Jump to content

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Martynas_Hardas

Narys
 • Pranešimų skaičius

  310
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  5

Martynas_Hardas paskutinis laimėjimas - Rugpjūtis 31

Tą dieną Martynas_Hardas turinys buvo mėgiamiausias!

Reputacija

260 Gerbiamas

4 Sekėjai

Apie Martynas_Hardas

 • Rangas
  Dažnas dalyvis
 • Gimtadienis 2003.02.03

Informacija apie narį

 • Miestas
  Plungė
 • Lytis
  Vyras

Profilio peržiūros

2.985 profilio peržiūros
 1. Dalyvio anketa Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Martynas_Hardas Kokios dienos užduotį įvykdėte?: 1 Atlikimo įrodymai:
 2. Rudens serverio žaidėjas — @Gytis_Janke Rudens projekto komandos narys — @Torin_Riverdale Rudens administratorius — Rudens serverio prižiūrėtojas — Rudens darbo direktoriaus pavaduotojas — @Eimantas_Oho Rudens teisėsaugos direktorius — @Povilas_Durasel Rudens mafijos bosas — @Linux_Kill Rudens neutralaus darbo direktorius — @Iveta_Eng Rudens teisėsaugininkas — @Smith_Juozas Rudens mafijos narys — @Daddy_Issues Rudens neutralusis — @Babuinas_Vanduo Rudens paslaugiausias žaidėjas — @Lauras_Pro
 3. Sveikas Alanai, bei visi kiti skaitantys mano anketą į „The Triads“ boso pareigas. Esu vardu Martynas, 17-ios metų jaunuolis iš Plungės. Laisvalaikiu žaidžiu futbolą, būnu su draugais arba žaidžiu su kompiuteriu. Kalbant apie mano pagrindinius būdo bruožus – esu atkaklus ir užsispyręs, nepasiduodantis ir siekiantis tikslo tol kol jis bus pasiekas tai pat kantrus ir griežtas. Serveryje esu registruotas narys ir žaidžiu jau 7-erius metus, per šį laikotarpį turėjau pertraukų. Tiesa grįžus ankščiau ar vėliau iškyla ambicijos kurias galiu realizuoti tik pasiekus užsibrėžtų tikslų, šiuo metu esi labai suintriguotas pratęsti mafijos dominavimą kuriuos atitinkamai padarė prieš tai buvęs direktorius. Žaidime esu pasiekęs kiek daugiau, nei pusė milijono bendros patirties, iš jų 50 tūkstančių – mafijos patirties. Praeityje yra tekę vadovauti teisėsaugai, bei mafijai – sekėsi gerai, gal būt turėjom pralaimėjimu, bet svarbiausia, kokį tikslą išsikelsiu tai, kad kiekvienas mafijos narys atiduotu visą save. Pastaruoju metu dirbu mafijoje netrumpą laiką, tad esu įsigilinęs į pačią sistemą ir suprantu kokia kryptimi reikia judėti norint nukonkuruoti teisėsaugą. „The Triads“ mafijos atliekama rolė yra organizuoti grobimus, kelti chaosą mieste, bei siekti apsukinti teisėsaugos kasdienybę.. Neatskiriama mafijų dalis bei labiausiai atspindinti jos veidą yra grobimai, todėl pasiderinus su visais nuspręstume stabilų ir tikslų laiką kuomet rinksimės organizuoti veiksmams – taip būtų viskas konkrečiau, išvengtume nereikalingo chaoso. Buvau skatinamas ne vieno asmens siekti šio posto, manau nebūtų problemų renkant komandą. Kolektyvą rinkčiau atsakingai, taikyčiau aukštus reikalavimus, būtų koncentruotasi į kokybę, o ne kiekybę. Į pavaduotojo postą pasirinkčiau vieną iš dviejų žmonių su kuriais jau esu turėjęs sėkmingų momentų vadovaujant, bei jais absoliučiai pasitikiu, neabejoju jog nenuvils. Pastaruoju metu buvo matoma gan akivaizdi tendencija kuomet naujam mafijos direktoriui pabuvojus ilga laiką ir pasiekus norimų rezultatų, bet vėliau nebesuderino savo pareigų dėl to teko atsisakyt. Ačiū DP už būsimas įžvalgas ir kitiems kurie skaitė mano anketą. Postai kuriuose pasisėmiau patirties: Radistų pavaduotojas,2x F.T.B pavaduotojas, 4x CN pavaduotojas, kartą RM pavaduotojas, 2x Armijos direktorius ir Cosa Nostra direktorius.
 4. Vistiek tavo geresnis allenai už @Lauras_Protai neisijausk kad blogas
 5. Begalo geresnis vidijo. Dar laurynai teks tobulėti.
 6. Kur tu ji matai? Alanas nepasigailėsi suteikdamas jam šansą Ps: Kada kitas vidijo?
 7. Tai skaityk begalo jau verchas gali būti serverio. Kada armijos direktorius? Komandinis darbas 10/10 E @Alan_Paradoxradau armijos drk be anketos va.
 8. Nie vienos įrodymus nėra matyti, kad esu 0.5km taip kad sėkmės taisyklės visiems vienodos
 9. Tavo įrodymai nieko neįrodo, kad aš bučiau nuo taves 0.5km visų pirmą. O visų antrą jūs negalite naudoti tazerio taip, kad 2 taisyklės pažeistos sėkmės ps: Vertėtu, kaip armijos valdžiai pasiskaityti taisykles.
 10. Direktoriaus/pavaduotojo papeikimo anketa Jūsų Vardas_Pavardė: Martynas_Hardas Peikiamo direktoriaus arba pavaduotojo @Vardas_Pavardė, firma: @Povilas_DuraselArmija Už ką jį/ją peikiate? /bega dėjimas pažeidžiant taisykles ir tazerio naudojimas šturmo metu. Įrodymai [FOTO ar VIDEO]: https://imgur.com/a/QkA2Xsk Laukiu įrodymų, kaip buvo 0.15km atstumas.
 11. Mute uždėtas tik po 30min susipratai, kad turėsi problemų dėl to ir užmutinai. Nes jį mačiau prisijungusi.
 12. https://imgur.com/a/GWf0xZj O kitas žmogus nebuvo užmutintas nors gavo įžeidimą. Kiek suprantu šališkas?
 13. Kiek žinau, tai yra medicininis dalykas, dėl kurio nematau, kad galima mutinti. Tai pat, kaip nėra leidžiama mutinti už individa.
 14. Pažeidimą įvykdžiusio administratoriaus Vardas_Pavardė (@Vardas_Pavardė): @Nojus_Shadow Pažeidimo aprašymas: Free mute Pažeidimo įrodymai (foto/video): https://imgur.com/a/6n2VF5P
 15. Anketa Administratoriaus, kuris jus įkalino Vardas_Pavardė (arba - sistema)?: Sistema Kodėl buvote įkalintas į kalejimą?: Buvov taip, kad buvo užmesta bėga man ir bebėgant nuo policijos gavau crash, po crash prisijungus atsiradau jaile. Įrodymai, jog buvote įkalintas į kalejimą:

Copyright © 2012-2020 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
 • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.