Jump to content

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Klaudijus_Klaudijuz

Narys
 • Pranešimų skaičius

  1.166
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  3

Klaudijus_Klaudijuz paskutinis laimėjimas - Lapkritis 25 2019

Tą dieną Klaudijus_Klaudijuz turinys buvo mėgiamiausias!

Reputacija

315 Gerbiamas

Apie Klaudijus_Klaudijuz

Kontaktai

 • Discord
  Kl4ud1s#0508

Informacija apie narį

 • Miestas
  Miestas
 • Lytis
  Vyras

Žaidėjo informacija

 • VIP narys
  Ne

Profilio peržiūros

3.340 profilio peržiūros
 1. 07.07 Devyniasdešimt pirmoji mechanikų dienos ataskaita Mechanikų aktyvumas pasiekė 10+ darbuotojų kurie dirbo aktyviai. Į mechanikų gretas buvo priimti trys nauji žaidėjai. Dienos aktyviausias tapo @Nieko_Asmeniskopražaidęs 18h. ir pradirbęs 18h. Proud of my team!
 2. 07.06 Devyniasdešimtoji mechanikų dienos ataskaita Mechanikų aktyvumas pasiekė 10+ darbuotojų kurie dirbo aktyviai. Į mechanikų gretas buvo priimtas vienas naujas žaidėjas, gaila, tačiau darbą paliko po 40min... @Eltruko_Legend papildė mechanikų fondą, paaukodamas 200'000€ Dienos aktyviausias tapo @Nieko_Asmeniskopražaidęs 13h. ir pradirbęs 13h. Proud of my team!
 3. Miegot eit, o šiaip Marijos radijas tobula muziką groję, ten paklausyk
 4. Labutis, gerbiama Rita, mechanikus kvietei kelis kartus ir tau ne visad reikejo mechaniku pagalbos arba pas jus jau buvo kitas mechanikas. Noriu priminti, jog kvieciant spec.tarnybas turite laukti vietoje ir ju nekviesti keelis kartus, kai jau dirba kitas spec. tarnybu darbuotojas. Mano nervai nera geleziniai, todel ir atsakiau jums negraziai, apgailestauju uz savo poelgi.
 5. Direktoriaus/pavaduotojo papeikimo anketa Jūsų Vardas_Pavardė: Klaudijus_Klaudijuz Peikiamo direktoriaus arba pavaduotojo @Vardas_Pavardė, firma: @Oke_Boomer , Medikų direktorė Už ką jį/ją peikiate? Direktorė jau 2diena neprisijungia prie serverio, darbe dirba daug darbuotojų kurie 2-4 dienas neprisijungia (puse darbo), forumas nuo pirmadienio taip pat nesutvarkytas. Įrodymai [FOTO ar VIDEO]: https://imgur.com/a/FMA7iSD Forumo temas galite peržiūrėti patys.
 6. Jau 2 atnaujinimas orientuotas į mafijas... jūs čia DM servą padaryt planuojate?
 7. Situacija su blogais blokavimais kartojasi.... kol kiekvienas serverio komandos narys turėjo SAVAS pareigas, tol viskas buvo gerai, tačiau kai padarė viską bendrai, prasidėjo blogi banų atmetimai/patvirtinimai, blogi įspėjimų uždėjimai ir pan. Manau pats laikas grįžti prie senosios komandos narių sistemos (kiekvienas turi savo atsakomybę: banai, adminai, imigracijos...). Na, neskaitant to fakto, kad dauguma jų jau dirbo TRV prieš gaunant pareigas... Galbūt tai tiesiog sutapimas. Žinoma, negalima nuneigti ir fakto, jog galėjo būti ir geras "prinardymas" Mantui, žaidžiant kartu su juo ETS2 ar būnant vienam darbe, dc ar TS. Dėl atliekamo darbo, Sviderskas mato serveryje, kiek Administratorius atsakė į /az kartų, tik nežinau ar tai veikia ir su /bausti... Kad didžioji dalis administratorių (4lvl) neatlieka pareigų jau ilgą laiką jaučiasi. Per daug pasitikėjimo Mantas skiria šiems... Manau laikas grįžti prie bent kartą į dvi savaites netikėtai paprašant įrodymų už kokias porą dienų atgal

Copyright © 2012-2020 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
 • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.