Jump to content

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Martynas_Hardas

Narys
 • Pranešimų skaičius

  160
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  2

Martynas_Hardas paskutinis laimėjimas - Gegužė 19 2018

Tą dieną Martynas_Hardas turinys buvo mėgiamiausias!

Reputacija

118 Turintis ką pasakyti

3 Sekėjai

Apie Martynas_Hardas

 • Rangas
  Pradedantis dalyvis
 • Gimtadienis 2003.02.03

Informacija apie narį

 • Lytis
  Vyras

Profilio peržiūros

1.159 profilio peržiūros
 1. Kur čia matyti kur aš mečiau fotkėj matosi sprogimas, bet net nesimato, kad mesčiau o paskutinė fotkėj 40sec ir neparodyt ar sprogo čia kaškas???? @Lukas_Svr
 2. Kainos kai lietuvoj, o algos mažos Ne šiaip gerai judame į prieki šaunu stebėti. Bankrots visym Gl
 3. Didžiausia AČIŪ Deividui. Lauksime vistiek kartais tavęs čia galbūt visai visų nepaliksi čia visgi bus dar smagu tave čia pamatyti. Na o Ridui dižiausės sėkmės laikant serverį visgi tai nelengvas darbas.
 4. Šiam dalykui reiktu daug ką įgyvendinti tai vieną iš komandų kokios reiktu /sekti nemanau, kad būtų labai patogu ir taip jau būtų pasunkinta pagauti, o be šios komandos dar sunkiau būtų ir visai nieko būtų pridėti /taz su /spygliais tada būčiau UŽ už šia įdėją. Bet tektu kažką ir pasukinti mafijom/gaujom.
 5. Taip. Bandžiau kitus žaidimus galvojau gal irgi bus taip pat, bet šis dalykas yra tik ant sampo pirmas kartas ir tai neesu regėjes.
 6. http://www.part.lt/perziura/0fb226c20c2333b864e6f6c3beaebe8f77.jpeg stai
 7. Suprantant padarius foto man ja rodo viska tvarkingai. Bandžiau sampa perašyt vistiek ta pačia problema.
 8. Sveiki, iškilo tokia problema, kad jungiant samp ir žaidžiant ekranas būna per puse, o vidurį ekrano juoda juosta kame gali būti problemą ne prie savo kompo esu tai pirmą kartą iškilo tokia problemą. Gal kažkas esate susidūrę su šia problemą.
 9. Sveikas Gražvi, skaitant visų komentarus kiek matau puse už ir puse prieš. Paskaičiau Nobody komentarą su šia fraze: Bet šitoje situacijoje Ridas padarė gerą sprendimą kad davė balsuoti tik komandos nariam. O gi kodėl? Kaip kažkas minėjo man rodos Smečas jog mes kaip paprasti žaidėjai daug ko nematome, daug dalykų yra mums neatskleidžiama ir balsuojant tokioje situacijoje turi 100% komandos nariai nes gi jie daugiausiai žino apie jo poelgius ir t.t. paskaitant ši sakini gerai pagalvokime mane puse dalykų nieko nežinome, nes tai turėtu likti kai kas ir tarp komandos, nieko neturiu prieš priš Jona, bet kaip sakė nobody mes puse dalyko nežinome ką žino komandą todėl tai turėtu labiau manau spręsti komandą, nes vis gi dėl to jie dirba vieningai ir manau paklausus komandos, kad niekas nėra jo heiteriai, bet žmonės visados turi - todėl manau ir nebuvo suteiktas šansas. Gal būtų įdomų sužinoti iš komandos kodėl vis gi dėl ko negavo jis šių pareigų, bet gal buvo rimtų priežasčių kodėl netenkino komandos, o gal vis dėl to komandą dar norėtu jis pastebėti anketoje ką vis dėl to norėtu pakeisti prieš Tazui būnant. Tuo pačių Ridas pats manau ji stebėjo nes Tazas manau iš anksto pranešė apie tai ir buvo manau stebimas todėl per tai laiką gal vis dėl to pamatė - kodėl jis negalėjo gauti šių pareigų, bet jeigu pas Pain ir ryštas gauti šias pareigas manau užpildys į šias pareigas be problemų ir įrodys, kad buvo vertas Ps: Pain nieko neturiu prieš. Bet kartais turi įrodyt dar labiau, kad esi viskam pasiruošęs todėl nieko blogo nematyčiau prieš tave jeigu ir užpildytum nes manau būčiau už.

Copyright © 2012-2019 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
 • Sukurti naują...

Important Information

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su Terms of Use.