Jump to content

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Markas_Nerd

Narys
 • Pranešimų skaičius

  111
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Reputacija

26 Pritampantis

4 Sekėjai

Apie Markas_Nerd

 • Rangas
  Pradedantis dalyvis
 • Gimtadienis Liepa 11

Kontaktai

 • Skype
  Neturiu.
 • Discord
  sw#7533

Informacija apie narį

 • Miestas
  Šiauliai
 • Lytis
  Vyras

Žaidėjo informacija

 • VIP narys
  Ne
 • Darbas
  Mechanikas

Profilio peržiūros

1.145 profilio peržiūros
 1. Interneto problema. Pabandyk išjungt internetą ant router'io dešimt minučių, ir tada ijungk. Galbūt padės. Jei nepadės restartuok pc.
 2. Heyy, visi. Net nežinau kaip pradėt ištiesų... Taigi, pastarąsias dienas kažkaip, nebėra noro dirbti, tapau neaktyvus, visiškai bevertis darbuotojas. Klaudijus sakė, kad viskas ok, bet, nieko čia gero, kas gali būti gero iš neaktyvaus darbuotojo - ogi nieko. Nusprendžiau palikti savo pareigas ir, palikti mechanikus, ačiū @Klaudijus_Klaudijuz už suteikta šansa tapti Vyr. Mechaniku vadovu. Ačiū @Kamile_Krabasuž pagalba pradžioje, bei ačiu šitiems darbuotojams už mano palaikymą kol buvau Vyr. Mechanikas : @Makis_Kopustas @Chyawan_Prash(BRATUXA LAW JUUU) @Taute_Havic@Martynas_Zzm @Laimis_Over Linkiu sėkmės naujam Vyr Mechui. Kaip ir sakiau "Nothing lasts forever". Tikiuos, kad jums viskas pavyks ateityje ir sugebėsit įvygdyt savo svajones. Iki.
 3.  @Darbo_Partijabalsuoju uz jus, sis tesiogine translecije mane pakeite aciu jums labai

  1. Darbo_Partija

   Darbo_Partija

   Malonu girdetci apie jūsų pokyčius, kaip sako mano sveiko gyvenimo mentarius schaste i zdorovje

    

 4. Vardas_Pavardė: Markas_Nerd. Kiek laiko būsite neaktyvus?: 2d. Neaktyvumo priežastis: Motyvacijos stoka, kažkaip nebėra noro dirbti, tad pasiimu šiokią tokią pertraukėlę.
 5. Kaip sekėsi šią savaitę?: Manau, sekėsi neblogai, buvo paskirta nauja mano pagalbininkė, atėjo keletą naujų veidų į darbą, tad teko jiems padėti. Manau šią savaitę įvygdžiau savo nustatytus tikslus, bet jaučiuosi, kad kažkas netaip. Ką gero nuveikėte jūs, kaip vyr. mechanikas? Na, turėjom pravesti keletą užduočių su Kamilę per ateinančią veiklą, dėl Klaudijaus negalumų, veikla buvo atšaukta, taippat ir mūsų planai buvo atkelti. Keliems darbuotojams pravedžiau apmokymus, bet rodos jie mokėjo daug ką apie darbą. Trumpai paminėti, ar padėjote žaidėjams, jei taip, kokiais klausimais. Taip, kaip ir minėjau, buvo priimta keletą naujų veidų, tad reikėjo pravesti apmokymus tiems darbuotojams. Visų pirma įlipome į TowTrucką, aš sedėjau už vairo ir rodžiau naujam darbuotojui svarbias mechanikų lokacijas, komandas ar kaip elgtis kai atvyksti į iškvietimą, Dar, norėjau parodyti kaip išbuginti mašiną, bet rodos žaidėjai žinojo, kaip tą padaryti. (sori vakar užmiršau parašyt, pavargęs buvau ir pradingo iš galvos )
 6. Jūsų Vardas_Pavardė: Markas_Nerd. Kelinto rango esate?: 5. Kurią kortelę renkatės: 24.
 7. Ugnies diewas :DDDD (yo tie skaičiai rašo power level 1000)
 8. Jūsų Vardas_Pavardė: Markas_Nerd. Kokias užduotis vykdėte? Sutvarkyta KMA, pakelta ridos 50km, pražaista 60min+, pradirbta 60min+, 12 sunaikintų priekabų, 5 Nutemptos mašinos į KMA. Kiek turėtumėte gauti įrankių?: 4,3. Kiek dabar iš viso turite įrankių?: 13.15 Įrodymai: Sutvarkyta KMA - https://imgur.com/a/u0lgEee. Priekabos - https://imgur.com/a/ifQc6DY. Nutemptos mašinos - https://imgur.com/a/wnrILnf. Rida - https://imgur.com/a/rhqfGFV. Pražaista, bei pradirbta - https://imgur.com/a/24csw6P
 9. Biški priskraidėm per gt vakarą.. Feat. @Klaudijus_Klaudijuz Sori... Nu taip gavosi... @Mister_Norbe Įgriovėm bažnyčios stogą... Tikiuos nenubaus dievas :DD Vos matosi miestas... Skrisim, žinau kad galim, mes nerealūs.. O visą kitką tik detalės... Utiutiu... Jau debesys matosi...
 10. sw radau kazhkoky pabandyk low grafikos, bet man padėjo, pridėjo 60% daugiau fps
 11. Jūsų Vardas_Pavardė: Markas_Nerd. Kokias užduotis vykdėte?: 15 priekabų sunaikintų, 240+ min pradirbta, 300+min pražaista, sutvarkyta KMA, pakelta 150km ridos, priimtas iškvietimas, nutempta viena mašina į KMA. Kiek turėtumėte gauti įrankių?: 6.4. (nemoku skaiciot sore iseina 4,3 is matkes :DD) Kiek dabar iš viso turite įrankių?: 6.75. Įrodymai: Priekabos - https://imgur.com/a/SlcQHTE. Laikai - https://imgur.com/a/ug4mS9s. KMA - https://imgur.com/a/9YDtfKL. Rida- https://imgur.com/a/VJDmfdh. Iškvietimas - https://imgur.com/a/IqEXngY.. NUTEMPTA MAŠINA - https://imgur.com/a/e3QrajO.
 12. Jūsų Vardas_Pavardė: Markas_Nerd. Kokias užduotis vykdėte?: 360 minučių pražaista, 120min pradirbta, KMA sutvarkyta, 9 priekabų sunaikinimai, priimta 4 iškvietimai, taippat į juos atvažiuotą, pakrautas akumas. Kiek turėtumėte gauti įrankių?: Pagal viską 5.9 (marodos) Kiek dabar iš viso turite įrankių?: 1.8 Įrodymai: KMA - https://imgur.com/a/wsxi2Yj. Pradirbta bei pražaista laikai - https://imgur.com/a/fwG9qmm. Sunaikintos priekabos - https://imgur.com/a/p9H0m5P. Iškvietimai - https://imgur.com/a/0JdyKBG. Akumas - https://imgur.com/a/P6SnWra.
 13. Jūsų Vardas_Pavardė: Markas_Nerd Kelinto rango esate?: 2. Kurią kortelę renkatės: 15.

Copyright © 2012-2020 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
 • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.