Jump to content

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Inferno_Jack

Narys
 • Pranešimų skaičius

  59
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Reputacija

0 Neutralus

Apie Inferno_Jack

 • Rangas
  Pradedantis dalyvis

Profilio peržiūros

311 profilio peržiūros
 1. Veipinu druskyte su gustuku Dabartinis skystis http://royalsmoke.lt/salt-vape-city-e-skysciai/2228-salt-vape-city-sour-power-nic-salt-e-skystis.html
 2. Atsisiuntęs, neveikia vistiek.
 3. Sveiki, noriu įsirašyti First Person V3 modą, tačiau įsikėlęs visus failus bandant įsijungti žaidimą, man meta lentelę "Error loading Hooks.asi." Mėginau pakeisti Vorbisfile.dll ir VorbisHooked.dll, žaidimą įjungė be errorų, bet modas tiesiog neveikia. Gal yra žmonių, kuriems buvo tas pats ir kurie sugebėjo išspręsti šią problemą? Tutorialai rodo, kad reikia pakeisti tuos .dll failus, bet daugiau nieko gero.
 4. Gali tiesiog būti, kad jis visiškai kitoj vietoj važinėja ir jį tsg rodo ten, nors nžn net nematęs tokio čyto.
 5. Kovos klubas - 1999 metų dramos/veiksmo filmas, vienas geriausių matytų filmų Krikštatėvis 1, 2, 3 dalys kas nežiūrėjot pažiūrėkit, klasikų klasika. Aš esu kerštas - 2018 veiksmo filmas, nesenai žiūrėjau, visai įdomus. Nu Džonas Vikas of course jau čia, kas nežino.
 6. Sako tas, kuris gavo ban už taisyklių nesilaikymą :D:D:D
 7. Laikinas serverio ip: 51.68.139.40:7777
 8. Jūsų Vardas_Pavardė: Inferno_Jack Dominančios tr. priemonės pavadinimas: Elegy Reikalavimai: Benzas. Galima pirkimo kaina: /sms pasiūlymai Papildomi komentarai: Kosmonautai nerašykit.
 9. Jūsų slapyvardis RLS.lt serveryje: Inferno_Jack Kada žaisti pradėjote mūsų projekte?: 2018-10-30 Kokia jūsų SA-MP patirtis? [aprašykite apie praeitį kituose projektuose t.y ką esate pasiekęs, kaip sekėsi žaisti, kas patiko, kas nepatiko ir t.t]: Viename projekte, kuriame pakankamai nemažai laiko praleidau buvo *reklama.lt*.lt ten turėjau apie 35k xp ir 10 milijonų banke. patiko kaip lengva yra progresuoti jeigu moki bendrauti. Nepatiko administracijos neaktyvumas ir dažnas chaosas bei žaidėjų nedraugiškumas. Iš kokio projekto ir kodėl emigruojate bei renkatės ateitį čia, RLS'e?: Iš stambaus projekto *reklama.lt*.lt , tas projektas atsibodo dėl to kad neatsinaujino, o čia dar neesu žaidęs (bent jau neatsimenu) tad bandysiu aktyviai žaisti šiame serveryje. Iš kur sužinojote apie RLS.lt[jeigu pakvietė žaidėjas, parašykite jo slapyvardį]?: Pakvietė Tautvis_Don Kokie pirmieji įspūdžiai mūsų serveryje? [kas patiko, kas nepatiko]: Na, žaisti pradėjau visai neseniai, tačiau viską išbandysiu tikrai, ir manau bus gaivinanti patirtis nuo nusistovėjusių dalykų. Serveryje yra pasiekimų, misijų sistemos. Ar teko išbandyti? Buvo lengva, sunku, įdomu ar priešingai?: Neteko. Ar dažnai naudojate serverio navigaciją [/gps]?: Neteko naudoti, nes esu naujokas ir mane vežioja draugas visur kur reikia. Kokiuose darbuose jau teko dirbti? Kurie iš jų įdomiausi, pelningiausi, nuobodžiausi?: Neteko. Ar naudojote serveryje nuomojamą transportą? Ar jo pakanka, yra lengva rasti?: Neturiu. Ar teko naudoti /admin komandą? Ar pagalba buvo suteikta?: Neteko Ar teko naudoti /kviesti komandą? Ar greitai buvo sureaguota į iškvietimą? Neteko Ar teko serveryje ar kitur susidurti su kažkokiu informacijos neaiškumu? Ar gali paminėti?: Neteko, viskas gerai. Ką, tavo nuomonę, reikėtų keisti, kad naujokams būtų lengviau įsitvirtinti mūsų projekte?:Nieko, viskas gerai.

Copyright © 2012-2019 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
 • Sukurti naują...

Important Information

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su Terms of Use.