Jump to content

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Titas_Accetturo

Narys
 • Pranešimų skaičius

  228
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Reputacija

67 Pritampantis

6 Sekėjai

Apie Titas_Accetturo

 • Rangas
  Dažnas dalyvis
 • Gimtadienis 2002.07.19

Informacija apie narį

 • Lytis
  Vyras

Profilio peržiūros

863 profilio peržiūros
 1. AFK lentelę turi išmest per 2 min, tau per 3 minutes neišmėtė nė karto ( matosi video )... Tuo labiau pats įkėlei, kad atsakei tik po 10 min
 2. Na, ten tik į GTA folderį sumest viską reikia, nemanau, kad galima suklyst tai darant O kiti ENB veikdavo...
 3. Įsirašius mmge v3 ENB kai bandau atidaryti samp'ą paprasčiausiai pradeda krauti ir nieko neįvyksta. Laukiau apie 5m, galvojau krauna, bet pasirodo laukiau veltui Padėjusiam atsilyginsiu 25'000€ žaidimo valiuta P.S Naudoju Vegetation bei Roads modus...
 4. Synok, čia jie du Bet šiaip abu be galo gražūs, ypatingai MMGE 3
 5. Juokingai atrodo tavo papeikimas... Neskaitęs taisykliu rašai papeikimą. Keiksmai (išimtis taikoma mafijoms ir gaujoms, jei keikiamasi bendrajame pokalbių lange). Kalėjime teisėsaugininkai taip pat gali bausti už įžeidimus, kadangi kalėjime negalima dėti įtariamumo lygio - 2700 sek. O ir teamspeake viską tau jau paaiškinau. O lolo nemačiau, tai ką, man dabar reikėjo užmutint dėl to, nes tu pasakei visiškai neturint įrodymų? Galėjai atsiųst įrodymus, būčiau užmutinęs... P.S Prieš mutę keikeisi, įspėjau, kad mutinsiu, tau nedaėjo.. Žaidėjų įžeidinėjimas (jei teisėsaugininkas įžeidžiamas bendrajame pokalbių lange, bausti draudžiama, kadangi tam skirtas įtarimo uždėjimas (/ita)) - 2700 sek.
 6. Sūnau, š, laukiam AP sprendimo. Toliau į tavo komentarus nebeatsakau.
 7. Ten atsitrenkiau į kitą žaidėją ir abu nuskridom į pievą Taip, kad tavo starai neteisingi ;/
 8. Na va, pats/i prisipažinai, kad tuos starus dėjai 2x ar daugiau, įrodymų manau nebereiks. Dabar už mano pažeidimus pateik įrd ir bus baigtas kriukis.
 9. Dėjai 3 kartus už tą patį, nors jau du kartus buvau susimokėjęs... Parašiau papeikimą paprašiau įrodymų, jų neturi. Po trečio nebeatlaikė nervai, užblokavau. Ntč pamiršau pasidaryt fotkes, bet Lukas_Msw šalia visą laik buvo, galės patvirtinti, taip pat berods The_Vodkius matė, po to ir išteisino... https://imgur.com/a/wyjWKbx P.S Esu ne vienas kuriam dėjai starus, skundėsi daugelis žaidėjų x)

Copyright © 2012-2019 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
 • Sukurti naują...

Important Information

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su Terms of Use.