Jump to content
Gyveni užsienyje? Informacija tau! ×

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Martis_Forsas

„Cosa Nostra“ mafijos bosas (-ė)
 • Pranešimų skaičius

  52
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Reputacija

27 Pritampantis

Apie Martis_Forsas

Kontaktai

 • Discord
  326#1610

Informacija apie narį

 • Miestas
  Kretinga

Profilio peržiūros

888 profilio peržiūros
 1. Užtildymo anketa: Užtildyto žaidėjo slapyvardis: Genovese_Massino, Ciorny_Delphinam. Užtildymo priežastis: Žaidėjų ižeidinėjimai. Vaizdiniai įrodymai: https://streamable.com/uay1g1
 2. "Sake", viskas remiasi tik tuom žodžiu? Parodyk, kur už aimą baną gavo ir patvirtino lv banneda
 3. ACIU UZ REAKCIJAS :ddddddd, TIKRAI NESERGAT IR NEZINOT KAD PP TIKRINA CYTUS NE AS :DDDDDdddddxxdx ZVENGIU IS TT, HAHA HEHE, KAIP LORENSAS PASAKYTU NEBUN LAIMINGU PABAIGU.
 4. Žaidėjas nebus užblokuotas. Jeigu kyla papildomi klausimai, kreipkitės į a.ž.
 5. gfx Ši subforumo tema skirta tam, kad fiksuoti mafijos narių nusižengimus. Papeikimų taisyklės: Įrodymai galioja 24h, nuo padaryto nusižengimo, tai reiškia, jog įrodymai bus senesni nei 24h, tai darbuotojas bus nenubaustas. Kuriant naują temą, pavadinimas turi būti "Peikiu Vardas_Pavardė". Privaloma pažymėti mafijos narį su@Martis_Forsas, kitu atveju bus atmetamas papeikimas. Už bereikšmius papeikimus, būsite įspėti forumo įspėjimais. Vaizdiniuose įrodymuose privalo matytis /timestamp. Anketos šablonas norint peikti mafijos narį: 1. Jūsų Vardas_Pavardė: 2. Peikiamo mafijos nario Vardas_Pavardė: 3. Dėl ko peikiate mafijos narį?: 4. Įrodymai, patvirtinantys mafijos nario kaltę:
 6. gfx Cosa Nostra mafija - Viena iš serverio nusikalstamų frakcijų. Mafijos tikslas yra užkariauti visą serverį, konkurentę mafiją. Pagrindinė veikla: vykdyti grobimus, daryti sumaištį mieste, užsiimti prekyba ginklais ir narkotikais. Kovoti bei ginti savo sandėlius, kurios yra mafijų pragyvenimo šaltinis (ginklai ir narkotinės medžiagos). Reikalavimai, norint patekti į mafiją: 30.000 bendros žaidimo patirties (xp), B kategorijos vairuotojo teisės, Ginklų licenzija, Bendrosios Mafijos Taisykles (BMT). Ne ožiai. Bendrosios mafijos taisyklės: Laikytis bendrųjų mafijų taisyklių, Dalyvauti visuose grobimuose ir kitose veiklose, Gerbti darbo valdžią ir kitus darbuotojus, Draudžiama šaudyti į civilius be priežasties, Dirbti galima tik su darbine apranga, Neturėti jokių ryšių su teisėsauga. Mafijos apranga: Mafijos transportas: Mafijos komandos:
 7. Prtariu visų nuomonei, Rexx'ą max 5-6 kartus esu matęs nuo pareigų gavimo (~1 mėnėsis). Šiuo metu atrodo, kad turim tik Bws'ą direktorių prižiūrėtoją, nes tik jis atlieka DP pareigas taip, kaip reikia ir iš žaidėjų pusės nusiskundimų dėl jo nėra kiek aš pastebėjau. Kyla klausimas tada: kam reikia dviejų DP, jeigu vienas asmuo dirba už abudu? Mano nuomone turėjo laiko įrodyti visiems, jog gali pasikeisti, bet dabar šaukštai po pietų. Todėl manau, jog Bws'as ir vienas puikiai susitvarkys, na ir galbūt išsirinks labiau motyvuotą kolegą, kuris padės jam pačiam, nes ir pats kartais neatrašo po kelias dienas, bet tai suprantama, nes užkrautas visas darbais yra sunku tinkamai ir greitai dirbti. Tai tiek.
 8. Pildom, naujo kolegos reikia:

  ,

 9. Būtų įdomu pamatyti video iš tavo perspektyvos.
 10. Ir taip aišku buvo kas paiims, sveikinimai naujai direktorėi, gera analizė Bwsai

Copyright © 2012-2021 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
 • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.