Jump to content

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Pink_Nightmare

Narys
 • Pranešimų skaičius

  1.514
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  29

Pink_Nightmare paskutinis laimėjimas - Rugsėjis 26

Tą dieną Pink_Nightmare turinys buvo mėgiamiausias!

Reputacija

1.068 Valdau

Apie Pink_Nightmare

 • Rangas
  The eyes, chico. They never lie
 • Gimtadienis 2003.11.18

Kontaktai

 • Skype
  ???
 • Discord
  leilitt#3952

Informacija apie narį

 • Miestas
  Kaunas
 • Lytis
  Moteris

Profilio peržiūros

17.075 profilio peržiūros
 1. Sveiki, norint atgaivint ne tik pačio projekto aktyvumą, bet ir renginių komandos, nusprendžiau papildyt komandą bei paieškot daugiau žmonių, norinčių prisidėt prie renginių idėjų vystymo, suteikiant pagalbos pačių renginių metu ar kitaip prisidedant. Šį kart nereiks vargintis rašant anketą, atsakinėjant į tam tikrus punktus ar galvojant visą event. Ką tereiks padaryt, tai susisiekt su manim discord (leilitt#3952), ir ten viską aptarsim;)

  1. Rodyti daugiau komentarų  1 more
  2. Justas_Ses
  3. Absolut_Jokse

   Absolut_Jokse

   jau ant tiek dead, kad reikalawimai tokie silpni ..

  4. Donatas_Vait

   Donatas_Vait

   Teta, a jei aš nikaduos panikim nerašau perms? Kon pasiulitumei mon?

