Martynas_Hardas

Narys
 • Pranešimų skaičius

  160
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  2

Martynas_Hardas paskutinis laimėjimas - Gegužė 19 2018

Tą dieną Martynas_Hardas turinys buvo mėgiamiausias!

Reputacija

118 Turintis ką pasakyti

2 Sekėjai

Apie Martynas_Hardas

 • Rangas
  Pradedantis dalyvis
 • Gimtadienis 2003.02.03

Informacija apie narį

 • Lytis
  Vyras

Profilio peržiūros

935 profilio peržiūros
 1. Kur čia matyti kur aš mečiau fotkėj matosi sprogimas, bet net nesimato, kad mesčiau o paskutinė fotkėj 40sec ir neparodyt ar sprogo čia kaškas???? @Lukas_Svr
 2. 1. Jūsų V_P - Martynas_Hardas 2. Nusižengusio darbuotojo @V_P - Antonio_Diler 3. Nusižengimo aprašymas - Šiandien kaip ir šventinė diena, o šis žmogus neturi orentacijos, nes išplėšė iš manęs 1600 kur šiandien turėjo būti free. 4. Įrodymai -
 3. Kainos kai lietuvoj, o algos mažos Ne šiaip gerai judame į prieki šaunu stebėti. Bankrots visym Gl
 4. Didžiausia AČIŪ Deividui. Lauksime vistiek kartais tavęs čia galbūt visai visų nepaliksi čia visgi bus dar smagu tave čia pamatyti. Na o Ridui dižiausės sėkmės laikant serverį visgi tai nelengvas darbas.
 5. Šiam dalykui reiktu daug ką įgyvendinti tai vieną iš komandų kokios reiktu /sekti nemanau, kad būtų labai patogu ir taip jau būtų pasunkinta pagauti, o be šios komandos dar sunkiau būtų ir visai nieko būtų pridėti /taz su /spygliais tada būčiau UŽ už šia įdėją. Bet tektu kažką ir pasukinti mafijom/gaujom.
 6. Taip. Bandžiau kitus žaidimus galvojau gal irgi bus taip pat, bet šis dalykas yra tik ant sampo pirmas kartas ir tai neesu regėjes.
 7. http://www.part.lt/perziura/0fb226c20c2333b864e6f6c3beaebe8f77.jpeg stai
 8. Suprantant padarius foto man ja rodo viska tvarkingai. Bandžiau sampa perašyt vistiek ta pačia problema.
 9. Sveiki, iškilo tokia problema, kad jungiant samp ir žaidžiant ekranas būna per puse, o vidurį ekrano juoda juosta kame gali būti problemą ne prie savo kompo esu tai pirmą kartą iškilo tokia problemą. Gal kažkas esate susidūrę su šia problemą.