Tiesiog_Ema

Narys
 • Pranešimų skaičius

  35
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Reputacija

24 Pritampantis

4 Sekėjai

Apie Tiesiog_Ema

 • Rangas
  Naujas narys forume
 • Gimtadienis 2000.08.26

Informacija apie narį

 • Miestas
  Klaipėda
 • Lytis
  Moteris

Žaidėjo informacija

 • VIP narys
  Taip
 • Darbas
  Apsauginis

Profilio peržiūros

1.485 profilio peržiūros
 1. Anketa dėl taškų gavimo: Jūsų V_P: Tiesiog_Ema Įvykdytos užduoties numeris: 1, 2, 6, 7, 8, 10, 11, 14 Kiek turite taškų gauti: Kažkur 42.5 Įrodymai: Informacija : https://imgur.com/a/R1AGFjU https://imgur.com/a/n62qBwM Bankas : https://imgur.com/a/gkJgofr https://imgur.com/a/uf6lPMu Savivaldybė : https://imgur.com/a/zcc0ogz https://imgur.com/a/HAukYm5 Klubą "EXIT : https://imgur.com/a/tul0uqP https://imgur.com/a/jSyE1HQ Gydymo įstaigą : https://imgur.com/a/auNqwrh https://imgur.com/a/p2vAZO7 Vairavimo mokymo įstaigą : https://imgur.com/a/gcL5MrN https://imgur.com/a/qW1eNvO Pasidarius su kokio nors darbo direktoriaus pavaduotojų bendrą nuotrauką : https://imgur.com/a/sJZec6p Iškvietimas pradžios neturiu, bet iškvietė atvažiavau ft : https://imgur.com/a/Oo9id8b P.S Nežinau reikia ar nereikia tos ft..
 2. ANKETA: Pažeidimą įvykdžiusio administratoriaus Vardas_Pavardė (@Vardas_Pavardė): @Markas_Nerd Pažeidimo aprašymas: Važiavau ramiai, ir staiga apšaudė Administratorius su Admin spalva. Pažeidimo įrodymai (foto/video):
 3. Anketa: Jūsų V_P: Tiesiog_Ema Kodėl būsite neaktyvus: Turiu išvažiuoti namo, nes Penktadienį vakarop, ir Šeštadienį dirbu. O Sekmadienį tik nuo ryto dirbu iki vakaro kaip kada, tai Sekmadienį tik vakare bučiau jau serveryje! Neaktyvumo data: 2019-04-13
 4. Anketa: Jūsų V_P: Tiesiog_Ema Įvykdytos užduoties numeris: 1,2,7,8. Kiek turite taškų gauti: Manau 37.5 Įrodymai: Darbo stažo informacija : https://imgur.com/a/rUFbufi https://imgur.com/a/YWuQckF Budėjimo vietos Bankas : https://imgur.com/a/XeRoJqz https://imgur.com/a/iqKcoMX Savivaldybė : https://imgur.com/a/T2QJDg4 https://imgur.com/a/PePENb1 Klubą "EXIT" : https://imgur.com/a/3kgkYl0 https://imgur.com/a/8JmQ6ZR Gydymo įstaigą : https://imgur.com/a/OHvne9L https://imgur.com/a/EpSVWAe Vairavimo mokymo įstaigą : https://imgur.com/a/6QKhnec https://imgur.com/a/rQBTy8b
 5. Pažiūrėsiu kaip išeis, gal pas draugu užeisiu ir pražaisiu 60min. Nes grįždama nenoriu netekt darbo!!
 6. Anketa: V_P - Tiesiog_Ema Kiek dienų - Manau kad visa šia savaite! Priežastis (Jei nenorite viešai parašykite į a.ž.) - Nebusiu prisijungusi dėl to, jog kompiuteris sugedo.
 7. Anketa: V_P - Tiesiog_Ema Kiek dienų - Šiandiena pabūsiu, o visas kitas likusiais dienas nebusiu. 2d. Grįšiu 2019-03-31 Priežastis (Jei nenorite viešai parašykite į a.ž.) - Turiu išvykti turiu daug reikalų, tai manęs nebus kelias dienas.
 8. Anketa: V_P - Tiesiog_Ema Kiek dienų - 2d grįšiu 2019-03-24 Priežastis (Jei nenorite viešai parašykite į a.ž.) - Išvažiuosiu namo. Susitvarkyti reikalus darbo. ir kt.
 9. Sveiki Rls.lt Serverio Lankytojai,žaidėjai! :)

  Nežinau nuo ko pradėt net iš tiesų....  :D 

  Kas pažįsta mane tai gerai, nereiks nieko sakyt... :D 

  O kas ne, tai nežinau ar be bus kam nors įdomu... :DDD

  Aišku svarbiausiais dalykas dauguma žaidėjams! Vardu neminėsiu, nes niekas neprašė, o šeip nežinia ar kažkam čia net įdomu be bus.. :/ Feicebook\skype\snapchat\instagram. Keičių savo, savo sena ištrinsiu, ir jo tiesiog nebe liks..

