Isaiah_Odysseyy

Narys
 • Pranešimų skaičius

  46
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Reputacija

47 Pritampantis

3 Sekėjai

Apie Isaiah_Odysseyy

 • Rangas
  Naujas narys forume

Profilio peržiūros

438 profilio peržiūros
 1. Blet ko tu man čia pisi prota nei aš adminas nei ką . *keiksmai* kitiem protą su tais banais nes admino tai ntr
 2. *pro-cbugeriu* - nebesvaik, buvo tu cbugeriu rls'e ir liks .
 3. Tu įrodyk kur tu matai bent vieną čyta? pasakyk kuria sekundę pasigavau su auto-cbugu/aimu ai nors xuj znajit jeigu čia vpš niekas neimato čia čytu tai bbž čia kas daros katastrofa vien ždž aš tau pafilmuosiu su keyboard recognition progarmėle ir pasižiurėsim aimas/auto koks mano .
 4. įrodimus ir kitiem vip parašiau - Tai kaip parašei vvp kad stebėjei žvėri ir paskiau pasižiurėkit į Odisėjiu kodėl neprirašei už ka buvau užblokuotas beto vpš free įrodymai ka žn tj numesiu įrodymus *keiksmai* jau trečia kartą gauti baną ir kad visi būtų patvirtinti nors visi žino jog nečytinu, pasižiurėkit YT kanala mano iš kitu projektu video ir pamatysit čytukus.
 5. Pažeidimą įvykdžiusio administratoriaus Vardas_Pavardė (@Vardas_Pavardė): @Pro_Mode Pažeidimo aprašymas:šovė bana su priežastimi (t/skydas) žinau kad keybindas bet net nenurodėi dėl ko buvau užblokuotas, free ban . Pažeidimo įrodymai (foto/video): Jau kad pašaudau tai jau *čytas* , jokio AHK nenaudojiu , cbugu , aimu xujuku t.t . Video iš mano perspektyvo: Aišku banned bus priimtas bet nieko tokio @Ridas @d0Nt sėkmės krč .. ai dar įrodymai jog ne AHK CBUG @The_Smecher
 6. r.i.p vėl šulė baigės nolaifinimai

   

 7. Tele2 - Kai buvau LT žaibs pisa man į telia neto laidus ir modemas intika atsijungi
 8. http://prntscr.com/kp8jsh išjunkt šita , nuleist žaidima ir pafilmuot tau kaip cbuginu?
 9. nu va šiandien draugelis padainavo teamspeake tai neheitinam už šita hf watching. @Tom_White