Norvidas_Quz

Narys
 • Pranešimų skaičius

  31
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Reputacija

-2 Nepritampantis

Apie Norvidas_Quz

 • Rangas
  Naujas narys forume

Profilio peržiūros

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jau gali atblokuoti. ,galbūt man taip yra dėl modų
 2. Koks čia cheatas tu man išsiaiškinti kas tas sprend daro ,kaip aš tau galiu cheatinti jei nenauduoju jokių cytu? Performuoti man gal? Arba čia sufotosopino išvis nes aš tau dar kartą sakau JOKIU CYTU NETURIU!!!
 3. Pažeidimą įvykdžiusio administratoriaus Vardas_Pavardė (@Vardas_Pavardė): @Tpaba_Akgandzia Pažeidimo aprašymas: Nori užblokuoti už cheatinima,svarbiausia jau antri metai nelosiu su cheatais,tik prisijungęs buvau,išmetė iš FTB pradėjau šaudyti prie wangcars,ir mane įkalino į kaulą su tuo sutinku,bet dėl cheato sprendo/aimo išvis nieko nenauduoju tegul peržiūri video iš naujo arba kažką . Galiu pats filmuoti kaip saudau. Pažeidimo įrodymai (foto/video): forumas.rls.lt/topic/71560-norvidas_quz
 4. Jeigu tavo tas PC lagina aš nekaltas ,svsvarbiausia be cheatu losiu jau antri metai ir man tokį įtarimą duoda :Dd
 5. Kokie dar aimai :Dddddd nei vieno cheato ntr :Ddddddddd fsio reputaciją kris servo,be cytu losiu ir nori užblokuoti:Ddddddddd fsio reputaciją dabar nukris;Dddd Tu nebesvaik nei vieno cheato ntr kas čia per administracijos ??? Gal man nufilmuot kaip saudau?;Dd
 6. ANKETA: Pažeidimą įvykdžiusio administratoriaus Vardas_Pavardė (@Vardas_Pavardė): @ Joris_Ulckutis (neturi forumo) Pažeidimo aprašymas: Šaudo hp+telinasi kas 5 sec . Pažeidimo įrodymai (foto/video):
 7. Imigracijos paraiškos anketos šablonas Jūsų slapyvardis RLS.lt serveryje: Norvidas_Quz Kada žaisti pradėjote mūsų projekte?: Prieš savaitę Kokia jūsų SA-MP patirtis? [trumpai apie praeitį kituose projektuose t.y ką esate pasiekęs, kaip sekėsi žaisti, kas patiko, kas nepatiko ir t.t]: Esu kituose projektuose buvęs direktorius,daug darbų pražiejas ir pnš. Kodėl emigruojate iš projekto ir renkatės ateitį čia, RLS'e?: Čia žaidžia mano draugai ir šjp serveris labai patinką. Iš kur sužinojote apie RLS.lt[jeigu pakvietė žaidėjas, parašykite jo slapyvardį]?: Pakviete du draigai tai Feat_Thompson, ir Armandzxc_Ltu Kokie pirmieji įspūdžiai mūsų serveryje? [kas patiko, kas nepatiko]: PAtiko serverio adminsitracija,mapp darbai,sistemos. Serveryje yra pasiekimų, misijų sistemos. Ar teko išbandyti? Buvo lengva, sunku, įdomu ar priešingai?: Lengva. Ar dažnai naudojate serverio navigaciją [/gps]?: Kolkas nauduoju. Kokiuose darbuose jau teko dirbti? Kurie iš jų įdomiausi, pelningiausi, nuobodžiausi?: Visi darbai lengvi :D Ar naudojote serveryje nuomojamą transportą? Ar jo pakanka, yra lengva rasti?: Kai prireikia nauduojų Ar teko naudoti /admin komandą? Ar pagalba buvo suteikta?: Teko,kai buvau naujokas arba bėda iškilo kokia Ar teko naudoti /kviesti komandą? Ar greitai buvo sureaguota į iškvietimą? Taip teko,visos tarnybos greit reguoją . Ar teko serveryje ar kitur susidurti su kažkokiu informacijos neaiškumu? Ar gali paminėti?: Neteko Ką, tavo nuomonę, reikėtų keisti, kad naujokams būtų lengviau įsitvirtinti mūsų projekte?: Reikiadaugiau gal GUI lentelių sudėto kad pvž parašęs /naujokas tau padės viską nuo pradžių visa svarbi inf.