Rimas_Boom

Narys
 • Pranešimų skaičius

  61
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Reputacija

7 Neutralus

Apie Rimas_Boom

 • Rangas
  Pradedantis dalyvis

Profilio peržiūros

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Rimas_Boom

  Parduodu Vila Tpvipe

  Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: @Rimas_Zint Namo numeris: 160 Aprašymas, privalumai: Tpvipe,14 int,Yra šarvuotos durys ir t.t. Kaina: Kainas siulykit Nuotraukos (išorės, vidaus, spintos):https://imgur.com/a/9IkXSjW Papildomi komentarai: .i.
 2. Jūsų Vardas_Pavardė: @Rimas_Zint Tr. priemonės pavadinimas: Duneride Aprašymas (apibūdinimas): BIG MAŠINA Rida: 7553 Kaina: siulykit Nuotraukos (tr. priemonės, /vinfo, /bagazine): https://imgur.com/a/pXtMQI8 Papildomi komentarai:
 3. Rimas_Boom

  Keičiu/Parduodu Duneride.

  @Ethan_Price gargaly gi išmainej dune rakinkit
 4. Rimas_Boom

  Comet on sale

  Vila tpvipe,prie taxi hata,ir 400k
 5. Kodėl nori dirbti TRV darbe? Šjp mėgstu Važinėti Parašykite tris, jūsų manymu, svarbiausias TRV darbo taisykles. Laikytis rangų sistemos,gerbti valdžia,būti aktyvus nuo tas 60min ir 10 krovinių Kiek dienų reikia pradirbti darbe, kad negautumėte blisto? 5 Kiek kvalifikacijos lygių yra šiame darbe? Yra 3 Ką reiškia komanda /psunaikinti? Priekaba sunaikina Kuriame mieste yra medicinos ingredientų pasikrovimas? Ls Kas yra virtualus pelnas? Tai yra virtuali valiuta už kurią gali nusipirkti geresnia fura arba krovinį Kiek krovinių minimaliai reikia nuvežti per dieną? 10 Kuriame mieste yra dažų pasikrovimas? Fort carson Ką reiškia komanda /kroviniai? Nuo viskas apie krovinius Kurioje vietoje reikia išsikrauti naftą? Netoli bazės trv Koks tavo vidutinis aktyvumas per dieną? 60 Ar turi TS programėlę? Jop Ar nesate grubiam (BDS) bei fūristų juodajame sąraše? Ne Kas šiuo metu yra TRV pavaduotojai? Karkis ir eimantas Situacija: Važiuoji pasikrauti naftos, ir matai, kad nafta yra gaminama. Prie jos jau laukia vienas darbuotojas, tačiau jis netikėtai išsiteleportuoja ir tuo metu atsiranda krovinys. Kokie tavo veiksmai? Paklausių ar pajimti jo krovinį nes manau jam gal reikia kažkur išeiti,jei pasako kad palyk aš tsk pajimsiu kita naftos krovinį Jeigu ką aš su Rimas_Zint į atranką nes užblokuotas forumas manau its ok?
 6. Rimas_Boom

  Kariuomenės ⌁ PAPEIKIMAI

  GRUBUS JAM NES VISiŠkai nežino teisikliu ir svaiksta čia del tokiu D**** tik trugdo
 7. Administratoriaus, kuris jus įkalino Vardas_Pavardė (arba - sistema)?: @Carmine_Rosato tssg Kodėl buvote įkalintas į kalejimą?: Pastačiau masina prie banko dejo uz non rp Įrodymai, jog buvote įkalintas į kalejimą:https://imgur.com/a/Vh0ASfj
 8. Rimas_Boom

  Kariuomenės ⌁ PAPEIKIMAI

  Jūsų Vardas Pavardė žaidime: @Rimas_Boom Peikiamo nario @Vardas_Pavardė žaidime: @Carmine_Rosato Kokias taisykles pažeidė darbuotojas?: FRee star ( nonrp) norejau pastatyti masina prie banko kad lagaminus padeti pist surakino ir non rp dejo Ar jūsų manymu žaidėjas turi būti įtrauktas į grubųjį sąrašą?: Ašk kad reik nk nežino free starus delioja dbr jaile sedeti. Įrodymai su puikiai matomu nusižengimu:https://imgur.com/a/Vh0ASfj
 9. Rimas_Boom

  Parduodu Tpvip vilą!

  Duodu 3k koxą ir hata prie taxi
 10. Rimas_Boom

  Paruodu 2int SF VILA 2numeris

  3700
 11. Rimas_Boom

  Parduodu 2 sandking'us

  Dune,koxo ir hata prie taxi. uz abu
 12. Rimas_Boom

  Paruodu 2int SF VILA 2numeris

  Duodu koxą,hata prie tb
 13. Rimas_Boom

  Parduodu nama [SF]

  Trūksta foto (spintos) isimesk kol neužrakino
 14. Rimas_Boom

  Parduodu arba mainom HRB.

  Dune,koxo,hata prie taxi bbz ką dar