  Samp'a nebe žaisiu nes jis begalo man pasidarė vis nuobodus ir nuobodus, važinėji iš kampo į kampa, važiuoji savo ribom mentai iš oro atsiranda teleportuojasi rakina, ir pasodina į mašina ir važinėja po miesta, ne bauda, ne į jail tsg mes pasivažinėsim, ir tie dalykai pabodo realiai.. Nėra nei trupučio jaukumo, bent tiek gerai kad tu mentuku nebėra, tu Kiauliu paršiuku... + Kiaulės metai, tai to labiau... :D 

  Aš įšeinu iš šiuo serverio ilgam, galbūt ir visam laikui! :/ 

  Atsistatydinau nuo Mechaniko darbo, tuomet ir įšeinu ir iš čia, nes pabodo Samp'a nuolatos žaisti tai sumasčiau reikia kažka keisti per tiek metų.

  Nėra noro žaisti, serveris puikus, kiti a šeip sau.. :D 

  O šeip už serverį už esu, tik pačiai pabodo viskas, nėra to veiksmo, arba aš netinkamu laiku pasirodau kai veiksmo nėra...

  Visiems linkiu geru žaidinių, ir sėkmytės, šiame projekte vis dėlto man jis patiko, tik aš paty laiko nerandu Samp'a žaisti..

  Kas pažinojo tai pažinojo mane su elegy važiuojant. :D Geriausi laikai juokingiausi bus įmesti čia dėl atminimo. :D 

  Geriausi laikai su Mechaniku vadovais! ir visa kitka įdėsiu dėl įdomumo, kam neįdomu, tai tiesiog praleiskit šia tema ir gyvenkit toliau! ;) 

  Albumas :

  Geriausi laikai su Mechaniku vadovu Pavaduotojų! :D 

  https://imgur.com/a/hpQ7uQ8

  Spawne susirinkimas taxi ir police drag'ai ... :D

  https://imgur.com/a/BHjL8vD

  Net Mechanikai pradėjo skraidyt, kai skuba nutemt mašina "nuo kelio" :D 

  https://imgur.com/a/XM2zdnc

  Kaip ir minėjau Mentai maišosi kelyje, kažkas sukelima turi sukelti.. :D 

  https://imgur.com/a/Xvo8i2T

  Daugiau nuotrauku nebe radau... :D

  Tai kągi sėkmės visiems Rls.lt serverio Žaidėjams! :P(angel)(devil)

   

   

   

   

   

  1. Rodyti daugiau komentarų  10 more
  2. Vilius_Extra
  3. Lukas_Zip

   Lukas_Zip

   @Tiesiog_Ema Taigi LIKE EMA nedirba... Per graži dirbti ;)

  4. Tiesiog_Ema

   Tiesiog_Ema

   @Lukas_Zip Nori tikėk nori ne, bet dėja dirbanty esu, nesitikiu nei iš vieno šiuo projekto supras kad esu dirbanty, aš tikiu savais žmonėm ne tavim Lukai. :D 

   Nes jie kartu dirba, ne visi kelį, bent šis tas.

   Aš serverio nepalikčiau, jeigu jis būtų man nepatikęs..

 10. Anketa: V_P - Tiesiog_Ema Kiek dienų - 18 Priežastis (Jei nenorite viešai parašykite į a.ž.) - Išvykstų 2savaitėm į užsieny, darbo reikalais, nematyti darbo planai, gal ir savaite būsiu, bet vistiek grįščiau apie Sausio 7d.
 11. Anketa: V_P - Tiesiog_Ema Kiek dienų - 2018-12-15 Priežastis (Jei nenorite viešai parašykite į a.ž.) - Turiu išvažiuoti, yra labai daug darbo savaitgalį, busiu online tik Sekmadienį!
 12. Sveiki, esu išvykusi į Kroatija, vėliausiai grįšiu tik už keletų mėnesių! :)

  Pranešu tik tiems kurie klausia, rašo visuomet į mano Snap'Chat, Skype, Facebook, ir į foruma, tai ką galiu pasakyt. Jogi esu išvykusi ir vėliausiai galiu jau grįžti į Lietuva, ir į žaidima!

