Jump to content

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Gaudyk_Kulka

Narys
 • Pranešimų skaičius

  40
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Reputacija

1 Neutralus

1 Sekėjas

Apie Gaudyk_Kulka

 • Rangas
  Naujas narys forume
 • Gimtadienis Kovas 10

Informacija apie narį

 • Miestas
  Azarbaidžanas
 • Lytis
  Vyras

Profilio peržiūros

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Gaudyk_Kulka Tr. priemonės pavadinimas: RoadTrain Aprašymas (apibūdinimas): Galingiausia fūra, serveryje vienintelė, kaip asmeninė mašina, uždėtas tune, tikra rida, be defektų, kėbulas, kaip naujas, ką tik pakeisti visi diržai, filtrai, čipuota. Rida: ~7940 Kaina: Domina mainai su mano priemoka Nuotraukos (/vinfo, /bagazine): https://imgur.com/a/JlVhBQf Papildomi komentarai: Pasilieku teisę neparduoti
 2. Paprašiau pagetinti į bazę, tavęs net nemačiau. Tu mane surakinai ir jis tuo metu getino. Bugas. https://imgur.com/a/3upjR1t Timestamp pažiūrėk.
 3. Prisijungus į serverį man labai kažkas dropino, nerodė transporto. Mode iškickino, padariau rr ir susitvarkė, priekaištų neturiu.
 4. Jūsų slapyvardis RLS.lt serveryje: Gaudyk_Kulka Kada žaisti pradėjote mūsų projekte?: Užsiregistravau prieš keletą dienų. Kokia jūsų SA-MP patirtis? [aprašykite apie praeitį kituose projektuose t.y ką esate pasiekęs, kaip sekėsi žaisti, kas patiko, kas nepatiko ir t.t]: Po serverius neklaidžioju, projekte kuriame žaidžiau direktoriaus ar pavaduotojo pareigų neturiėjau ir net nebandžiau siekti, žaidžiu savo malonumui, pereinu į šitą serverį nes noriu naujovių, negaliu sakyti, kad prieš tai nepatiko ar patiko, nes dažniausiai prisitaikau prie visko. Žaidžiau apie vienerius metus. Iš kokio projekto ir kodėl emigruojate bei renkatės ateitį čia, RLS'e?: Emigruoju iš *reklama.lt*.LT, dėl to nes ten žaidžia labai daug žmonių, o čia mažiau, bet pakankamai, nebenoriu senos mėsmalės. Iš kur sužinojote apie RLS.lt[jeigu pakvietė žaidėjas, parašykite jo slapyvardį]?: Apie serverį sužinojau internete. Kokie pirmieji įspūdžiai mūsų serveryje? [kas patiko, kas nepatiko]: Kol kas viskas gerai, tik gaila F mygtuko, keliant kovos misijas, manau galima kažkaip patobulinti ją. Serveryje yra pasiekimų, misijų sistemos. Ar teko išbandyti? Buvo lengva, sunku, įdomu ar priešingai?: Taip, bandžiau daugumą, ką galiu įvygždiau, norint įvygdyti viską turi žaisti ilgiau, negali visko padaryti tik prisijungęs, man tai patiko. Ar dažnai naudojate serverio navigaciją [/gps]?: Naudoju, bet pagrinde viskas taip pat, kaip ir kituose serveriuose. Kokiuose darbuose jau teko dirbti? Kurie iš jų įdomiausi, pelningiausi, nuobodžiausi?: Kolkas dar neteko dirbti niekur, vygdžiau kovos misiją, išsilaikiau teises. Planuoju patekti į TRV, tik reikia emigracijos patirties. Ar naudojote serveryje nuomojamą transportą? Ar jo pakanka, yra lengva rasti?: Taip naudojau, tikrai naudingas dalykas. Ar teko naudoti /admin komandą? Ar pagalba buvo suteikta?: /admin neteko, bet padėjo administratorius Andrius_Winter Ar teko naudoti /kviesti komandą? Ar greitai buvo sureaguota į iškvietimą? /kviesti irgi neteko, nes naudojau nomuotą mašiną, o medikų dar neprireikė. Ar teko serveryje ar kitur susidurti su kažkokiu informacijos neaiškumu? Ar gali paminėti?: Viskas ganėtinai aišku, kol nepasitaikė jokių klaidų. Ką, tavo nuomonę, reikėtų keisti, kad naujokams būtų lengviau įsitvirtinti mūsų projekte?: Kaip ir viskas tvarkingai, jei tik žaidėjas žaidžia malonumui ir administracija suteikia pakankamai pagalbos.

Copyright © 2012-2020 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
 • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.