Taska_Kent

Narys
 • Pranešimų skaičius

  119
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Reputacija

10 Neutralus

1 Sekėjas

Apie Taska_Kent

 • Rangas
  Pradedantis dalyvis

Informacija apie narį

 • Lytis
  Vyras

Žaidėjo informacija

 • Administratorius
  III lygis
 • VIP narys
  Taip
 • Darbas
  Policininkas

Profilio peržiūros

187 profilio peržiūros
 1. Papeikimas priimtas. Bus įspėtas 1 darbo įspėjimu.
 2. Taska_Kent

  Policija \\ Nalogas

  Malbor_Silale - BTT pažeidimai, neišdirbo 5d - 200k - https://imgur.com/a/zhOIEcU
 3. Taska_Kent

  Įrašymai į grubių pažeidimų sąrašus

  Jūsų pareigos, Vardas_Pavardė: PD pavaduotojas, Taska_Kent Pažeidėjo Vardas_Pavardė: @Malbor_Silale Detalus taisyklių pažeidimo(-ų)/situacijos paaiškinimas: Nusižengė grubiai BTT taisyklėse kai yra nurodyta: Nešaudyti į civilius. Žaidėjas nepateikia įrodymų, ir trugdo kitiem žaidėjams dirbti savo darbą. Įrodymai(FOTO, VIDEO, LINK):
 4. Išmestas iš darbo. Įrašytas į grubius,
 5. Taip Kuče, yra pažeista taisyklė : Rašant pareigūno papeikimą, yra būtina pažymėti darbuotoją. Pvz @Toyo_Yello. Bet video matoma kaip Vodkius naudoja tazerį be reikalo ant žmogaus, tad atsiimu savo sprendimą ir Vodkius bus įspėtas 1 darbo įspėjimu už neteisėtą /taz naudojimą.
 6. Atsiprašau jei tavo akyse neteisingai, pasitarsiu su @Toyo_Yello.
 7. Papeikimas atmestas. Pzu nėra įrodymai. Bus įspėtas 1 darbo įspėjimu. @Babuinas_Vanduo laukiu pasiteisinimo. Papeikimas atmestas, Įrodymai pateikti kaip vagei namą. Papeikimas priimtas. Bus įspėtas 1 darbo įspėjimu. @Malbor_Silale laukiu pasiteisinimo ir tavo įrodymų.
 8. Žaidėjas nebedirba PD. Papeikimas priimtas. Už BTT Pažeidimą, šaudymą į civilį, bus įspėtas 2 darbo įspėjimais.
 9. Papeikimas atmestas. @Mantis_Deziel laukiu pasiteisinimo.
 10. Papeikimas priimtas. Turėjai uždėti bėga netoli jo, taprasme, kai stabdei tada ir turėjai uždėti, ne tada kai jis jau buvo medikų bazėje. Beto, visada pateik įrodymus, nes dabar nežinau ar tu ištiesų stabdei ar ne. Bus įspėtas 1 darbo įspėjimu.
 11. Papeikimas priimtas. Žaidėjas nebedirba PD. Papeikimas priimtas. Neteisėtai uždėti star - 1 įspėjimas, Bandymas papirkinėti nusikaltėlį - 1 įspėjimas. Žaidėjas nebedirba PD.
 12. Taska_Kent

  Policija \\ Nalogas

  John_Carmello - Čytinimas, nepradirbo 5d - 250k - https://imgur.com/a/DQ9XKTF
 13. Taska_Kent

  Grubių pažeidimų įrodymų saugykla

  Jūsų pareigos, Vardas_Pavardė: PD Pavaduotojas , Taska_Kent Pažeidėjo Vardas_Pavardė: @Extra_Centai Detalus taisyklių pažeidimo(-ų)/situacijos paaiškinimas: Darbuotojas naudojo čytus, kaip iš video atrodo fly ar kažkas tokio, dėl kurių Justas_Ses užblokavo jį. Tai pat, žaidėjas už šį čytų naudojimą bus išmestas iš darbo. Buvo priimtas tik šiandien, neišdirbo 5d. Įrodymai(FOTO, VIDEO, LINK): https://imgur.com/a/z3HYpzB Jūsų pareigos, Vardas_Pavardė: PD Pavaduotojas, Taska_Kent Pažeidėjo Vardas_Pavardė: @John_Carmello Detalus taisyklių pažeidimo(-ų)/situacijos paaiškinimas: Darbuotojas tai pat naudojo čytus kaip matoma video, jisai gydėsi mafijos zonoje, kurioje neįmanoma tai daryti. Dėl čytinimo žaidėjas tai pat bus išmestas iš darbo, ir įrašytas į nalogą už 5 dienų neišdirbimą. Įrodymai(FOTO, VIDEO, LINK): https://imgur.com/a/DQ9XKTF
 14. Taska_Kent

  Policija \\ Nalogas

  Extra_Centai - Čytinimas, nepradirbo 5d - 250k - https://imgur.com/a/z3HYpzB
 15. Papeikimas priimtas. Vagystė yra kai tiesiogiai vagia iš bako benziną jei pagauni, arba kai namą vagia. Bus įspėtas 1 darbo įspėjimu.