Klaudijus_Klaudijuz

Mechanikų direktorius
 • Pranešimų skaičius

  644
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  1

Klaudijus_Klaudijuz paskutinis laimėjimas - Rugpjūtis 14 2018

Tą dieną Klaudijus_Klaudijuz turinys buvo mėgiamiausias!

Reputacija

124 Turintis ką pasakyti

Apie Klaudijus_Klaudijuz

 • Rangas
  Dažnas dalyvis
 • Gimtadienis 2003.12.27

Informacija apie narį

 • Miestas
  Radvegasas
 • Lytis
  Vyras

Žaidėjo informacija

 • Administratorius
  IV lygis
 • VIP narys
  Taip
 • Darbas
  Mechanikas

Profilio peržiūros

1.424 profilio peržiūros
 1. Tu tuo piknaudžiavai killindamas Joni, taip jam keršydamas už mute, man atsitelinus jam padėt, tu taip pat užmušei ir mane. 3kill (iš mano įrodymu) + Jonis TS pokino, kad aš padaryčiau tave /pzu, nes Jonis nuolat buvo killinimas. Tuoj paredaguosiu:
 2. Neperseniausiai rašiau Smečui, jis atsakė jog baninti už relog galima, kai žaidėjas atsijungia su turėtais starais (T.y. už nužudymus, ankščiau uždėtais), bet teisėsaugininkas turi pateikti adminui pažeidimo įrodymus (Šiuo atvėju tu jį apšaudei, ir kad negautum starų, tu tiesiog atsijungei su turimais, jis tavęs nenubaudė. Tai buvo relog'as.) Bet įrodymus gavau kiek vėliau ir su jais baninau, jei teisėsaugininkai dar ir starų sudėjo, vadinas buvo Verta. Kiek pamenu @Edvinas_Neon man TS sakė turi įrodymus dar ir už 2 relogą, kurį padarei tų pažeidimų sekoje... @Edvinas_Neon jei dar turi numesk įrodymus, ačiū
 3. Jei žaidėjas atsijungia su STARAIS, jį baninti galima tik turint PAŽEIDIMO ĮRODYMUS ir turi būti nesudėti tssg starai. BTW: PAPEIKIMAI DĖL neTEISINGŲ BLOKAVIMŲ NEGALIMI edit: Baną priimė
 4. Sveikas. Įrodymus gavau, kad atsijungiai su /ant, nuo neon'o, informuotas apie starus nebuvau. Buvai surakintas (starų tau nesudėjo, juos turėjai, pažeidimo filmuotus įrodymus gavau.) įrodymus pateikiau. Edit: Neon paaiškino, kad pirma padarei relog, po kiek laiko tave vėl sugavo ir vėl dariai RELOG, po antro relogo, tu gavai starus
 5. Svejki, dėl šio klausimo galima diskutuot, nes pvž, daugelis darbų vos surenka komandą. Tačiau mafijos/TRV, surenka, ir dar vietų trūksta... Kiwi, kad ir kiek besistengčiau, darbuotojai vis išeina, ten kur pinigų gaus daugiau... aišku, yra tokių kurie eina ne dėl pinigų.... tai išdalies persvarstyti tikrai verta...
 6. Anketa Jūsų pareigos, Vardas_Pavardė: 4lvl; Mechu drk Pažeidėjo Vardas_Pavardė: @Malbor_Lietuva Detalus taisyklių pažeidimo(-ų)/situacijos paaiškinimas: Čytinimas Įrodymai(FOTO, VIDEO, LINK):
 7. Relogeriu laikomas žmogus, kuris atsijungė surakintas neturėdamas įtarimo lygio ( be staru ), ir taip tikėdamasis išvenkti bausmės. Žaidėjo blokuoti negalime.
 8. O kas man padėkos? Už gerą atsipalaidavimą po trfks? XD
 9. Labai labai puikus darbas! Reikia manau atsinaujinti RLS'ui
 10. Klausimas: Ar galima radarus slėpti medžiuose ir už medžių?
 11. Anketa 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: K_K 2. Jūsų vadovaujamas serverio darbas: Mechanikai 3. Kurį laiką būsite neaktyvus? šoandien (2019.03.01) 4. Dėl kokių priežasčių būsite neaktyvus? Šiandien pavargęs po visų kontrų, noriu pailsėt nuo kompiuterio... 5. Kas prižiūrės darbą, kol jūs neaktyvume? Aukšto rango darbuotojai.
 12. 2019.02.28 Pridėta nauja taisyklė. 20. Privalote darytis įrodymus, toje vietoje kurioje radote transportą (Mašina NETURI būti prikabinta) - 1 įspėjimas ; 2 įspėjimai [NAUJA] už įrodymų neturėjimą, žaidėjai bus baudžiami. (Įrodymų galiu paprašyti tik per 24h)
 13. 2019.02.27 Po 45 dienų pavaduotojo poste, @Jack_Block nusprendžia palikti pareigas. Ačiū Jam už jo atsidavimą, aktyvumą ir žinomą pagalbą!