Tiesiog_Ema

Narys
 • Pranešimų skaičius

  9
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Reputacija

4 Neutralus

2 Sekėjai

Apie Tiesiog_Ema

 • Rangas
  Naujas narys forume
 • Gimtadienis 2000.08.26

Kontaktai

 • Skype
  ♠TIESIOG EMA♠

Informacija apie narį

 • Miestas
  Jurbarkas
 • Lytis
  Moteris

Profilio peržiūros

1.067 profilio peržiūros
 1. Tiesiog_Ema

  UAB "AutoGA" | Neaktyvumas

  Anketa: V_P - Tiesiog_Ema Kiek dienų - 2018-12-15 Priežastis (Jei nenorite viešai parašykite į a.ž.) - Turiu išvažiuoti, yra labai daug darbo savaitgalį, busiu online tik Sekmadienį!
 2. Sveiki, esu išvykusi į Kroatija, vėliausiai grįšiu tik už keletų mėnesių! :)

  Pranešu tik tiems kurie klausia, rašo visuomet į mano Snap'Chat, Skype, Facebook, ir į foruma, tai ką galiu pasakyt. Jogi esu išvykusi ir vėliausiai galiu jau grįžti į Lietuva, ir į žaidima!

  Tai kas ir pasiilgo manęs, tai žinokit jog nemirusi esu. :D

  Gero žaidimo RLS.lt Žaidime! (devil) B):P;)

  1. Rodyti daugiau komentarų  26 more
  2. Barrio_Guerilla

   Barrio_Guerilla

   per jauna tau Vaitai, tj pedofilu išvadins rls tvarkdariai :((((((((((((((((((

  3. Donatas_Vait

   Donatas_Vait

   Pom tie tvarkdariai ne karo metas bus dar tų tvarkdarių, bet va straipsne svarbu negaut :D

  4. Tiesiog_Ema

   Tiesiog_Ema

   @Aurimas_Peciulatis Gali visko būt nežinosi.  :D 

 3. Tiesiog_Ema

  MODIFIKACIJŲ PAIEŠKOS KRAUTUVĖ

  1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Tiesiog_Ema 2. Jūsų norima/os modifikacija/os: Eiškau Gta Samp Camera mod, Iskyrus Smooth Camera. 3. Jūsų norimos modifikacijos/ų nuotrauka/os: Neturiu. 4. Papildomas laukelis kažką pridurti:
 4. Pažeidimą įvykdžiusio administratoriaus Vardas_Pavardė (@Vardas_Pavardė):Tpaba_Akgandzia Pažeidimo aprašymas:Prisijungiau į serverį pasisveikinau per /vp ir gavau mute, toks jausmas kad prisijungus į serverį negalima pasisveikint viešai kad kiti žaidėjai matytu. Pažeidimo įrodymai (foto/video): https://imgur.com/a/hCQTRy7
 5. Tiesiog_Ema

  Emigruoju Tiesiog_Ema

  Jūsų slapyvardis RLS.lt serveryje: Tiesiog_Ema. Kada žaisti pradėjote mūsų projekte?: 2018-05-14 Kokia jūsų SA-MP patirtis? Tai buvau vienam projekte buvo visai neblogas, susidomėjau projektu tai norėjau padėti arba pasidalint savo idėjomis projektui, tik serverio savininkas už vaiku pinigus sukauptus, pragėrė, pradėjo krypti į viena bloga pusė serveris, ir po šiuos dienos serveris nebe veikiantys nutraukė viską.. tai atradus ši serverį pradėjau čia žaisti! Kodėl emigruojate iš projekto ir renkatės ateitį čia, RLS'e?: Atėjau viena dieną į šita projektą, norėjau pažiūrėti ar verta čia žaisti, pamačiau kad serveris yra tvarkingas, ir be abejo turi geru sistemų, ir pradėjo šitas projektas patikti, tai ir pasilikau, nes buvau daugumuose serveriuose ir man nepatiko niekas beveik, o šitas paliko didžiausi įspūdi. Kokie pirmieji įspūdžiai mūsų serveryje? [kas patiko, kas nepatiko]: Viskas per daug gerai yra, modifikacijos puikios, serverio komandos, bei kiti dalykai yra neblogi ir patiko. Bet kai nusipirkau mašina, važiavau į degalinė ir kažkokiu būdu sprogo nors prie manęs nebuvo jokio žmogaus tiesiog sprogo ir pati miriau ir mašina sprogo, o poto pasakė, jog tai vienas iš kareiviu su "Hydra" skraidė ir į degalinė nutaikė bomba tuomet ir miriau, ir tai buvo 3 kartus labai nepatiko... Serveryje yra pasiekimų, misijų sistemos. Ar teko išbandyti? Neteko dar, bet vėliau pamėginsiu! Ar dažnai naudojate serverio navigaciją [/gps]?: Šiuo metu teko naudotis ne viena, ir ne du, bet tikrai dauguma kartu, nes daug ko nežinojau. Kokiuose darbuose jau teko dirbti? Kurie iš jų įdomiausi, pelningiausi, nuobodžiausi?: Dirbu tik autobusu vairuotoją, tai nežinau kaip kituose darbuose bet darbe nesitikėjau kad daug uždirbsiu nes iš autobusu vairuotoju nieko ir nesitikėjau, bet kaip pradėjau dirbti taip normaliai duoda, tik kituose aišku ir daugiau duos. Ar naudojote serveryje nuomojamą transportą? Ar jo pakanka, yra lengva rasti?: Kartais taksi išsikviečiu bet šiaip tai, nuomojamas mašinas išsinuomoju. Ar teko naudoti /admin komandą? Ar pagalba buvo suteikta?: Taip teko, ir pagalba buvo suteikta iškarto. Ar teko naudoti /kviesti komandą? Ar greitai buvo sureaguota į iškvietimą? Teko naudotis, ir buvo labai greitai sureaguota į mano iškvietimą ir atvyko laikui. Ar teko serveryje ar kitur susidurti su kažkokiu informacijos neaiškumu? Ar gali paminėti?: Neteko. Ką, tavo nuomonę, reikėtų keisti, kad naujokams būtų lengviau įsitvirtinti mūsų projekte?: Mano manymų trūksta transportu priemonių prie spawno, nes tenka pačiam bėgti iki vairavimo mokyklos.. O dėl teisių irgi yra per lengva išsilaikyti trūksta tos praktikos pačiam serverį, nes apvažiavus pagrindinius dalykus, mažiau reiks naudotis /gps arba klausti kur kas randas.