Jump to content

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Misteris_Kiskis

Narys
 • Pranešimų skaičius

  133
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  1

Misteris_Kiskis paskutinis laimėjimas - Gegužė 7

Tą dieną Misteris_Kiskis turinys buvo mėgiamiausias!

Reputacija

44 Pritampantis

Apie Misteris_Kiskis

 • Rangas
  Pradedantis dalyvis
 • Gimtadienis 2004.12.16

Kontaktai

 • Skype
  Nėr
 • Discord
  MrKiskis#3920

Informacija apie narį

 • Miestas
  SanFierro
 • Lytis
  Vyras

Žaidėjo informacija

 • Administratorius
  II lygis
 • VIP narys
  Taip
 • Darbas
  Grove Street

Profilio peržiūros

877 profilio peržiūros
 1. Jūsų Vardas_Pavardė ir pareigos: Misteris_Kiškis Pažeidėjo @Vardas_Pavardė: @Tony_Pool Detalus taisyklių pažeidimo(-ų)/situacijos paaiškinimas: Šaudymas grobimo metu, būnant mediku. Įrodymai (FOTO, VIDEO, LINK):
 2. ppk už tai, kad neprižiuri darbo kaip pavaduotojas ir kaip pats sakai nesupranti kas daros ir nekreipi dėmesio.
 3. Jūsų Vardas_Pavardė: Misteris_Kiškis Peikiamo direktoriaus arba pavaduotojo @Vardas_Pavardė, firma: @Salvis_Lolas Už ką jį/ją peikiate? Pasibaigus pastato grobimui neduoda informacijos savo darbuotojams. kad po baigto pastato grobimo turi būti nuimtas bėglio statusas. Mes spėjom paimti banka vis dar nebuvo nuimta bėga, Žinoma gali sakyti, kad buvai afk kai padariau /teisesauga ss bet buvai ts ir puikiai girdėjai kaip fixas taves prašė nuimti bėga kadangi aš buvau mute ir neturėjau privilegijos šnekėti, tavo žodžiai buvo tu to nenusipelniai. Žinoma biški per vėlai pasidariau ts ss, kad buvom kanale bet fixas gali patvirtinti. Įrodymai [FOTO ar VIDEO]: https://imgur.com/a/mlzdNt8
 4. Mes visiškai paliekam tau teisia rinktis ar tau pigiau blistas susimokėti mums.
 5. Su komanda pasitarėm ir sutinkam atsimti invision papeikina žala kompensavo viskas ok. Begalo turi tokius pačius šansus kaip ir invisionas nebūti įrašytam. Invision papeikima atsijemam
 6. Keista, kad buves armijos drk ir nežinai , kad banko grobime negalima hydros. Taisyklė- Draudžiama naudoti hydrą. O ta pati taisyklė, kad draudžiama naudoti hydra galioja ir tavo citatai, būti ant jos.
 7. Atsakymas: Kadangi Invision_Power kompensavo žalą savarankiškai, pripažino kaltę, bausmė sumažinama, įrašymas į grubius neįrašomas, tačiau kaip situacijos iniciatorius (vistiek hydrą pilotavo) - skiriami du darbo įspėjimai. Cody_Marlow įrašomas į teisėsaugos grubių pažeidėjų sąrašus už sąmoningai naudojamą Hydrą grobimo metu. Dovydas_Hel iš esmės nepažeidė BTT. Admin privilegijomis nesinaudojo, tą transportą galima prilyginti nuomuotam transportui. Norint to išvengti ateityje, BTT bus pakoreguotos. Jūsų Vardas_Pavardė ir pareigos: Misteris_Kiskis Pažeidėjo @Vardas_Pavardė: @Dovydas_Hel @Cody_Marlow @Invision_Power Detalus taisyklių pažeidimo(-ų)/situacijos paaiškinimas: Admin prilivegijų naudojimas grobimo metu (Dovydas) . Hydos naudojimas (Cody, inv) Įrodymai (FOTO, VIDEO, LINK):
 8. Priskiriamo pavaduotojo Vardas_Pavardė: Lauras_Pro Kokio darbo pavaduotoju skiriamas?: Rm Priskyrimo data:2020.05.09 Argumentuokite savo pasirinkimą: Patikimas žaidėjas, padės su komandos rinkimu.
 9. Jūsų Vardas_Pavardė: Misteris_Kiškis Kokio darbo direktoriumi esate paskirtas?: RM Priskyrimo data:2020.05.08

Copyright © 2012-2020 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
 • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.