  Tai kas ir pasiilgo manęs, tai žinokit jog nemirusi esu. :D

  Gero žaidimo RLS.lt Žaidime! (devil) B):P;)

  1. Rodyti daugiau komentarų  26 more
  2. Barrio_Guerilla

   Barrio_Guerilla

   per jauna tau Vaitai, tj pedofilu išvadins rls tvarkdariai :((((((((((((((((((

  3. Donatas_Vait

   Donatas_Vait

   Pom tie tvarkdariai ne karo metas bus dar tų tvarkdarių, bet va straipsne svarbu negaut :D

  4. Tiesiog_Ema
 13. 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Tiesiog_Ema 2. Jūsų norima/os modifikacija/os: Eiškau Gta Samp Camera mod, Iskyrus Smooth Camera. 3. Jūsų norimos modifikacijos/ų nuotrauka/os: Neturiu. 4. Papildomas laukelis kažką pridurti:
 14. Pažeidimą įvykdžiusio administratoriaus Vardas_Pavardė (@Vardas_Pavardė):Tpaba_Akgandzia Pažeidimo aprašymas:Prisijungiau į serverį pasisveikinau per /vp ir gavau mute, toks jausmas kad prisijungus į serverį negalima pasisveikint viešai kad kiti žaidėjai matytu. Pažeidimo įrodymai (foto/video): https://imgur.com/a/hCQTRy7
 15. Jūsų slapyvardis RLS.lt serveryje: Tiesiog_Ema. Kada žaisti pradėjote mūsų projekte?: 2018-05-14 Kokia jūsų SA-MP patirtis? Tai buvau vienam projekte buvo visai neblogas, susidomėjau projektu tai norėjau padėti arba pasidalint savo idėjomis projektui, tik serverio savininkas už vaiku pinigus sukauptus, pragėrė, pradėjo krypti į viena bloga pusė serveris, ir po šiuos dienos serveris nebe veikiantys nutraukė viską.. tai atradus ši serverį pradėjau čia žaisti! Kodėl emigruojate iš projekto ir renkatės ateitį čia, RLS'e?: Atėjau viena dieną į šita projektą, norėjau pažiūrėti ar verta čia žaisti, pamačiau kad serveris yra tvarkingas, ir be abejo turi geru sistemų, ir pradėjo šitas projektas patikti, tai ir pasilikau, nes buvau daugumuose serveriuose ir man nepatiko niekas beveik, o šitas paliko didžiausi įspūdi. Kokie pirmieji įspūdžiai mūsų serveryje? [kas patiko, kas nepatiko]: Viskas per daug gerai yra, modifikacijos puikios, serverio komandos, bei kiti dalykai yra neblogi ir patiko. Bet kai nusipirkau mašina, važiavau į degalinė ir kažkokiu būdu sprogo nors prie manęs nebuvo jokio žmogaus tiesiog sprogo ir pati miriau ir mašina sprogo, o poto pasakė, jog tai vienas iš kareiviu su "Hydra" skraidė ir į degalinė nutaikė bomba tuomet ir miriau, ir tai buvo 3 kartus labai nepatiko... Serveryje yra pasiekimų, misijų sistemos. Ar teko išbandyti? Neteko dar, bet vėliau pamėginsiu! Ar dažnai naudojate serverio navigaciją [/gps]?: Šiuo metu teko naudotis ne viena, ir ne du, bet tikrai dauguma kartu, nes daug ko nežinojau. Kokiuose darbuose jau teko dirbti? Kurie iš jų įdomiausi, pelningiausi, nuobodžiausi?: Dirbu tik autobusu vairuotoją, tai nežinau kaip kituose darbuose bet darbe nesitikėjau kad daug uždirbsiu nes iš autobusu vairuotoju nieko ir nesitikėjau, bet kaip pradėjau dirbti taip normaliai duoda, tik kituose aišku ir daugiau duos. Ar naudojote serveryje nuomojamą transportą? Ar jo pakanka, yra lengva rasti?: Kartais taksi išsikviečiu bet šiaip tai, nuomojamas mašinas išsinuomoju. Ar teko naudoti /admin komandą? Ar pagalba buvo suteikta?: Taip teko, ir pagalba buvo suteikta iškarto. Ar teko naudoti /kviesti komandą? Ar greitai buvo sureaguota į iškvietimą? Teko naudotis, ir buvo labai greitai sureaguota į mano iškvietimą ir atvyko laikui. Ar teko serveryje ar kitur susidurti su kažkokiu informacijos neaiškumu? Ar gali paminėti?: Neteko. Ką, tavo nuomonę, reikėtų keisti, kad naujokams būtų lengviau įsitvirtinti mūsų projekte?: Mano manymų trūksta transportu priemonių prie spawno, nes tenka pačiam bėgti iki vairavimo mokyklos.. O dėl teisių irgi yra per lengva išsilaikyti trūksta tos praktikos pačiam serverį, nes apvažiavus pagrindinius dalykus, mažiau reiks naudotis /gps arba klausti kur kas randas.