Jump to content

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Nojus_Shadow

Narys (-ė)
 • Pranešimų skaičius

  525
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  3

Nojus_Shadow paskutinis laimėjimas - Balandis 17

Tą dieną Nojus_Shadow turinys buvo mėgiamiausias!

Reputacija

277 Gerbiamas

Apie Nojus_Shadow

 • Rangas
  Dažnas dalyvis
 • Gimtadienis 2004.09.23

Kontaktai

 • Discord
  Nojuks#1884

Informacija apie narį

 • Lytis
  Vyras

Žaidėjo informacija

 • Administratorius
  Nenustatyta
 • VIP narys
  Nenustatyta
 • Darbas
  Nenustatyta

Profilio peržiūros

4.543 profilio peržiūros
 1. Pirma pats gal savo klaidas, tamsta, malonėtum išsitaisyt prieš žvengiant iš kitų žmonių stiliaus klaidų?
 2. Jūsų Vardas_Pavardė?: Nojus_Shadow Kam skiriamas klausimas (@)?: @Džioraldas_Golden, ko gero. Klausimas?: Ar nuo šiol galima teisėsaugos darbuotojus get'int į maištą ir leist šaudyt maištautojus? Nes administratorius tai darė ir papeikimo atsakyme šis dalykas paminėtas nebuvo. Žmogus buvo atitildytas praėjus truputį daugiau nei trejoms minutėms. Ar tikrai būtina bausmė administratoriui, kuomet jis pats prašė serverio prižiūrėtojo atitildyti nubaustą žmogų? (pls negalvokit kad nardau stalkeriui..) minimalus papildimas: Anksčiau komandos nario atsakymas papeikime buvo privalomas, nors jeigu ir nebūdavo ką rašyti. Dabar situacija kėbli, o komandos nario atsakymo nerasta, kaip čia taip? Džioraldas_Golden atsako: 1. Jeigu PP nubaudė už /to, tai atitinkamai ir už /get. Tik kur šitoje situacijoje tai aktualu? 2. Situacija buvo įvertinta kaip tyčinė (žinant žaidėjų nesutarimo faktą, "pamiršau, kad esu /pzu" ir kt.), todėl administratorius įspėtas. 3. Atsakymas nebūdavo privalomas, o būdavo raginamas (ir ši situacija tokia nėra pirma, kada komandos narys neatsako). Situacija analizuojama be komandos nario žodžių, o jeigu kažkur reikia papildymo ar argumentacijos - komandos narys paprašomas atsakyti.
 3. Labas! Paskolą tau suteikiau (https://imgur.com/a/zbTytWk), paskolą turi grąžinti per 14 dienų. Jeigu paskolą grąžinsi per 1-3 dienas, palūkanos bus 10 procentų ir grąžinti reikės 176k, jeigu grąžinsi per 4-14 dienų, palūkanos bus 20 procentų ir grąžinti reikės 192k. Grąžinus paskolą, pasidaryk įrodymus ir užpildyk paskolos grąžinimo anketą!
 4. Aklas, ar kas negerai? Yra parašytas jau vienas papeikimas už šią situaciją, jei turi kuo papildyt - rašyk ten.
 5. Labas! Paskolą tau suteikiau (https://imgur.com/a/WkrePvz), paskolą turi grąžinti per 7 dienas. Jeigu paskolą grąžinsi per 1-3 dienas, palūkanos bus 10 procentų ir grąžinti reikės 55k, jeigu grąžinsi per 4-7 dienas, palūkanos bus 20 procentų ir grąžinti reikės 60k. Grąžinus paskolą, pasidaryk įrodymus ir užpildyk paskolos grąžinimo anketą!
 6. Bereikšmės /sms žinutės (unjail, serverio turto, doneitinimo prašymai ir pnš.) - 30 min.
 7. Pats pateikei nuotrauką, o tokie pasisveikinimai, kaip "SW 0" man nereikalingi ir kaip priežasty parašyti - bereikšmiai. Primetu dar fotkę, jeigu sugalvotum ištrint. Gero vakaro. https://imgur.com/a/ad09b7g
 8. Labas! Paskolą tau suteikiau (https://imgur.com/a/4EeqiAB), paskolą turi grąžinti per 21 dieną. Jeigu paskolą grąžinsi per 1-3 dienas, palūkanos bus 10 procentų ir grąžinti reikės 550k, jeigu grąžinsi per 4-21 dieną, palūkanos bus 20 procentų ir grąžinti reikės 600k. Grąžinus paskolą, pasidaryk įrodymus ir užpildyk paskolos grąžinimo anketą!
 9. Labas! Paskolą tau suteikiau (https://imgur.com/a/r0BHs9j), paskolą turi grąžinti per 21 dieną. Jeigu paskolą grąžinsi per 1-3 dienas, palūkanos bus 10 procentų ir grąžinti reikės 550k, jeigu grąžinsi per 4-21 dieną, palūkanos bus 20 procentų ir grąžinti reikės 600k. Grąžinus paskolą, pasidaryk įrodymus ir užpildyk paskolos grąžinimo anketą!
 10. Labas! Paskolą tau suteikiau (https://imgur.com/a/CAPdQee), paskolą turi grąžinti per 21 dieną. Jeigu paskolą grąžinsi per 1-3 dienas, palūkanos bus 10 procentų ir grąžinti reikės 550k, jeigu grąžinsi per 4-21 dieną, palūkanos bus 20 procentų ir grąžinti reikės 600k. Grąžinus paskolą, pasidaryk įrodymus ir užpildyk paskolos grąžinimo anketą!
 11. Jūsų :Vardas_Pavardė: Nojus_Shadow Dominančios tr. priemonės pavadinimas: HR, HRA, NRG-500, FT Elegy, FT Sultan, DUNERIDE, Slamvan, Vortex, Romero, Hotknife, Turismo, Super GT, Cheetah, Kart, Sabre, BF Injection ir kitas retas mašinas. Reikalavimai: - Galima pirkimo kaina: Siūlom Papildomi komentarai: -
 12. Jeigu tau kyla klausimų, tam yra speciali tema - Paklausk komandos nario, parašysi ir anksčiau ar vėliau sulauksi atsakymo. Taip pat gali klaust privačia forumo žinute ar discord'e, kokiu tikslu papeikimą rašyt reik? XD
 13. Labas. Imigracija negalima, kadangi projekte jau turi registruotų paskyrų.

Copyright © 2012-2021 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
 • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.