Jump to content

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Tekashi_Xdd

Narys
 • Pranešimų skaičius

  197
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  5

Tekashi_Xdd paskutinis laimėjimas - Balandis 5

Tą dieną Tekashi_Xdd turinys buvo mėgiamiausias!

Reputacija

148 Turintis ką pasakyti

6 Sekėjai

Apie Tekashi_Xdd

 • Rangas
  Pradedantis dalyvis
 • Gimtadienis 2001.04.15

Informacija apie narį

 • Miestas
  San-Fierro
 • Lytis
  Vyras

Žaidėjo informacija

 • Administratorius
  Nenustatyta
 • VIP narys
  Taip
 • Darbas
  Kareivis

Profilio peržiūros

1.302 profilio peržiūros
 1. Džiora problemų tvarkytojas, bei puikus pavyzdys, tokiems, kaip Tetikas, prisidedu!
 2. Jūsų Vardas_Pavardė: Tekashi_Xdd Dominančios tr. priemonės pavadinimas: SandKing Reikalavimai: - Galima pirkimo kaina: Siūlyti Papildomi komentarai:
 3. nueini i dislpay ir pasirenki kita tema tiksliau personalize
 4. Jūsų Vardas_Pavardė ir pareigos: Tekashi_Xdd, Armijos pavaduotojas Pažeidėjo @Vardas_Pavardė: @Boris_Lietuva Detalus taisyklių pažeidimo(-ų)/situacijos paaiškinimas: Bendradabiavimas su mafijos nariais, /bega nuimimas, padėjimas pabėgti. Per banką kliūčių dėjimas, bendravimas su mafijomis teamspeak3 platformoje. Free ist. Pastovus nušokimas nuo proto. Įrodymai (FOTO, VIDEO, LINK):https://imgur.com/a/JvevJKB https://imgur.com/a/i7etyJo (VIDEO NE MANO)
 5. Atsiteleportuoja į /tpadmin pasidropina /drop ant stogų ir šaudo. Teko ne kartą susidurt. Tai valdžia ir turi būti aktyvi, ar gi ne tam ir yra ji? Kad darbuotojams padarytų veiklos. O jei neturi kada, kam tą postą dėl vaizdo laikyt? Nuo stogo pašaudžius grasina grubiais, vadovaujamasi bėglių gaudymo taisykle, kai teisėsaugininkas gali daryti tik drive-by pro langą.
 6. Kokioms taisyklėms teikiate pasiūlymą?: Jūsų pasiūlymas: Sveikas, Džioraldai, norėčiau pateikti pasiūlymų BMT ir BTT. Pasiūlymo argumentai (nauda, kodėl reikalinga): Norint grobti banką, būtinas boso ar parankinio dalyvavimas, padėjusios užtaisą mafijos atžvilgiu(Nes atsitinka tokių dalykų, kad užsimano ir padeda bomba patys nariai be valdžios žinios, su šituo buvai ir pats susidūręs per securicar, būtų papraščiau išvengti nemalonių situacijų.) Antra taisyklė - Banko ar žmogaus grobimo metų mafijozams drausti trukdyti teisėsaugai atsiteleportavus į teleportų vietas. Trečioji taisyklė - drausti mafijozams gabenti maišą nuosava transporto priemone(sugriežtinti bausmes) Ketvirtoji taisyklė - Taikyti kažkokias bausmes ir naujokams, teisėsaugos atžvilgiu, nes šiuo metu jie grubiai pažeidinėja taisykles. Penktoji taisyklė - uždrausti mafijozams šaudyti nuo transporto priemonės stogo arba leisti teisėsaugai šaudyti, šiuo metu nėra lygybės. Ačiū už sugaištą laiką skaitant!
 7. Puikiai pasidarbavai, Vikarijau, šioje srityje gerai atlieki darbus, taip ir toliau!
 8. @Arthuras_Dedeįrodymus pateik. @Minde_Bondd rašant papeikimą būtina pažymėti(Tag) peikiamą asmenį, pvz., @Pijakas_Ltu @Jogis_Mulkisįrodymus pateik. @Pablo_Nestumdaurašant papeikimą būtina pažymėti(Tag) peikiamą asmenį, pvz., @Pijakas_Ltu Bereikšmis papeikimas, Darbuotojas davė, net gi 2 papildomus šansus išvengti kalėjimo, kadangi BTT taisyklės nurodo, kad bauda yra privaloma pasiūlyti 2 kartus, turėtum jį pagirti už žmogiškumą, bet elgiesi nedėkingai peikdamas jį. Papeikimas atmestas.@Vilintas_Viliukas
 9. Ten renkamės grobimamas, pvz, kaip dabar vienintelis valdžios atstovas, buvau žaidime ir tu užbaninai mane, kad man ir mano darbuotojams nusibodo tų kalbų kažkokių lempiškų klausytis ir iš vis net savo balso neįrašinėjai, nu žiauru. Ir ką mes padarėm, mes pralošėm grobimą, nes nebuvo kam vadovaut.

Copyright © 2012-2019 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
 • Sukurti naują...

Important Information

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su Terms of Use.