Jump to content

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Tiesiog_Ema

Narys
 • Pranešimų skaičius

  36
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Reputacija

28 Pritampantis

5 Sekėjai

Apie Tiesiog_Ema

 • Rangas
  Naujas narys forume
 • Gimtadienis 2000.08.26

Informacija apie narį

 • Miestas
  Klaipėda
 • Lytis
  Moteris

Žaidėjo informacija

 • VIP narys
  Nenustatyta
 • Darbas
  Nenustatyta

Profilio peržiūros

1.908 profilio peržiūros
 1. ANKETA: Pažeidimą įvykdžiusio administratoriaus Vardas_Pavardė (@Vardas_Pavardė): @Markas_Nerd Pažeidimo aprašymas: Važiavau ramiai, ir staiga apšaudė Administratorius su Admin spalva. Pažeidimo įrodymai (foto/video):
 2. Sveiki Rls.lt Serverio Lankytojai,žaidėjai! :)

  Nežinau nuo ko pradėt net iš tiesų....  :D 

  Kas pažįsta mane tai gerai, nereiks nieko sakyt... :D 

  O kas ne, tai nežinau ar be bus kam nors įdomu... :DDD

  Aišku svarbiausiais dalykas dauguma žaidėjams! Vardu neminėsiu, nes niekas neprašė, o šeip nežinia ar kažkam čia net įdomu be bus.. :/ Feicebook\skype\snapchat\instagram. Keičių savo, savo sena ištrinsiu, ir jo tiesiog nebe liks..

  Samp'a nebe žaisiu nes jis begalo man pasidarė vis nuobodus ir nuobodus, važinėji iš kampo į kampa, važiuoji savo ribom mentai iš oro atsiranda teleportuojasi rakina, ir pasodina į mašina ir važinėja po miesta, ne bauda, ne į jail tsg mes pasivažinėsim, ir tie dalykai pabodo realiai.. Nėra nei trupučio jaukumo, bent tiek gerai kad tu mentuku nebėra, tu Kiauliu paršiuku... + Kiaulės metai, tai to labiau... :D 

  Aš įšeinu iš šiuo serverio ilgam, galbūt ir visam laikui! :/ 

  Atsistatydinau nuo Mechaniko darbo, tuomet ir įšeinu ir iš čia, nes pabodo Samp'a nuolatos žaisti tai sumasčiau reikia kažka keisti per tiek metų.

  Nėra noro žaisti, serveris puikus, kiti a šeip sau.. :D 

  O šeip už serverį už esu, tik pačiai pabodo viskas, nėra to veiksmo, arba aš netinkamu laiku pasirodau kai veiksmo nėra...

  Visiems linkiu geru žaidinių, ir sėkmytės, šiame projekte vis dėlto man jis patiko, tik aš paty laiko nerandu Samp'a žaisti..

  Kas pažinojo tai pažinojo mane su elegy važiuojant. :D Geriausi laikai juokingiausi bus įmesti čia dėl atminimo. :D 

  Geriausi laikai su Mechaniku vadovais! ir visa kitka įdėsiu dėl įdomumo, kam neįdomu, tai tiesiog praleiskit šia tema ir gyvenkit toliau! ;) 

  Albumas :

  Geriausi laikai su Mechaniku vadovu Pavaduotojų! :D 

  https://imgur.com/a/hpQ7uQ8

  Spawne susirinkimas taxi ir police drag'ai ... :D

  https://imgur.com/a/BHjL8vD

  Net Mechanikai pradėjo skraidyt, kai skuba nutemt mašina "nuo kelio" :D 

  https://imgur.com/a/XM2zdnc

  Kaip ir minėjau Mentai maišosi kelyje, kažkas sukelima turi sukelti.. :D 

  https://imgur.com/a/Xvo8i2T

  Daugiau nuotrauku nebe radau... :D

  Tai kągi sėkmės visiems Rls.lt serverio Žaidėjams! :P(angel)(devil)

   

   

   

   

   

  1. Rodyti daugiau komentarų  10 more
  2. Vilius_Extra
  3. Lukas_Zip

   Lukas_Zip

   @Tiesiog_Ema Taigi LIKE EMA nedirba... Per graži dirbti ;)

  4. Tiesiog_Ema

   Tiesiog_Ema

   @Lukas_Zip Nori tikėk nori ne, bet dėja dirbanty esu, nesitikiu nei iš vieno šiuo projekto supras kad esu dirbanty, aš tikiu savais žmonėm ne tavim Lukai. :D 

   Nes jie kartu dirba, ne visi kelį, bent šis tas.

   Aš serverio nepalikčiau, jeigu jis būtų man nepatikęs..

 3. Sveiki, esu išvykusi į Kroatija, vėliausiai grįšiu tik už keletų mėnesių! :)

  Pranešu tik tiems kurie klausia, rašo visuomet į mano Snap'Chat, Skype, Facebook, ir į foruma, tai ką galiu pasakyt. Jogi esu išvykusi ir vėliausiai galiu jau grįžti į Lietuva, ir į žaidima!

