Jump to content
Gyveni užsienyje? Informacija tau! ×

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Alanas_Reason

Narys (-ė)
 • Pranešimų skaičius

  19
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Reputacija

7 Neutralus

Apie Alanas_Reason

 • Rangas
  Naujas narys forume

Profilio peržiūros

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Kurgi ta toks žmogus padasis tau įrodymus, jug gi geriau dėt free ban ir išeit iš žaidimo .
 2. Ir tu galvoji man poros euru gaila ant unban , tu baisiai klisti. Betu tu sakai kad aš "prisiemu kalte " tau gal rmt kažkas negerai su galva įrodymus man prašyčiau kad čytinau tave gal pas daktarus užrašyti
 3. eik eik nebenusipezek tu galvoji gera free ban prasileist kai su draugu susisporini iš 20e kas daugiau pražais serveryje tai tu pagalvok jei nori tu už mane ir jam sumokėk už tai kad aš dabar pralaimėsiu Prašičiau yrodymus imesti čia nes tu man free ban dėjai
 4. Pažeidimą įvykdžiusio administratoriaus Vardas_Pavardė (@Vardas_Pavardė):Tpaba_Akgandzia Pažeidimo aprašymas: Deda mute bet ne visiesms ir nedėjo mute kai keiesi šalia jo Pažeidimo įrodymai (foto/video):
 5. Tau čia užgaulė k** k** prašičiau yrodymu man kad čytinu aš plius kodėl nedėjau Lukas_Svr mute jis irgi keikėsi ?
 6. Pažeidimą įvykdžiusio administratoriaus Vardas_Pavardė (@Vardas_Pavardė):Tpaba_Akgandzia Pažeidimo aprašymas: dėjo free ban, atsiblokavau dėjo free mute kad paprašiau yrodumu kad aš čytinau ir jis pasakė kad yra yrodymai ir nesiunčia Pažeidimo įrodymai (foto/video):
 7. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Alanas_Reason Administratoriaus Vardas_Pavardė serveryje: Tpaba_Akgandzia Blokavimo priežastis: čytas Blokavimo įrodymai(būtina): Papildomi komentarai(nebūtina): Gavau free ban kai važinėjau po miesteli.
 8. Jūsų slapyvardis RLS.lt serveryje: Alanas_Reason Kada žaisti pradėjote mūsų projekte?: 2018-06-05 Kokia jūsų SA-MP patirtis? [aprašykite apie praeitį kituose projektuose t.y ką esate pasiekęs, kaip sekėsi žaisti, kas patiko, kas nepatiko ir t.t]:Aš žaidžiau "*reklama.lt*" serveryje, ten ilga laika pražaidžiau ten viskas patiko ir viskas buvo gerai. Iš kokio projekto ir kodėl emigruojate bei renkatės ateitį čia, RLS'e?: Iš *reklama.lt* todėl nes šitam serveryje žaidžia mano draugai . Iš kur sužinojote apie RLS.lt[jeigu pakvietė žaidėjas, parašykite jo slapyvardį]?: Aš sužinojau ši serverį iš Deivis_Kawwai Kokie pirmieji įspūdžiai mūsų serveryje? [kas patiko, kas nepatiko]: Patiko serverio administratoriai, padeda kai kažko reikia. Serveryje yra pasiekimų, misijų sistemos. Ar teko išbandyti? Buvo lengva, sunku, įdomu ar priešingai?: Dar neteko. Ar dažnai naudojate serverio navigaciją [/gps]?: Retkarčiais Kokiuose darbuose jau teko dirbti? Kurie iš jų įdomiausi, pelningiausi, nuobodžiausi?: Pirmas darbas gaisrininku. Ar naudojote serveryje nuomojamą transportą? Ar jo pakanka, yra lengva rasti?: Dar neteko. Ar teko naudoti /admin komandą? Ar pagalba buvo suteikta?: Taip turiu draugą administratorių. Ar teko naudoti /kviesti komandą? Ar greitai buvo sureaguota į iškvietimą? Dar neteko, bet išbandysiu Ar teko serveryje ar kitur susidurti su kažkokiu informacijos neaiškumu? Ar gali paminėti?: Dar neteko. Ką, tavo nuomonę, reikėtų keisti, kad naujokams būtų lengviau įsitvirtinti mūsų projekte?: Net neįsivaizduoju.

Copyright © 2012-2021 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
 • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.