Jump to content

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Pink_Nightmare

Atsiblokavimų priežiūra
 • Pranešimų skaičius

  551
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  7

Pink_Nightmare paskutinis laimėjimas - Rugpjūtis 24

Tą dieną Pink_Nightmare turinys buvo mėgiamiausias!

Reputacija

333 Gerbiamas

Apie Pink_Nightmare

 • Rangas
  The eyes, chicko. They never lie
 • Gimtadienis 2003.11.18

Kontaktai

 • Skype
  ???
 • Discord
  leilitt#3952

Informacija apie narį

 • Miestas
  Kaunas
 • Lytis
  Moteris

Žaidėjo informacija

 • Administratorius
  IV lygis
 • VIP narys
  Taip
 • Darbas
  Medikas

Profilio peržiūros

5.590 profilio peržiūros
 1. 2019.08.24 Už aktyvumą įspėjimus gauna: - Už puikų aktyvumą taškus rangų sistemoje gauna: Andrius_Nelegalas [370 min.]; Papa_Kazlas [416 min.];
 2. Įrodymuose nesimato, kad darbuotojas šaudytų su apranga, tad įspėjimo uždėti negaliu. + Už šaudymą į civilius galėjai rašyt adminams.
 3. Atmutintas. https://imgur.com/a/GYq3PUH
 4. 2019.08.23 Už aktyvumą įspėjimus gauna: Toy_Kill [2/3]; Už puikų aktyvumą taškus rangų sistemoje gauna: Ernestas_Opce [147 min.]; Kaka_Dude [169 min]; Minde_Gti [132 min.]
 5. Keletas nuotraukyčių iš šiandienos mini veiklos ◈◈◈ ◈◈◈ ◈◈◈ ◈◈◈ ◈◈◈ ◈◈◈ ◈◈◈ ◈◈◈ Labai dėkoju @Black_Kodakuž nuotraukyčių suredagavimą @Nobody_Ellseuž treniruotės pravedimą ir dėkoju visiems dalyvavusiems:)
 6. Dėl šio dalyko turėtum užpildyt skundą, https://forumas.rls.lt/forum/16-skundai-paskyrų-grąžinimai-dingimai/
 7. Heya, renginių komanda sugalvojo šiek tiek paįvairint direktoriams bei jų darbuotojams kasdieninę veiklą ir padaryt šiokį tokį eventuką, kuriame turėsite galimybę gauti papildomai pinigų savo darbo fondui tuo pačiu praleisti linksmiau laiką serveryje ir parodyti savo sugebėjimus. Jūsų tikslas bus pagal tam tikrą temą sukurti filmuką, susijusį su jūsų firma. Taisyklės Dalyvauti gali visi darbuotojai, bet pildyti anketą tik atstovaujamo darbo direktorius; Filmuko trukmė neturi būt mažesnė nei 1 minutė bei ne didesnė nei 10 minučių; Turinys negali būt įžeidžiantis; Pašaliniai komentarai nėra galimi. Papildoma informacija Eventas vyks 2019.08.23 - 2019.09.01; Originaliausiai ir įdomiausiai sukurtus filmukus vertins Renginių komanda; Norintys prisidėti prie event fondo, susisiekit su Pink_Nightmare, Nobody_Ellse. Senpai_Hentai; Dalyvauti gali ne tik neutralių darbų direktoriai, bet ir mafijų bei teisėsaugos; Temos kurios turėtų atsispindėti jūsų filmuke: criminal [t.y kokią blogą pusę turi jūsų firma, ar kokią nusikalstamą veiklą darote] arba justice [t.y kokią gerą pusę turite bei kokį gerą darbą darote pačiame serveryje]; Įdėją turit susigalvot patys, kuo ji įdomesnė - tuo didesni šansai laimėt; KILUS KLAUSIMAMS GALITE SUSISIEKTI AŽ FORUME ARBA ŽAIDIME. Anketa Jūsų V_P bei atstovaujamas darbas: Kas filmavo, editino vaizdo medžiagą?: Papildomi komentarai: Prizai 1 vieta: 600'000 serverio valiutos. 2 vieta: 300'000 serverio valiutos. 3 vieta: 150'000 serverio valiutos. Filmuko montuotojas taip pat gaus prizą, atitinkamai nuo jo padarytos vaizdo medžiagos; Firmos, kurios neužims prizinės vietos, bet video bus ganėtinai įdomus - gaus paguodos prizus.
 8. Na kitam kartui pasistenk užfiksuoti ir įkelti tai prie papeikimo įrodymų;)
 9. Darbuotojas bus įspėtas žodiniu įspėjimu, jei tai dar kart pasikartos - bus uždėtas darbo įspėjimas.

Copyright © 2012-2019 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
 • Sukurti naują...

Important Information

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su Terms of Use.