  Tai kas ir pasiilgo manęs, tai žinokit jog nemirusi esu. :D

  Gero žaidimo RLS.lt Žaidime! (devil) B):P;)

  1. Rodyti daugiau komentarų  26 more
  2. Barrio_Guerilla

   Barrio_Guerilla

   per jauna tau Vaitai, tj pedofilu išvadins rls tvarkdariai :((((((((((((((((((

  3. Donatas_Vait

   Donatas_Vait

   Pom tie tvarkdariai ne karo metas bus dar tų tvarkdarių, bet va straipsne svarbu negaut :D

  4. Tiesiog_Ema
 4. 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Tiesiog_Ema 2. Jūsų norima/os modifikacija/os: Eiškau Gta Samp Camera mod, Iskyrus Smooth Camera. 3. Jūsų norimos modifikacijos/ų nuotrauka/os: Neturiu. 4. Papildomas laukelis kažką pridurti:
 5. Pažeidimą įvykdžiusio administratoriaus Vardas_Pavardė (@Vardas_Pavardė):Tpaba_Akgandzia Pažeidimo aprašymas:Prisijungiau į serverį pasisveikinau per /vp ir gavau mute, toks jausmas kad prisijungus į serverį negalima pasisveikint viešai kad kiti žaidėjai matytu. Pažeidimo įrodymai (foto/video): https://imgur.com/a/hCQTRy7
 6. Jūsų slapyvardis RLS.lt serveryje: Tiesiog_Ema. Kada žaisti pradėjote mūsų projekte?: 2018-05-14 Kokia jūsų SA-MP patirtis? Tai buvau vienam projekte buvo visai neblogas, susidomėjau projektu tai norėjau padėti arba pasidalint savo idėjomis projektui, tik serverio savininkas už vaiku pinigus sukauptus, pragėrė, pradėjo krypti į viena bloga pusė serveris, ir po šiuos dienos serveris nebe veikiantys nutraukė viską.. tai atradus ši serverį pradėjau čia žaisti! Kodėl emigruojate iš projekto ir renkatės ateitį čia, RLS'e?: Atėjau viena dieną į šita projektą, norėjau pažiūrėti ar verta čia žaisti, pamačiau kad serveris yra tvarkingas, ir be abejo turi geru sistemų, ir pradėjo šitas projektas patikti, tai ir pasilikau, nes buvau daugumuose serveriuose ir man nepatiko niekas beveik, o šitas paliko didžiausi įspūdi. Kokie pirmieji įspūdžiai mūsų serveryje? [kas patiko, kas nepatiko]: Viskas per daug gerai yra, modifikacijos puikios, serverio komandos, bei kiti dalykai yra neblogi ir patiko. Bet kai nusipirkau mašina, važiavau į degalinė ir kažkokiu būdu sprogo nors prie manęs nebuvo jokio žmogaus tiesiog sprogo ir pati miriau ir mašina sprogo, o poto pasakė, jog tai vienas iš kareiviu su "Hydra" skraidė ir į degalinė nutaikė bomba tuomet ir miriau, ir tai buvo 3 kartus labai nepatiko... Serveryje yra pasiekimų, misijų sistemos. Ar teko išbandyti? Neteko dar, bet vėliau pamėginsiu! Ar dažnai naudojate serverio navigaciją [/gps]?: Šiuo metu teko naudotis ne viena, ir ne du, bet tikrai dauguma kartu, nes daug ko nežinojau. Kokiuose darbuose jau teko dirbti? Kurie iš jų įdomiausi, pelningiausi, nuobodžiausi?: Dirbu tik autobusu vairuotoją, tai nežinau kaip kituose darbuose bet darbe nesitikėjau kad daug uždirbsiu nes iš autobusu vairuotoju nieko ir nesitikėjau, bet kaip pradėjau dirbti taip normaliai duoda, tik kituose aišku ir daugiau duos. Ar naudojote serveryje nuomojamą transportą? Ar jo pakanka, yra lengva rasti?: Kartais taksi išsikviečiu bet šiaip tai, nuomojamas mašinas išsinuomoju. Ar teko naudoti /admin komandą? Ar pagalba buvo suteikta?: Taip teko, ir pagalba buvo suteikta iškarto. Ar teko naudoti /kviesti komandą? Ar greitai buvo sureaguota į iškvietimą? Teko naudotis, ir buvo labai greitai sureaguota į mano iškvietimą ir atvyko laikui. Ar teko serveryje ar kitur susidurti su kažkokiu informacijos neaiškumu? Ar gali paminėti?: Neteko. Ką, tavo nuomonę, reikėtų keisti, kad naujokams būtų lengviau įsitvirtinti mūsų projekte?: Mano manymų trūksta transportu priemonių prie spawno, nes tenka pačiam bėgti iki vairavimo mokyklos.. O dėl teisių irgi yra per lengva išsilaikyti trūksta tos praktikos pačiam serverį, nes apvažiavus pagrindinius dalykus, mažiau reiks naudotis /gps arba klausti kur kas randas.

Copyright © 2012-2020 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
 • Sukurti naują...

Important Information

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su Terms of Use.