Jump to content

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Matth_Avanzo

Narys
 • Pranešimų skaičius

  13
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Reputacija

4 Neutralus

Apie Matth_Avanzo

 • Rangas
  Naujas narys forume

Profilio peržiūros

494 profilio peržiūros
 1. šitam vidijo geriausia vieta - 0.31
 2. Pažeidimą įvykdžiusio administratoriaus Vardas_Pavardė (@Vardas_Pavardė): @Andrius_Winter Pažeidimo aprašymas: Free banas. Pažeidimo įrodymai (foto/video): https://imgur.com/a/HQZTTW1
 3. Pažeidimą įvykdžiusio administratoriaus Vardas_Pavardė (@Vardas_Pavardė): @Benas_Offensive Pažeidimo aprašymas: Nemoka atskirti čytų. Pažeidimo įrodymai (foto/video): https://www.youtube.com/embed/xY4Shc4bvIg Nesuvokiu kurioje vietoj šiame video yra matomi čytai? Jei del to kad nerodo animaciju tai su tab`u drožiau O jei del aimo, tai neturiu žodžių... Žmogus beveik nejudėjo, o vietoj stovėjo.
 4. Ką žinau editas normalus, šaudai kaip silveris
 5. Jūsų slapyvardis žaidime; Matth_Avanzo Ar sutinkate su taisyklėmis ir galėsite dalyvauti; Žinoma.
 6. Jūsų slapyvardis RLS.lt serveryje: Matth_Avanzo Kada žaisti pradėjote mūsų projekte?: Šiandien. Kokia jūsų SA-MP patirtis? [aprašykite apie praeitį kituose projektuose t.y ką esate pasiekęs, kaip sekėsi žaisti, kas patiko, kas nepatiko ir t.t]: Žaidžiu sampa nuo 2011 metų, daug pasiekęs. Iš kokio projekto ir kodėl emigruojate bei renkatės ateitį čia, RLS'e?: Las-Venturo. Iš kur sužinojote apie RLS.lt[jeigu pakvietė žaidėjas, parašykite jo slapyvardį]?: Mantas_Sweet Kokie pirmieji įspūdžiai mūsų serveryje? [kas patiko, kas nepatiko]: Patiko draugiški žaidėjai. Tačiau nepatiko tai, kad neina normaliai šokinėti, bet prie to priprantama. Tad pokolkas viskas normaliai. Serveryje yra pasiekimų, misijų sistemos. Ar teko išbandyti? Buvo lengva, sunku, įdomu ar priešingai?: Misijos bandžiau viena įvykdžiau, o dėl kovos stilių dar vis vykdau :D Ar dažnai naudojate serverio navigaciją [/gps]?: Pokolkos teko tik keleta kartų naudoti. Kokiuose darbuose jau teko dirbti? Kurie iš jų įdomiausi, pelningiausi, nuobodžiausi?: Dar neteko dirbti nei viename darbe. Ar naudojote serveryje nuomojamą transportą? Ar jo pakanka, yra lengva rasti?: Naudojau, lengva rasti. Patogus dalykas. Ar teko naudoti /admin komandą? Ar pagalba buvo suteikta?: Naudojau ir tikrai pagalbos gavau. Puikūs administratoriai. Ar teko naudoti /kviesti komandą? Ar greitai buvo sureaguota į iškvietimą? Naudojau vieną kartą kviesti mechanikus. Greitai suregavo. Ar teko serveryje ar kitur susidurti su kažkokiu informacijos neaiškumu? Ar gali paminėti?: Dar pokolkas neteko. Ką, tavo nuomonę, reikėtų keisti, kad naujokams būtų lengviau įsitvirtinti mūsų projekte?: Dar kaip ir viskas gerai. Bet jei kas užklius pranešiu.

Copyright © 2012-2020 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
 • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.