 2. Tai tu pažiūrėk į kaltinamo asmens video, kur tu jam prieš nosį bėgioji, ir čia, kur nėra kur tom kulkom užsisukt:D
 3. Svv, negaliu nepakomentuot:D Per visą savo žaidimo patirtį, nuoširdžiai galiu pasakyt, kad yra durna spręst apie įvairias palengvinančias programas iš tokių kulkų užsisukimo. Ne kartą buvo pasitaikę, kad nieko nenaudojantis žaidėjas, iš vaizdo įrašo, nuotraukoje buvo užfiksuotas šaudant į žmogų ir jo kulka buvo užsisukusi 90 laipsnių kampu. Galbūt tavo kaltinamas žaidėjas ir naudoja kažką, bet mano manymu, šiam kartui yra tikrai per mažai įrodymų, kadangi kaip ir minėjau aukščiau, pagal kulkų užsisukimą yra durna spręst, + kitą kart nepamiršk paprasčiausios /hitreg lentelės, kuri galbūt kažkuo padėtų. Gero žaidimo;pp
 4. Prie ko čia aš senelyzas, atsigauk biški nuo to samp:D:D dažniausiai visą game filmuoju, jei manot, kad čytinu, pateikit filmuotą medžiagą iš jūsų pusės, galėsiu tuomet tokią pat įkelt iš savo, nematau tame problemos. Kalbėt ir šmeižt gali visi, bet nei vienas iš jūsų tos "buvusios komandos" man dar nei karto nebuvo parodęs įrodymų, kuriuose čytinčiau, tai pls. Kai nuo merginos kiekvieną veiksmą krenti, nereik sakyt, jog ji pajungus. Ačiū už dėmėsį iki.
 5. Čia taipogi nieko nenaudojai ane, tik taip, gta savaime lockina ant žmonių?
 6. Pranešimo apie čyterį anketa: 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Pink Nightmare 2. Pažeidėjo @Vardas_Pavardė: @Jack_Baron 4. Kaip buvo čytinama: aim 5. Įrodymai (būtina): https://www.youtube.com/watch?v=FZA6HkUdOnc&feature=youtu.be 6. Papildomi komentarai (nebūtina): 05-06 s užlockinimas, 20-22 s taipogi, gale kaip ir viskas aišku. Btw gale iššauta 17 kulkų [iš 472 į 455], pataikyta - 17.
 7. Pranešimo apie čyterį anketa: 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Pink Nightmare 2. Pažeidėjo @Vardas_Pavardė: @Saulius_Frontez 4. Kaip buvo čytinama: ddos grąsinimai 5. Įrodymai (būtina): https://imgur.com/a/ru0Bpce 6. Papildomi komentarai (nebūtina): Pašaudžiau kol važiavo, tai bičas labai supyko [jei reiks pilnos situacijos video, numesiu]. Prieš tai mūsų bazės grobime teko susidurt su "interneto trikdžiais";):):):) labai gaila, kad dėl to neišsisaugojo video, po kurio turėjau žaist su vpn. Labai būtų malonu, jog žaidėjas būtų nubaustas.
 8. 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Pinkas Nightmaras2. Pažeidėjo @Vardas_Pavardė: @Aivaras_Monster4. Kaip buvo čytinama: spread, aim?5. Įrodymai (būtina): 6. Papildomi komentarai (nebūtina): Iš tokio atstuma nelabai tiek pataikoma iš tiesų bičas
 9. Nava, pagaliau pasiekei savo:D Sėkmės
 10. Turėjo būt kelionė aplink pasaulį, nežinau kas čia gavosi, bet norėčiauu padėkot taksistams bei jų direktoriui Vikarijui už smagiai praleista laiką! Pasidalinsiu keliomis akimirkomis iš viso praleisto laiko.
 11. Šį kart kaip direktorė čia jau rašau paskutinį kartą (vėliau pažiūrėsim, gal dar bus progų;P) Turėjom paskutinią mini veiklą, kurioje įtraukėm ne tik medikus, bet ir viso serverio žaidėjus, tad ačiū visiems kurie nutraukė savo veiklą serveryje ir prisidėjo prie mūsų! Iš tiesų iš pradžių galvojau darysiu veiklą tik medikų darbuotojams, tad padarėm kažkokį velnio ratą, kad prisikviestume daugiau medikų (nu bent jau pavyko) Čiaa jau prisidėjo daugelis serverio žaidėjų, kad ir kaip nemokam kartu vairuot, bent jau pravažiavom šokią tokią trasą padarėm gaudynes, kurių pabaigos nebuvo matyt, bent jau tikiuosi, kad patiko bėgiot Kadangi kankinau visus važinėt po miestus, bėgiot, tad ant galo nuvažiavom draugiškai atšvęst Kai kuriem iš darbuotojų išdalinau dar papildomai pinigų už motyvuotą darbą ar viso laiko išbūvimą kartu su manim, tikiuosi smagiai praleidot laiką;P
 12. Pranešimo anketa Jūsų Vardas_Pavardė ir pareigos: Pink Pažeidėjo @Vardas_Pavardė: @Martynas_Zzm Detalus taisyklių pažeidimo(-ų)/situacijos paaiškinimas: Taisyklių pažeidimai grobimo metu. Įrodymai (FOTO, VIDEO, LINK): Įrodymai, jog vyko veiksmas - čia. Įrodymai, jog buvo naudojamas neleistinas ginklas - čia.
 13. Laabai greit praėjo dar viena savaitė su jumis kartu, džiaugiuosi savo komanda. Kaip visad, noriu padėkot visiem kurie nepatingėjo ateit į treniruotę bei didžiausias dėkui @Nobody_Ellseuž nuotraukytes Kaaip visad džiaugiuosi jūsų aktyvumu treniruotės metu, palyginus su visais, jūsų buvo begaaalo daug Pasidžiaugdama viskuo, pasidalinsiu kadrais iš, šį kartą labai lengvos, treniruotės: labai meniška nuotrauka, kurioj sugebam gražiai eilute važiuot((; iš tiesų už manęs stovi labai daug žmonių, kurie nedirba medikuose ir norėjo pažiūrėt treniruotę iš šono, bet tuo metu slėpėsi už namų ir bijojo manęs c; dingo pusę komandos, bet ką padarysi čia ir vėl gražiai kartu stovim laužo valdišką mašiną:'( panelė su ginklu rankoj nejuokai, saugokitės bičai nesistebiu, kad medikų darbuotojai vėliau išeina į teisėsaugos arba mafijų pusę....... tai, @Fixas_Hyperpasiautėt? vėl laužom mašiną, bet šį kart bent saulytė pašvietė kadangi medikam neleidžiama šaudyt nei grobimuose, nei leidžia tai daryt taisyklės, bent jau leidžiu pasidžiaugt treniruotėje ir parodyt savo sugebėjimus:)) ačiū už dėmėsį, susitiksime kitoje veikloje<3 dar pamiršaaau paminėt, dėl jūsų aktyvumo ne tik treniruotės metu:
 14. tas fps cia maziausiai reiskia ziurint i kitus veiksnius;d;d ka galejo nulemt, tai nebent animacijos susibugginimus, bet pagal kulkas ir damage viska imanoma pamatyt, biciuli;PPPP

Copyright © 2012-2020 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
 • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.