Never_Know

Narys
 • Pranešimų skaičius

  4
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Reputacija

1 Neutralus

Apie Never_Know

 • Rangas
  Naujas narys forume

Informacija apie narį

 • Miestas
  Shanghai

Profilio peržiūros

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jūsų slapyvardis RLS.lt serveryje:Never_Know Kada žaisti pradėjote mūsų projekte?:kiek atsimenu pradejau zaisti spalio pabaigoje arba lapkricio pradzioje Kokia jūsų SA-MP patirtis? [aprašykite apie praeitį kituose projektuose t.y ką esate pasiekęs, kaip sekėsi žaisti, kas patiko, kas nepatiko ir t.t]: Samp man patinka ir gerai jame sekasi Iš kokio projekto ir kodėl emigruojate bei renkatės ateitį čia, RLS'e?:eimigruoju is Sargo renkuosi RLS nes man patinka serveriai sf mieste ir labai lengva viska susirasti ir suprasti serveri. Iš kur sužinojote apie RLS.lt[jeigu pakvietė žaidėjas, parašykite jo slapyvardį]?:esu girdejas sita projekta is kitu zmoniu kurie nezaidzia rls bet ji apkalba Kokie pirmieji įspūdžiai mūsų serveryje? [kas patiko, kas nepatiko]:patiko kad serveris yra draugiskas labai padeda jie istoti i vezias ir prisijungti prie ju paciu ,o nepatinka ,kad labai sunku is pradziu prasimusti su pinigais jei kiti nebutu padeja tj buciau skurdzius buves. Serveryje yra pasiekimų, misijų sistemos. Ar teko išbandyti? Buvo lengva, sunku, įdomu ar priešingai?: idomu buvo ,kad reikejo ismokti kovos stilius ,bei surasti sales. Ar dažnai naudojate serverio navigaciją [/gps]?:kolkas nemazai naudoju Kokiuose darbuose jau teko dirbti? Kurie iš jų įdomiausi, pelningiausi, nuobodžiausi?:teko dirbti tik autobusininku ir rc isveziotoju kolkas patirtis gera darbų. Ar naudojote serveryje nuomojamą transportą? Ar jo pakanka, yra lengva rasti?:pakanka uztektinai ir lengva rasti ,bet pastebejau ,kad reikia ismokti pavaromis naudotis butu gerai kad nuomuotos masinos butu automatines daug lengviau butu. Ar teko naudoti /admin komandą? Ar pagalba buvo suteikta?:kolkas neteko bet kai prisiregistravau jie padejo Ar teko naudoti /kviesti komandą? Ar greitai buvo sureaguota į iškvietimą?taip reikejo kviesti taxi iskvietima suregavo skubiai ir aptarnavo labai puikiai Ar teko serveryje ar kitur susidurti su kažkokiu informacijos neaiškumu? Ar gali paminėti?: nu dar kolkas neteko. Ką, tavo nuomonę, reikėtų keisti, kad naujokams būtų lengviau įsitvirtinti mūsų projekte?: reiketu padidinti naujokas atlygi didesni pvz 100/min arba 75/min dar esu pastebejas ,kad zmones kaikurie uzsipuola naujokus ir butu gerai kad padidintumet baudas ir atimtus pinigus.
 2. Jūsų slapyvardis žaidime (Vardas_Pavardė):Never_Know Jūsų /info lentelės nuotrauka:https://imgur.com/a/I72qPui Įvykdytų užduočių numeriukai:1,2,3,4,5,6,7,11 Įvykdytų užduočių įrodymai (nuotraukos, video):https://imgur.com/a/9h2upCM
 3. Jūsų slapyvardis RLS.lt serveryje:Never_Know Kada žaisti pradėjote mūsų projekte?:kiek atsimenu pradejau zaisti spalio pabaigoje arba lapkricio pradzioje Kokia jūsų SA-MP patirtis? [aprašykite apie praeitį kituose projektuose t.y ką esate pasiekęs, kaip sekėsi žaisti, kas patiko, kas nepatiko ir t.t]: Samp man patinka ir gerai jame sekasi Iš kokio projekto ir kodėl emigruojate bei renkatės ateitį čia, RLS'e?:eimigruoju is Sargo renkuosi RLS nes jis labai panasus i sarga ir labai lengva viska susirasti ir suprasti serveri Iš kur sužinojote apie RLS.lt[jeigu pakvietė žaidėjas, parašykite jo slapyvardį]?:esu girdejas sita projekta is kitu zmoniu kurie nezaidzia rls bet ji apkalba Kokie pirmieji įspūdžiai mūsų serveryje? [kas patiko, kas nepatiko]:patiko kad serveris yra draugiskas labai padeda jie istoti i vezias ir prisijungti prie ju paciu ,o nepatinka ,kad labai sunku is pradziu prasimusti su pinigais jei kiti nebutu padeja tj buciau skurdzius buves. Serveryje yra pasiekimų, misijų sistemos. Ar teko išbandyti? Buvo lengva, sunku, įdomu ar priešingai?: idomu buvo ,kad reikejo ismokti kovos stilius ,bei surasti sales. Ar dažnai naudojate serverio navigaciją [/gps]?:kolkas nemazai naudoju Kokiuose darbuose jau teko dirbti? Kurie iš jų įdomiausi, pelningiausi, nuobodžiausi?:teko dirbti tik autobusininku ir rc isveziotoju kolkas patirtis gera darbų. Ar naudojote serveryje nuomojamą transportą? Ar jo pakanka, yra lengva rasti?:pakanka uztektinai ir lengva rasti ,bet pastebejau ,kad reikia ismokti pavaromis naudotis butu gerai kad nuomuotos masinos butu automatines daug lengviau butu. Ar teko naudoti /admin komandą? Ar pagalba buvo suteikta?:kolkas neteko bet kai prisiregistravau jie padejo Ar teko naudoti /kviesti komandą? Ar greitai buvo sureaguota į iškvietimą?taip reikejo kviesti taxi iskvietima suregavo skubiai ir aptarnavo labai puikiai Ar teko serveryje ar kitur susidurti su kažkokiu informacijos neaiškumu? Ar gali paminėti?: nu dar kolkas neteko. Ką, tavo nuomonę, reikėtų keisti, kad naujokams būtų lengviau įsitvirtinti mūsų projekte?: reiketu padidinti naujokas atlygi didesni pvz 100/min arba 75/min dar esu pastebejas ,kad zmones kaikurie uzsipuola naujokus ir butu gerai kad padidintumet baudas ir atimtus pinigus.