Jump to content

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Pink_Nightmare

Atsiblokavimų priežiūra
 • Pranešimų skaičius

  753
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  7

Visas forumo dalyvio Pink_Nightmare turinys

 1. 2019.10.17 Už aktyvumą įspėjimus gauna: Ryan_Francesco [1/3]; Už puikų aktyvumą taškus rangų sistemoje gauna: Domis_Bass [203 min.]; Bad_Viski [590 min.]; Antanas_Funtanas [254 min.];
 2. 2019.10.15 Už aktyvumą įspėjimus gauna: Edvinas_Minges [2/3]; Antanelis_Buivy [2/3]; Už puikų aktyvumą taškus rangų sistemoje gauna: - /////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// 2019.10.16 Už aktyvumą įspėjimus gauna: - Už puikų aktyvumą taškus rangų sistemoje gauna: Domis_Bass [288 min.]; Bad_Viski [347 min.];
 3. Šiek tiek pažeidei taisykles, kadangi reikėjo įrodymų, patvirtinančių žaidėjo darbą. Na, bet atsižvelgiant į jo darbą ir visą įnašą į Medikų firmą, darbuotojas gaus piniginę premiją.
 4. Turiu 293ID skin, bet nebent parduočiau pinigais, o ne keisčiau c:
 5. Darbuotojas bus įspėtas už šaudymą su apranga.
 6. 2019.10.13 Už aktyvumą įspėjimus gauna: - Už puikų aktyvumą taškus rangų sistemoje gauna: Macho_Pablo [352 min.]; Viski_Cola [188 min.];
 7. 10.07 - 10.13 Šios savaitės meniškiausiu darbuotoju tampa @Saulius_Brown, kadangi vienintelis nepatingėjo kažką įkelt į mediku albumą, tad kaip atlygį, gausi 15'000 serverio valiutos; *Kiti norintys užsidirbti, jau taip pat galite kelti nuotraukas albume [https://forumas.rls.lt/topic/59407-medikų-nuolatinis-albumas/page/11/ ].
 8. 10.07 - 10.13 Šios savaitės darbuotoju tampa... @Ice_Echoo Darbuotojas dirba ne tokį ilgą laiko tarpą medikų firmoje, bet per jį sugebėjo sužibėt ir likt pastebėtas. Aktyviai dirba žaidime, važiuoja į žaidėjų iškvietimus, taip pat gan aktyviai pildo temas forume. Daugelio dienų aktyvumas yra paminėtas darbo ataskaitoje, už kurį gavo papildomų taškų rango sistemoje. Darbe sugeba draugiškai su visais bendraut, klausyt valdžios bei kreiptis iškilus sunkumams. Nekilo problemų dėl taisyklių pažeidimo ar paprasčiausio elgesio. Ačiū tau, tikiuosi išliksi toks pat draugiškas ir aktyvus medikų firmoje! Kaip atlygį už tavo atsidavimą šiai firmai esi apdovanojamas 15 taškų rango sistemoje ir 15k serverio valiutos! Jei darbuotojams kyla klausimų, kodėl jie netapo savaitės darbuotoju - parašykit:)
 9. Manau galit rakint temą, kiek galėjau padėjau, jei prireiks dar, rašyk až (:
 10. Kadangi žaidėjas neturi forumo paskyros, tad pasiaškinimo nesulauksiu bei jo čia nelabai ir reikia. Darbuotojas nebus įspėtas, kadangi esi teisėsaugos darbuotojas ir už šaudymus gali uždėti įtarimo lygį.
 11. Labai protingi atsakymai, +rep. Esi priimtas, sėkmės! Dėl rango susisiek žaidime. Atmesta, pildyti gali tik medikų firmos darbuotojai.
 12. Buvo kelios klaidos, būsi priimtas bandomajam laikotarpiui kaip ir kiti; t.y 3 dienas bus stebimas tavo darbas tiek medikų darbe, tiek grobimuose, bus stebimas tavo aktyvumas ir visa kita. Dėl rango susisiek žaidime. Sėkmės!
 13. Bendra treniruotė su Mechanikais Ačiū @Aivaras_Slavik už nuotraukas! Dėkoju visiems dalyvavusiems!

Copyright © 2012-2019 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
 • Sukurti naują...

Important Information

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su Terms of Use.