Rokas_Kastetas

Narys
 • Pranešimų skaičius

  42
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Reputacija

8 Neutralus

Apie Rokas_Kastetas

 • Rangas
  Naujas narys forume

Profilio peržiūros

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Rokas_Kastetas

  Policija \\ Pareigūnų neaktyvumas

  Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Rokas_Kastetas Kiek dienų neprisijungsite: 1 dieną. Kodėl negalėsite prisijungti: Palikau kompiuterį pas draugą Klaipėdoje.
 2. Rokas_Kastetas

  "G4S" Tarnybos // Darbuotojų skundai

  1. Jūsų Vardas_Pavardė: Rokas_Kastetas 2. Nusižengusio Apsauginio Vardas_Pavardė: Karis_Naitmer 3. Kaip darbuotojas nusižengė?: Atrakino "sava" 4. Įrodymai: https://imgur.com/a/nRRQASX 5. Kaip darbuotojas turėtų būti nubaustas?: Manau reikia mesti tokius.
 3. Rokas_Kastetas

  Policija \\ Pareigūnų papeikimai.

  https://imgur.com/a/0jrN4b9 Šį asmenį pradėjau stabdyti prie vyriausybės, jis nepakluso. Stabdau sustojo, ir nuėjo į afk (Galėtų padaryti, jog rodytu kada nuėjo). Aš prie WC Pradėjau gaudyti kitus žmones, buvau uždėjas /bega , įjungiau švyturėlius (su jom galiu daryti non-rp) Aš apsisukau, o jis daužės į mane. Sudėjau star'us kaip priklauso. (Įrodymu nėra nes net nesitikėjau, kad taip bus.) O tu turėtum turėti sąžinės, ir nešmeišti manęs. (Kopijuoju nes neina cituoti.) 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Edvinas_Neon 2. Nusižengusio pareigūno Vardas_Pavardė: @Rokas_Kastetas 3. Detalus pažeidimo aprašymas: duok tuos savo ird xd 4. Įrodymai(Privaloma): https://imgur.com/a/nSh2jKY Įėjau į vyriausybė, tu pradėjai iš 2/3 aukšto šaudyti į mane su snaiperiu. Aš pasislepiau už krūmo kur yra prie skelbimo pickupo. Tu mane nušoviai, taipogi nešmeišk manęs nes žinai tiesą kaip buvo. Nespėjau padaryti ss nes kol skelbiau jau low buvau.. Spręskit valdžia.
 4. Rokas_Kastetas

  Policija \\ Pareigūnų papeikimai.

  https://imgur.com/a/EHhENEB Stabdžiau prie vyriausybės nestojo. Ši persona atsijungė dieną kai jį gaudžiau paprašiau adminų, kad jį užbanintų, bet pamačiau jį serveryje sudėjau stars kaip priklauso. https://imgur.com/a/0zAmNow  (Šitą nukopijavau, nes neina cituoti) 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Kes_Speed 2. Nusižengusio pareigūno Vardas_Pavardė: Rokas_Kastetas 3. Detalus pažeidimo aprašymas: Kaip siulot padeti krovini jeigu pickupas stovi vps kito kelio puseje ????? kaip as nedarius non-rp padesiu krovini lol ? free starai 4. Įrodymai(Privaloma): https://imgur.com/a/k3aEpse https://imgur.com/cPt0Ozl Aš tau uždėjau stars del to, jog trukdei man dirbti ; non-rp ; tr. priemonės daužymą. Detaliau: Važiavau link hp pusės, pradėjau gaudyti 2 žaidėjus su taksi automobiliu, ši asmenybė sutrukdė man juos gaudyti, tyčia įsirežė į mane (trukdymas dirbti),važiavo ne savo puse(taikiau kaip non-rp), pervažiavo motociklą (priskyriau kaip: tr. priemonės daužymas) Be to pats prisipažinote "kaip as nedarius non-rp padesiu krocini lol ?" Krovinio pickupas visai kitoj pusėje buvo. Nuotraukų nespėjau padaryti, nes galvojau jog turės sąžinės ir nešmeiš manęs.
 5. Parduodu xata močiutės palikimą už rls kredus stovi normali kaime prie parduotuvės, ir rls turtus priimu dw

 6. Rokas_Kastetas

  Taksi - Neaktyvumas

  Jūsų Vardas_Pavardė: Rokas_Kastetas Kiek laiko būsite neaktyvus?: 3dienas. Dėl kokių priežasčių negalėsite pražaisti nustatyto laiko?: Sugedo vaizd. Plokštė.
 7. Rokas_Kastetas

  UAB "AutoGA" | Skundai

  Anketa 1. Jūsų V_P - Rokas_Kastetas 2. Nusižengusio darbuotojo @V_P - @San_Dievas 3. Nusižengimo aprašymas - Atvažiavo į baze tempia iš bazes mašinas. 4. Įrodymai - https://imgur.com/a/AnUhwMb ggwp
 8. @Salvis_Lolas https://imgur.com/a/iTdhq8r :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD ka tu dar dristi man rasyt

 9. oho zhaidejai netgi az modams siuncia geda Inferno Jack :DD

 10. Rokas_Kastetas

  Versija 3.5.7

  padarius /tpvip 2x nuskaičiuoja pinigus
 11. Rokas_Kastetas

  Taksi - Papeikimai

  Jūsų Vardas_Pavardė; Rokas'Kastetas Nusižengusio darbuotojo Vardas_Pavardė; @Feat_Thompson (Pavaduotojas) Kaip darbuotojas nusižengė; Įžeidinėjimas, racijos teršimas. Įrodymai; https://imgur.com/a/hPNX4Rd Papildomas komentaras(nebūtina); Gerb. Skirmantai išvadas daryk pats, ar tau tokio pavaduotojo reikia? Manau geriau jį duoti Jerry'Stars mandagus žaidėjas, aktyvus. ggwp
 12. Rokas_Kastetas

  Gysta

  Ant keturračio tas pats buvo, padidinau apsukas tai viskas pagerėjo, pamegink Dabar Yamaha YZF R125 turiu tai ta patį padariau nieks nedūsta.
 13. Rokas_Kastetas

  UAB "AutoGA" | Skundai

  Anketa 1. Jūsų V_P - Rokas_Kastetas 2. Nusižengusio darbuotojo @V_P - @Salvis_Lolas 3. Nusižengimo aprašymas - Saudymas su darbine apranga iš mašinos. 4. Įrodymai - https://imgur.com/a/Zy8LhWq gg
 14. Rokas_Kastetas

  ll FTB ll Darbuotojų papeikimai

  :DDDDDDDDDDDDDDDDD ĮSIŽESČIAU, ŠEIP ČIA KEIKSMAŽODIS, O NE ASMENS ĮŽEIDIMAS TAVO ŽINIAI