Jump to content

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Klaudijus_Klaudijuz

Mechanikų direktorius
 • Pranešimų skaičius

  1.331
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  4

Klaudijus_Klaudijuz paskutinis laimėjimas - Rugpjūtis 21

Tą dieną Klaudijus_Klaudijuz turinys buvo mėgiamiausias!

Reputacija

402 Gerbiamas

Apie Klaudijus_Klaudijuz

Kontaktai

 • Discord
  Kl4ud1s#0508

Informacija apie narį

 • Miestas
  Miestas
 • Lytis
  Vyras

Žaidėjo informacija

 • Administratorius
  II lygis
 • VIP narys
  Taip
 • Darbas
  Taksistas

Profilio peržiūros

3.927 profilio peržiūros
 1. TREFKE 09.27 Mūsų nedaug, bet laiką praleidom gerai Važiojem ( Ką tu @Donce_Nrg?) Čia sakiau varom atgal, lėtai ir neapsiverčiam Tuo tarpu aš pac: Ackrenda, sake tiesei ant manęs @Mark_Marius Rungiasi dėl greičiausiojo vardo @Justis_Smoriginas @Carlos_Compadre @Mark_Marius Čia pertraukėlę padarėm, kažkas apsikakojo, kažkas apsirūkė... Sakau: Padarom gražę fotkę Po minutės... Čia jau @Absolut_Jokse paprašeu race (e kur 30k padėjej? Daveu tai 50k..) Pavas kaip visad afk... Žaidėm Čia taip biški padalinau Buvo daugiau veiklos, bet ne visad sc pasidareu... Ačiū dalyviam: @Justis_Smoriginas, @Carlos_Compadre, Supra , Vilas , @Mark_Marius, @Moon_Demon :3
 2. IDK IDK. Pridedu dar vieną videką, 00:00 - 00:05 ; 00:34 - 00:40 ; 00:55 - 1:08 čia vietos kur vyksta daugiau veiksmo. kad nereiktų žiūrėt visų 1:30. Fullbanas ne? čia kad mafijoj dirba - https://imgur.com/a/91fpd9J
 3. Pranešimo apie čyterį anketa: 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Klaudijus_Klaudijuz 2. Pažeidėjo @Vardas_Pavardė: @Kentuks_Papajuks 4. Kaip buvo čytinama: AIM? Visas kulkas ir taip greit nusitaikyt.. nu nžn nžn 5. Įrodymai (būtina): 6. Papildomi komentarai (nebūtina):
 4. Esmė yra ne bėga :DDD Esmė, kad su /ant per HP duris vaikšto. Kick gavo, nes nepabuvo ramei išėjęs ir toliau vaikščiojo.
 5. Pranešimo apie čyterį anketa: 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Klaudijus_Klaudijuz 2. Pažeidėjo @Vardas_Pavardė: @William_Hard 4. Kaip buvo čytinama: Žaidėjas bugino HP duris su /ant. Suprasčiau jog būtų išėjęs/įėjęs vieną kartą, tačiau šį veiksmą atliko kelis kart. 5. Įrodymai (būtina): 6. Papildomi komentarai (nebūtina):
 6. +6 įrankiai už gerai atliekamą darbą, draugišką bendravimą racijoje. TECHO PRAŠYMU PAKELTAS RANGAS. PANAUDOTA 15įrankių.
 7. Pridedu įrodymų: pirmas kick buvo veltui, kuomet abdul ir tech pateko į HP, antras kick jau su starais, pagal techo jailo laiko matosi, jog kick buvo su starais ir /ant. https://imgur.com/a/xc8uvJL
 8. 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Klaudijus_Klaudijuz2. Pažeidėjo @Vardas_Pavardė: @Eimantas_Oho4. Kaip buvo čytinama: Taigi, kilo šioks toks ginčas tarp Eimanto ir Tech_Dalykai, situacijai vystantis toliau, Eimantas trukdė įvažiuoti tech_dalykam į mechanikų bazę, tad šis nusprendė nustumti eimantą, tada atvažiavo tssg(prie ginčo prisijungė tssg) , šis techą sustabdė ir pradėjo dėti starus, gelbėdamas techą nušoviau tssg ir patį jį, tuomet Eimantas abiems, tssg ir techui, davė kick "kita" tai buvo pirmas free kick. Tolėliau TEchui pabėgus iš HP, šį surakino ir sudėjo starus (tssg - @Abdul_Aziz) ir tuomet Eimantas iškickino techą su priežastimi "Kita". Dėl šios situacijos techui reikia sėdėti beveik 5h jaile. 5. Įrodymai (būtina): https://imgur.com/a/xc8uvJL 6. Papildomi komentarai (nebūtina): Čia sakyčiau trūksta anketos "Pranešimas apie pikn., privilegijomis)
 9. 1 įrankis už paaukotus 20k. Pridėta 1 įrankis. Panaudota 10 įrankių perkant 2 rangą. RANGAS BUS PAKELTAS TUOJAU PAT! 5 įrankiai už rango pasikėlimą per 5d Pridėta 5 įrankiai.
 10. Markui ir Martynui palikus pareigas greitu metu bus išrinkti nauji prižiūrėtojai. Praeitą savaitę mechanikai vėl atsigavo, buvome kone aktyviausi, (nors ir mūsų 12-18/25) darbe augo darbuotojų skaičius. Liūdna, treniruotė neįvyko, tačiau ją padariau vakar. Vyko daugybė atrankų. Visi darbuotojai bendravo draugiškai, komandiškai. Apie šią savaitę tiek.
 11. 0.2 įrankio už pražaistas 102min. 0.25 įrankio už pražaistas 61min. 1.5 įrankio už dalyvavimą veikloje.. 4 įrankiai laimėti veikloje. 0.25 įrankių už priimtus ir įvykdytus iškvietimus 0.25 įrankio už pakrautą akumuliatorių 0.25 įrankio už pripildytą tr. priemonę kuru Pridėta 6.7 įrankio.
 12. 0.2 įrankio už pražaistas 78min. 0.25 įrankio už pražaistas 60min. 1.5 įrankio už dalyvavimą veikloje.. 2 įrankis už paaukotas 20k. 1 įrankis laimėtas veikloje. Kitą kartą pasidaryk nuotraukas kur radai tr. priemonę ir kai jau nuvilkai į KMA. Sunaikinti turi prikabinęs tr. priemonę. Darbinės sunaikinimas nesiskaito. Pridėta 4.95 įrankio.

Copyright © 2012-2020 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
 • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.