Jump to content

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Markas_Nerd

Narys
 • Pranešimų skaičius

  150
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  1

Markas_Nerd paskutinis laimėjimas - Spalis 13

Tą dieną Markas_Nerd turinys buvo mėgiamiausias!

Reputacija

64 Pritampantis

4 Sekėjai

Apie Markas_Nerd

 • Rangas
  Pradedantis dalyvis
 • Gimtadienis Liepa 11

Kontaktai

 • Skype
  Neturiu.
 • Discord
  sw#7533

Informacija apie narį

 • Miestas
  Šiauliai
 • Lytis
  Vyras

Žaidėjo informacija

 • VIP narys
  Ne
 • Darbas
  Mechanikas

Profilio peržiūros

1.401 profilio peržiūros
 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Markas_Nerd. Kokio darbo direktorius buvote?: Mechanikai. Atsistatydinimo data: 2020-11-06 Atsistatydinimo priežastis (detalus paaiškinimas): Nebėra laiko žaisti, dingo visa motyvaciją ir sugriuvo visi mano planai. Ačiū:@Klaudijus_Klaudijuz- už suteiktą motyvacijos kiekį, padėjimą kai prašiau pagalbos, @Nieko_Asmenisko mano pavaduotojas kuris šiek tiek nuvilę mane, bet vistiek šaunuolis yra, ačiū tau, Lukai! Taippat ačiū visiems kurie man padėjot kol buvau direktorius. Have a nice one lads, peace out!
 2. Jūsų Vardas_Pavardė: Markas_Nerd Jūsų vadovaujamas darbas: Mech Kiek laiko būsite neaktyvus? 3d. Dėl kokių priežasčių būsite neaktyvus? mokykla, nėra laiko užsikrovęs namų darbais Kas prižiūrės darbą, kol jūs būsite neaktyvus? patys darbuotojai ir prižiūrėtojai
 3. taigi video aprašyme yra linkas http://www.filedropper.com/glock
 4. amerikaaa fak jeee

 5. Keleta nuotraukų iš 2020-10-28 treniruotės. Tipo visi kieti... @Nieko_Asmeniskoant oro sėdi wtf? Visi išvažiavom iš bazėės... Išskyrus vieną, nu bet aišku nerodysi pirštais.. Važiavom ilgėsnį kelią, nes ne visi moką vairuoti gražiai. Policininkas mus palydėjo.. Va toki.. @Nieko_Asmenisko @Brues_Gothici@Jonas_Ray@Tomas_Toreno@Marius_Norge@Saul_Tuner@Robi_Robi Nu ir slepynęs biški žaidėm, bet čyteriai trugdė tad nepavyko pasidaryti fotkės! Užbaigėm veiklą linksmai, prašėm, kad @Nojus_Shadowprisijungtų, bet sakė nefotogeniškas žmogus (lol) bum bum ai nu ačiū čyteriams kurie sugadino pusė veiklos ir neleido pasilinksminti. taippat ačiū @Nojus_Shadowir @Tom_Backuž pagalbą trefkės metu susitvarkant su čytais, šaunuoliai vyrai.
 6. Jūsų Vardas_Pavardė: Markas_Nerd. Ką reikia pridėti/pataisyti/ištrinti?: Pridėti 1x Mechanikų pavaduotojas. Papildoma informacija/prašymai: ne
 7. Su gimtadieniuu Martyyynaiii!! 

 8. Sveikas~! Su šią problema esu pats susiduręs seniau, tai gali būti, kad Microsoft Visual C++ Library Runtime failai yra koruptuoti, patariu tau atsiųsti pačią naujausia Microsoft Visual c++ versiją, iš oficialios Microsoft svetainės. Linkas: https://support.microsoft.com/en-us/help/2977003/the-latest-supported-visual-c-downloads. Lengva: Pasirink savo OS versijos numerius kaip: x64-bit ar x32-bit, ar net x86-bit. (Pasirink savo teisingą OS, nes gali neveikti) Atsisiuntęs tiesiog sutik su viskuom, ir jau turės šviežią Visual C++. Kaip surasti savo OS? Kadangi naudoji Windows 7, tiesiog parašyk į Search > Computer, kai išmes Computer paieškos rezultatuose, paspausk dešinį migtuką pėlės ir spausk ant properties. Tada, ieškok prie System kategorijos System type: (tavo OS sistema). TIkiuos padėjau, jei kas rašyk padėsim iškart!
 9. Interneto problema. Pabandyk išjungt internetą ant router'io dešimt minučių, ir tada ijungk. Galbūt padės. Jei nepadės restartuok pc.
 10.  @Darbo_Partijabalsuoju uz jus, sis tesiogine translecije mane pakeite aciu jums labai

  1. Darbo_Partija

   Darbo_Partija

   Malonu girdetci apie jūsų pokyčius, kaip sako mano sveiko gyvenimo mentarius schaste i zdorovje

    

Copyright © 2012-2020 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
 • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.