Jump to content

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Pink_Nightmare

Narys
 • Pranešimų skaičius

  1.517
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  30

Pink_Nightmare paskutinis laimėjimas - Rugsėjis 28 2020

Tą dieną Pink_Nightmare turinys buvo mėgiamiausias!

Reputacija

1.080 Valdau

Apie Pink_Nightmare

 • Rangas
  The eyes, chico. They never lie
 • Gimtadienis 2003.11.18

Kontaktai

 • Skype
  ???
 • Discord
  leilitt#3952

Informacija apie narį

 • Miestas
  Kaunas
 • Lytis
  Moteris

Profilio peržiūros

18.422 profilio peržiūros
 1. Dabar madinga sveikinti angliškai, bet kad Kalbos komisija neprisikabintų, tai "Hepi bėvdei tu jū!" 😁🎂💓

 2. Sveikinu. Pas mane ar pas tave?

  1. Pink_Nightmare

   Pink_Nightmare

   Kieme, ant suoliuko;P Dekinga

 3. Pakeista visa renginio eiga, vertinimas bei pakeistas video, kuriame daug kas skundėsi, jog buvo per sunku. Tikiuosi, video pakeitimas bei viso renginio etapų sutrumpinimas padės jums labiau įsitraukti į visus rengiamus event.

   

   

  Taip pat dalyvaaaaujam:

   

 4. Taip pat ne paslaptis, kad neseniai vyko neformali atranka į Renginių komandą, kurioje norėjau priimti ir leisti pasireikšti kitiems žaidėjams. Tad naujieji Renginių Komandos veidai:


  @Jerry_Stars
  @Markas_Nerd
  @Moon_Demon

  Sveikinu, linkiu sėkmės bei stiprybės būnant su manim vienoje komandoje:D
  Kadangi šiuo metu komandą sudaro gan daug žmonių, bus žiūrimas produktyvumas kiekvieno nario bei ateityje galbūt vėl matysime pokyčių. Ta proga, ačiū už dėmesį, linkiu geros likusios dienos bei nepamirškit dalyvauti renginyje!!!

 5. Sveikii, jau galite dalyvauti neseniai paskelbtame renginyje bei smagiai praleisti laiką. Papildomų užduočių tema bus sukurta neužilgo.

   

 6. Sveiki, norint atgaivint ne tik pačio projekto aktyvumą, bet ir renginių komandos, nusprendžiau papildyt komandą bei paieškot daugiau žmonių, norinčių prisidėt prie renginių idėjų vystymo, suteikiant pagalbos pačių renginių metu ar kitaip prisidedant. Šį kart nereiks vargintis rašant anketą, atsakinėjant į tam tikrus punktus ar galvojant visą event. Ką tereiks padaryt, tai susisiekt su manim discord (leilitt#3952), ir ten viską aptarsim;)

  1. Rodyti daugiau komentarų  1 more
  2. Justas_Ses
  3. Absolut_Jokse

   Absolut_Jokse

   jau ant tiek dead, kad reikalawimai tokie silpni ..

  4. Donatas_Vait

   Donatas_Vait

   Teta, a jei aš nikaduos panikim nerašau perms? Kon pasiulitumei mon?

 7. Tai tu pažiūrėk į kaltinamo asmens video, kur tu jam prieš nosį bėgioji, ir čia, kur nėra kur tom kulkom užsisukt:D
 8. Svv, negaliu nepakomentuot:D Per visą savo žaidimo patirtį, nuoširdžiai galiu pasakyt, kad yra durna spręst apie įvairias palengvinančias programas iš tokių kulkų užsisukimo. Ne kartą buvo pasitaikę, kad nieko nenaudojantis žaidėjas, iš vaizdo įrašo, nuotraukoje buvo užfiksuotas šaudant į žmogų ir jo kulka buvo užsisukusi 90 laipsnių kampu. Galbūt tavo kaltinamas žaidėjas ir naudoja kažką, bet mano manymu, šiam kartui yra tikrai per mažai įrodymų, kadangi kaip ir minėjau aukščiau, pagal kulkų užsisukimą yra durna spręst, + kitą kart nepamiršk paprasčiausios /hitreg lentelės, kuri galbūt kažkuo padėtų. Gero žaidimo;pp
 9. Prie ko čia aš senelyzas, atsigauk biški nuo to samp:D:D dažniausiai visą game filmuoju, jei manot, kad čytinu, pateikit filmuotą medžiagą iš jūsų pusės, galėsiu tuomet tokią pat įkelt iš savo, nematau tame problemos. Kalbėt ir šmeižt gali visi, bet nei vienas iš jūsų tos "buvusios komandos" man dar nei karto nebuvo parodęs įrodymų, kuriuose čytinčiau, tai pls. Kai nuo merginos kiekvieną veiksmą krenti, nereik sakyt, jog ji pajungus. Ačiū už dėmėsį iki.
 10. Čia taipogi nieko nenaudojai ane, tik taip, gta savaime lockina ant žmonių?
 11. Pranešimo apie čyterį anketa: 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Pink Nightmare 2. Pažeidėjo @Vardas_Pavardė: @Jack_Baron 4. Kaip buvo čytinama: aim 5. Įrodymai (būtina): https://www.youtube.com/watch?v=FZA6HkUdOnc&feature=youtu.be 6. Papildomi komentarai (nebūtina): 05-06 s užlockinimas, 20-22 s taipogi, gale kaip ir viskas aišku. Btw gale iššauta 17 kulkų [iš 472 į 455], pataikyta - 17.
 12. Pranešimo apie čyterį anketa: 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Pink Nightmare 2. Pažeidėjo @Vardas_Pavardė: @Saulius_Frontez 4. Kaip buvo čytinama: ddos grąsinimai 5. Įrodymai (būtina): https://imgur.com/a/ru0Bpce 6. Papildomi komentarai (nebūtina): Pašaudžiau kol važiavo, tai bičas labai supyko [jei reiks pilnos situacijos video, numesiu]. Prieš tai mūsų bazės grobime teko susidurt su "interneto trikdžiais";):):):) labai gaila, kad dėl to neišsisaugojo video, po kurio turėjau žaist su vpn. Labai būtų malonu, jog žaidėjas būtų nubaustas.

Copyright © 2012-2020 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
 • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.