Calvis_Sport

Narys
 • Pranešimų skaičius

  89
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Reputacija

6 Neutralus

Apie Calvis_Sport

 • Rangas
  Pradedantis dalyvis
 • Gimtadienis 1999.12.27

Kontaktai

 • Skype
  viktoras.berzinis

Informacija apie narį

 • Miestas
  Tauragė
 • Lytis
  Vyras

Profilio peržiūros

468 profilio peržiūros
 1. Calvis_Sport

  Policija \\ Pareigūnų papeikimai.

  1. Jūsų Vardas_Pavardė: @Calvis_Sport 2. Nusižengusio pareigūno Vardas_Pavardė: @Kenneth_Douthart 3. Detalus pažeidimo aprašymas: Važiavau, ir pora kartu sustabdė, nieko. paskui kad jau pareigūna aplenkiau. sustabdė ir pridėjo free star 4. Įrodymai(Privaloma): https://imgur.com/a/d1tGMUC P.S Laukiu jo įrodymu čia. noriu pamatyti ar buvo tas /tele ar ne.
 2. Calvis_Sport

  Parduodu LS vilą

  Rls30. 100k
 3. Tik šendien rls7. i pm.

 4. @d0Nt Gali peržiūrėt skundų skilti?

 5. Calvis_Sport

  [KAREIVIS] Darbuotojų papeikimai.

  1. Jūsų Vardas Pavardė žaidime; @Calvis_Sport 2. Peikiamo asmens Vardas Pavardė žaidime; @Oskaras_Cool 3. Aiškus įrodymai su puikiai matomu nusižengimu; https://imgur.com/a/GFvLYVy 4. Ar jūsų manymu žaidėjas turi būti įtrauktas į grubųjį sąrašą? Jums spresti, bet užteks įsp 5. Kokias taisykles pažeidė darbuotojas? 6. Papildomi komentarai; Bausti įspėjimu.
 6. Calvis_Sport

  Policija \\ Pareigūnų papeikimai.

  1. Jūsų Vardas_Pavardė: @Calvis_Sport 2. Nusižengusio pareigūno Vardas_Pavardė: @Dovydas_Lemon 3. Detalus pažeidimo aprašymas: Free start, aatvykau eventa vygdyti, paprašė sustoti, sustojau ir bamm star 4. Įrodymai(Privaloma): https://imgur.com/a/dDesHth
 7. Calvis_Sport

  Peikiu Lukas_Neos

  Pažeidimą įvykdžiusio administratoriaus Vardas_Pavardė (@Vardas_Pavardė): @Lukas_Neos Pažeidimo aprašymas: Free kick Pažeidimo įrodymai (foto/video): https://imgur.com/a/aCm2lHb
 8. Calvis_Sport

  Taksi - Darbuotojų sąrašas, įsirašymas.

  Jūsų Vardas_Pavardė žaidime; Calvis_Sport Kada įsidarbinote į TAXI; Skirmantas_Pro Papildomas komentaras (nebūtina) -.-
 9. Calvis_Sport

  Parduodamas Automobilis

  Pamiršau, bet ikelsiu.
 10. Calvis_Sport

  Parduodamas Automobilis

  Jūsų Vardas_Pavardė: Calvis_Sport Tr. priemonės pavadinimas: Buffalo Aprašymas (apibūdinimas): Gera , patogi auto, greita. Rida: 1794.4 Kaina: Siulot patys bet gal ir atiduosiu už ačiū. Nuotraukos (tr. priemonės, /vinfo, /bagazine): https://imgur.com/a/TfOYV3j https://imgur.com/a/5PPmbGy Papildomi komentarai: Galimi mainai į kitą serverio turtą.
 11. Calvis_Sport

  Naujasis bankomatų vadas jau čia!

  Sveikinu, sėkmės pareiguose.
 12. Calvis_Sport

  Parduodamas Automobilis

  Jūsų Vardas_Pavardė: Calvis_Sport Tr. priemonės pavadinimas: Audi (Infernus) Aprašymas (apibūdinimas): Vakar pravaryta tech iš antro karto. pakeisti amortikai, uždėti R19 ratlankiai, idėtas centrinis užraktas. Rida: 4192.5 Kaina: Siūlot patys. Nuotraukos (tr. priemonės, /vinfo, /bagazine): https://imgur.com/a/dilhdqY Papildomi komentarai: Buvo daužta, Draudimo nenurašyta.
 13. Calvis_Sport

  Parduodamas Automobilis

  Jūsų Vardas_Pavardė: Calvis_Sport Tr. priemonės pavadinimas: Infernus Aprašymas (apibūdinimas): Tech į pabaiga, barška važiuoklė. Rida: 3999,9 Kaina: Siulot patys. Nuotraukos (tr. priemonės, /vinfo, /bagazine): https://imgur.com/a/5O1zIkn Papildomi komentarai: Tech praeisiu kaina kils.
 14. Calvis_Sport

  Versija 3.5.5

  Geri atnaujinimai, ilgiau kimarinsim dbr serve
 15. Žinoma kad TAIP!!! Žaidimas bus jau nors tikroviškesnis, ir taip žinoma kad du pareigūnai dviese, bus geriau, nei vienas.