Gaujos ir vėl aktyvios savaitgaliui! Pildykite anketas gaujų skiltyse.

Greg_Lone

Narys
 • Pranešimų skaičius

  19
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Reputacija

12 Neutralus

2 Sekėjai

Apie Greg_Lone

 • Rangas
  Naujas narys forume

Profilio peržiūros

277 profilio peržiūros
 1. Anketa 1. Jūsų Vardas_Pavarde: Greg_Lone 2. Nusižengusio pareiguno @Vardas_Pavarde: @Vycka_Collins 3. Koki nusižengima padarė pareigūnas: Free starai. 3. Įrodymai[BŪTINA]: https://imgur.com/a/fA1plnf Pridedu vidosą iš savo perspektyvos
 2. @Msw_Lukas lockink ir šitą
 3. Greg_Lone

  TB troba

  Namo pardavimo anketa: Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Greg_Lone Namo numeris: 129 Aprašymas, privalumai: TB rajone, 1 interjeto, sekantis pastatas nuo pačio įėjimo į TB interjerą Kaina: Nuo 200'000€ Nuotraukos (išorės, vidaus, spintos): Papildomi komentarai:
 4. Greg_Lone

  GS troba

  Namo pardavimo anketa: Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Greg_Lone Namo numeris: 144 Aprašymas, privalumai: GS rajone, vandentekis yra, elektra yra, spinta švari, viskas normaliai Kaina: Siūlykit nuo 200'000€ Nuotraukos (išorės, vidaus, spintos): Papildomi komentarai:
 5. dawe ranga tai reike pasidalint ispudzeis
 6. @Feat_Thompson įmesk fotkę, kada prasidėjo veikla, bei gali tuo pačiu paliūdyti, kokia buvo situacija. @Aurimas_Peciulatis Trolis tegul atsiunčia tau, tu pateiksi.
 7. Tai, įmesk įrodymus, turėjai juos pasidaryt prieš kickindamas. Bėje, už tai, kad nužudžiau, nekickinama ir man buvo treniruotė, kurioje tu maišeisi pats.
 8. Pažeidimą įvykdžiusio administratoriaus Vardas_Pavardė (@Vardas_Pavardė): @Aurimas_Peciulatis Pažeidimo aprašymas: Free kick Pažeidimo įrodymai (foto/video):https://imgur.com/a/SIjxnMO
 9. Imigracijos paraiškos anketos šablonas Jūsų slapyvardis RLS.lt serveryje: Greg_Lone Kada žaisti pradėjote mūsų projekte?: Šiandien, t.y. 2018-05-17 Kokia jūsų SA-MP patirtis? [trumpai apie praeitį kituose projektuose t.y ką esate pasiekęs, kaip sekėsi žaisti, kas patiko, kas nepatiko ir t.t]: Nusibodo didžiuosiuose projektuose žaist, nusibodo masofkė belekokia Kodėl emigruojate iš projekto ir renkatės ateitį čia, RLS'e?: Išbandyt norisi serverį, jei patiks, pasiliksiu Iš kur sužinojote apie RLS.lt[jeigu pakvietė žaidėjas, parašykite jo slapyvardį]?: Draugas SG forumas parodė. Kokie pirmieji įspūdžiai mūsų serveryje? [kas patiko, kas nepatiko]: Tik atėjus į serverį medikas ištisai spammino su savo šarvais, iki VM neleido net nubėgt. Serveryje yra pasiekimų, misijų sistemos. Ar teko išbandyti? Buvo lengva, sunku, įdomu ar priešingai?: Dar nieko neteko išbandyt. Ar dažnai naudojate serverio navigaciją [/gps]?: Dar nenaudojau, bet, kol priprasiu, teks naudot. Kokiuose darbuose jau teko dirbti? Kurie iš jų įdomiausi, pelningiausi, nuobodžiausi?: Neteko niekur dirbt. Ar naudojote serveryje nuomojamą transportą? Ar jo pakanka, yra lengva rasti?: Nenaudojau. Kviečiu taksi, arba bėgu pėsti. Ar teko naudoti /admin komandą? Ar pagalba buvo suteikta?: Neteko Ar teko naudoti /kviesti komandą? Ar greitai buvo sureaguota į iškvietimą?: Taksistai flegmatiški, bet sugebėjo atvažiuot šeip ne taip. Ar teko serveryje ar kitur susidurti su kažkokiu informacijos neaiškumu? Ar gali paminėti?: Neteko. Ką, tavo nuomonę, reikėtų keisti, kad naujokams būtų lengviau įsitvirtinti mūsų projekte?: Nieko nereiktų keisti.