Martynas_Hardas

Narys
 • Pranešimų skaičius

  145
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  2

Martynas_Hardas paskutinis laimėjimas - Gegužė 19

Tą dieną Martynas_Hardas turinys buvo mėgiamiausias!

Reputacija

115 Turintis ką pasakyti

2 Sekėjai

Apie Martynas_Hardas

 • Rangas
  Pradedantis dalyvis
 • Gimtadienis 2003.02.03

Informacija apie narį

 • Lytis
  Vyras

Profilio peržiūros

735 profilio peržiūros
 1. Šiam dalykui reiktu daug ką įgyvendinti tai vieną iš komandų kokios reiktu /sekti nemanau, kad būtų labai patogu ir taip jau būtų pasunkinta pagauti, o be šios komandos dar sunkiau būtų ir visai nieko būtų pridėti /taz su /spygliais tada būčiau UŽ už šia įdėją. Bet tektu kažką ir pasukinti mafijom/gaujom.
 2. Martynas_Hardas

  Ekranas sampo per puse

  Taip. Bandžiau kitus žaidimus galvojau gal irgi bus taip pat, bet šis dalykas yra tik ant sampo pirmas kartas ir tai neesu regėjes.
 3. Martynas_Hardas

  Ekranas sampo per puse

  http://www.part.lt/perziura/0fb226c20c2333b864e6f6c3beaebe8f77.jpeg stai
 4. Martynas_Hardas

  Ekranas sampo per puse

  Suprantant padarius foto man ja rodo viska tvarkingai. Bandžiau sampa perašyt vistiek ta pačia problema.
 5. Martynas_Hardas

  Ekranas sampo per puse

  Sveiki, iškilo tokia problema, kad jungiant samp ir žaidžiant ekranas būna per puse, o vidurį ekrano juoda juosta kame gali būti problemą ne prie savo kompo esu tai pirmą kartą iškilo tokia problemą. Gal kažkas esate susidūrę su šia problemą.
 6. Martynas_Hardas

  Naujasis "10k ir nesaudau jaile" direktorius jau čia!

  Sveikinu, sėkmės pareigose.
 7. Martynas_Hardas

  Naujasis Rusų Mafijos bosas jau čia!

  Sveikinu drauguži!
 8. Martynas_Hardas

  Serveryje vyrauja demokratija?

  Sveikas Gražvi, skaitant visų komentarus kiek matau puse už ir puse prieš. Paskaičiau Nobody komentarą su šia fraze: Bet šitoje situacijoje Ridas padarė gerą sprendimą kad davė balsuoti tik komandos nariam. O gi kodėl? Kaip kažkas minėjo man rodos Smečas jog mes kaip paprasti žaidėjai daug ko nematome, daug dalykų yra mums neatskleidžiama ir balsuojant tokioje situacijoje turi 100% komandos nariai nes gi jie daugiausiai žino apie jo poelgius ir t.t. paskaitant ši sakini gerai pagalvokime mane puse dalykų nieko nežinome, nes tai turėtu likti kai kas ir tarp komandos, nieko neturiu prieš priš Jona, bet kaip sakė nobody mes puse dalyko nežinome ką žino komandą todėl tai turėtu labiau manau spręsti komandą, nes vis gi dėl to jie dirba vieningai ir manau paklausus komandos, kad niekas nėra jo heiteriai, bet žmonės visados turi - todėl manau ir nebuvo suteiktas šansas. Gal būtų įdomų sužinoti iš komandos kodėl vis gi dėl ko negavo jis šių pareigų, bet gal buvo rimtų priežasčių kodėl netenkino komandos, o gal vis dėl to komandą dar norėtu jis pastebėti anketoje ką vis dėl to norėtu pakeisti prieš Tazui būnant. Tuo pačių Ridas pats manau ji stebėjo nes Tazas manau iš anksto pranešė apie tai ir buvo manau stebimas todėl per tai laiką gal vis dėl to pamatė - kodėl jis negalėjo gauti šių pareigų, bet jeigu pas Pain ir ryštas gauti šias pareigas manau užpildys į šias pareigas be problemų ir įrodys, kad buvo vertas Ps: Pain nieko neturiu prieš. Bet kartais turi įrodyt dar labiau, kad esi viskam pasiruošęs todėl nieko blogo nematyčiau prieš tave jeigu ir užpildytum nes manau būčiau už.
 9. Martynas_Hardas

  Versija naujos reikia

  Sveiki, šiandien persirašydamas per naujo sampa ir susimetus kitus modus junkdamas išmeta šita https://imgur.com/a/mpTq5Vq Būčiau dėkingas kas pagelbėtu.
 10. Martynas_Hardas

  Naujasis Gifkų direktor is here!

  Nuoširdziausi sveikinimai drauge.
 11. Martynas_Hardas

  Naujasis hydros sergėtojas jau čia!

  Sveikinu @Benas_Offensive pagaliau pasiekiai vstk lops :*
 12. Martynas_Hardas

  Naujasis The_Ftb direktorius jau čia!

  @The_Vodkius Sveikinu nu žėk nesusimalk ir laikyk kardana.
 13. Martynas_Hardas

  Papeikimas - DP nariams

  Nekyšk tu rašymo per tlf rašau (Gal Lietuvių mokytojas būsi?) Tiesiog varai juoka su savo tokiais komentarais nyk iš čia geriau. Ok Gl toliau verkimai tegu eina nes puse prieš yra, o puse už todėl kol tarp komandos nebus bendras bendravimas tol ir serveris vieni bus prieš kitus
 14. Martynas_Hardas

  Papeikimas - DP nariams

  Sorry, kad isiterpiau čia, bet parašiai toki nesamone, nes tj prasidės kūrimo accountai ir bus bandymas kviesti savus, kad tik kuo greičiau būtų Monstras nušalintas. Apie tokius sprendimus geriau net nekišk į akis, nes verkti tik norisi