Jump to content
Kviečiame dalyvauti antrajame vasaros nominacijų rinkimų etape!! ×

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Josephh_Stalin

Narys
 • Pranešimų skaičius

  8
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Reputacija

2 Neutralus

1 Sekėjas

Apie Josephh_Stalin

 • Rangas
  Naujas narys forume

Profilio peržiūros

227 profilio peržiūros
 1. Anketa: 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Vilius Unsafe 2. Jūsų turimas rangas: 2 3. Kurias užduotis įvykdėte?: 4 4. Kiek žetonų turėtumėte gauti?: 1 5. Įrodymai : PRADŽIA: https://i.imgur.com/WtYBWH0.png 30KM: https://i.imgur.com/j5NrtfL.png 60KM: https://i.imgur.com/Rg4LbXY.png
 2. Anketa: 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Vilius Unsafe 2. Jūsų turimas rangas: Sušilęs sėdynę 3. Kurias užduotis įvykdėte?: 2 užduotis - https://i.imgur.com/7HEB1MF.png 4 užduotis - PRADŽIA: https://i.imgur.com/Ucu0rX2.png PABAIGA: https://i.imgur.com/CGpns6w.png 15 užduotis - https://i.imgur.com/XBRKI6t.png 4. Kiek žetonų turėtumėte gauti?: 3,5 5. Įrodymai :
 3. Anketa: 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Vilius Unsafe 2. Jūsų turimas rangas: Be stažo 3. Kurias užduotis įvykdėte?: Pirkau žetonus 4. Kiek žetonų turėtumėte gauti?: 40k - 8 žetonai 5. Įrodymai : Anketa: 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Vilius Unsafe 3. Kurią privilegiją norite nusipirkti? Antrą rangą, "Sušilęs sėdynę" p.s pirkimo anketoj antras punktas neturėtų būt pažymėtas numeriu 2?
 4. Sveikas Absoliutai, visu pirma jei tu galvoji, kad aš naudoju neleistinas programas tai tikrai klysti Pasižiūrėk daugiau nei puse kulkų nepataikau, o jei būčiau su SPREAD (kur tipo įtarinėjai), tai tikrai viską būčiau pateikęs Bet žinoma ne man spręsti ar būsiu užblokuotas, tik išreiškiau savo nuomonę. Laukiam kitu nuomonių, viso.
 5. Jūsų slapyvardis RLS.lt serveryje: Josephh_Stalin. Kada žaisti pradėjote mūsų projekte?: Vakar užsiregistravau. Kokia jūsų SA-MP patirtis? [aprašykite apie praeitį kituose projektuose t.y ką esate pasiekęs, kaip sekėsi žaisti, kas patiko, kas nepatiko ir t.t]: Esu visiškai žalias. Iš kokio projekto ir kodėl emigruojate bei renkatės ateitį čia, RLS'e?: -- Iš kur sužinojote apie RLS.lt[jeigu pakvietė žaidėjas, parašykite jo slapyvardį]?: Vilius_Unsafe pakvietė. Kokie pirmieji įspūdžiai mūsų serveryje? [kas patiko, kas nepatiko]: Patinka šaudyti, o mafijos, gaujos ir teisėsauga čia labai aktyviai kovoja. Serveryje yra pasiekimų, misijų sistemos. Ar teko išbandyti? Buvo lengva, sunku, įdomu ar priešingai?: /kovas, radau kovos sales Ar dažnai naudojate serverio navigaciją [/gps]?: Taip, tenka panaudoti. Kokiuose darbuose jau teko dirbti? Kurie iš jų įdomiausi, pelningiausi, nuobodžiausi?: Autobusų vairuotoju, daugiau niekur. Ar naudojote serveryje nuomojamą transportą? Ar jo pakanka, yra lengva rasti?: Taip, lengva. Ar teko naudoti /admin komandą? Ar pagalba buvo suteikta?: Neteko. Ar teko naudoti /kviesti komandą? Ar greitai buvo sureaguota į iškvietimą? Teko, greit suregavo. Ar teko serveryje ar kitur susidurti su kažkokiu informacijos neaiškumu? Ar gali paminėti?: Kolkas ne. Ką, tavo nuomonę, reikėtų keisti, kad naujokams būtų lengviau įsitvirtinti mūsų projekte?: Nežinau, dar neilgai žaidžiu. IP gali sutapti su jau patyrusiu žaidėju, pildau anketą už draugą, nes jam neina kažkodėl.

Copyright © 2012-2019 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
 • Sukurti naują...

Important Information

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su Terms of Use.