Taska_Kent

Narys
 • Pranešimų skaičius

  21
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Reputacija

0 Neutralus

Apie Taska_Kent

 • Rangas
  Naujas narys forume

Informacija apie narį

 • Lytis
  Vyras

Profilio peržiūros

64 profilio peržiūros
 1. Taska_Kent

  "G4S" Tarnybos // Neaktyvumas

  1. Jūsų Vardas Pavardė: Taska_Kent 2. Kiek dienų būsite neaktyvus?: Tik šiandien. 3: Kodėl būsite neaktyvus?: Trefkė.
 2. Taska_Kent

  "G4S" Tarnybos // Neaktyvumas

  1. Jūsų Vardas Pavardė: Taska_Kent 2. Kiek dienų būsite neaktyvus?: Šiandieną. 3: Kodėl būsite neaktyvus?: Kaip ir visada, ketvirtadieniais man trefkė.
 3. Pažeidimą įvykdžiusio administratoriaus Vardas_Pavardė (@Vardas_Pavardė): @Velnio_Fanas Pažeidimo aprašymas: Daužosi Hp poto įeina į hp ir nušauna su m4 2 kartus. Pažeidimo įrodymai (foto/video): https://imgur.com/a/B0nIEkL
 4. Taska_Kent

  [KAREIVIS] Darbuotojų papeikimai.

  1. Jūsų Vardas Pavardė žaidime; Taska_Kent 2. Peikiamo asmens Vardas Pavardė žaidime; @Velnio_Fanas 3. Aiškus įrodymai su puikiai matomu nusižengimu; https://imgur.com/a/6qYDqhn 4. Ar jūsų manymu žaidėjas turi būti įtrauktas į grubųjį sąrašą? Taip. 5. Kokias taisykles pažeidė darbuotojas? Teisėsaugininkas braunasi į kito žaidėjo namus (įtarimas kad plėšti bandė), prie durų sukosi kokias 10 min, tada įėjo, spėjom ir męs įeit prieš įtartiną plėšimą. Įtarimas irgi kilo, kai sustabdžiau bėgant, jis poto pabėgo kai atvyko PD, ir parašė, "neapejo ka senyy", tai sudaro įtarimą kad teisėsaugininkas kėsinosi į nusikalstomą veiklą, plėšimą. 6. Papildomi komentarai; Nors tu ir esi Teisėsaugininkas be uniformos, tu vistiek išlieki teisėsaugininkas. Negalima tau daryti tokių šmotų.
 5. Taska_Kent

  "G4S" Tarnybos // Neaktyvumas

  1. Jūsų Vardas Pavardė: Taska_Kent 2. Kiek dienų būsite neaktyvus?: 1 : Kodėl būsite neaktyvus?: 2 treniruotės rytoj, tad nebus laiko prisijungt.
 6. Taska_Kent

  Peikiu Jack_Benneton

  Seni, aš taves nei įžeidinėjau nei ką, keiksmažodis buvo tik vienas panaudotas ir tai nervų reikšme
 7. Pažeidimą įvykdžiusio administratoriaus Vardas_Pavardė (@Vardas_Pavardė): @Jack_Benneton Pažeidimo aprašymas: Free mute Pažeidimo įrodymai (foto/video): https://imgur.com/a/VOkLCjm
 8. Tu direktorius? Ar pavaduotojas? Nes nepažystu tokio su vardu The_Vodkius
 9. 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Taska_Kent 2. Nusižengusio pareigūno Vardas_Pavardė: @The_Vodkius 3. Detalus pažeidimo aprašymas: Neteisėtas bega uždėjimas, niekur nebėgau. Plius jeigu 'myžnius' yra įžeidimas, tai aš atsiprašau, tada aš balerina... 4. Įrodymai(Privaloma): https://imgur.com/a/XkrTQVJ
 10. Taska_Kent

  [KAREIVIS] Darbuotojų papeikimai.

  1. Jūsų Vardas Pavardė žaidime; Taska_Kent 2. Peikiamo asmens Vardas Pavardė žaidime; Deividas_Whaitas 3. Aiškus įrodymai su puikiai matomu nusižengimu; https://imgur.com/a/Eh4loaz 4. Ar jūsų manymu žaidėjas turi būti įtrauktas į grubųjį sąrašą? Kol kas ne. 5. Kokias taisykles pažeidė darbuotojas? Privaloma gerbti kitas teisėsaugos sritis, dirbt išvien dėl bendro tikslo. Draudžiama užsiimti nusikalstama veikla. 6. Papildomi komentarai; Žaidėjas tiesiog leido gaujai užsiimti nusikalstama veikla ir šaudyti į apsauginius, skątindamas juos. Taip pat per susišaudymą kaip matoma įrodyme vienas apsauginių yra surakintas Kareivio, ir išvežtas. Mano manymu žaidėjas turėtų būti nubaustas ne mažiau kaip 2 įspėjimais.
 11. Taska_Kent

  "G4S" Tarnybos // Darbuotojų skundai

  Įrodymuose ryškiai matosi kaip aš tave pirmiausia sulaikau su DARBO TRANSPORTO PRIEMONE, apsižiūrėk įrodymus ir pamatysi :) https://imgur.com/a/Q7SELsn (Linkas įrodymo)
 12. Taska_Kent

  "G4S" Tarnybos // Darbuotojų skundai

  Pakartosiu tavo nusižengimą. Šaudymas į civilį be priežasties. Buvai suiimtas su darbine mašina.
 13. Taska_Kent

  "G4S" Tarnybos // Darbuotojų skundai

  Leisk pasitaisyti - Civilis buvo prie mašinos, BE GINKLO. Ačiū, uždarom kalbą, laukiam spendimo.
 14. Taska_Kent

  "G4S" Tarnybos // Darbuotojų skundai

  Civilis buvo užsilipęs ant mašinos ir nieko nedarė kaip rodoma nuotraukoje, ginklų neturėjo, Tu tuomet atidarei šūvius į civilį be jokios priežasties Antra apsauginiai neatsišaudo, tik suiima kaltininką jei yra įrodymai Trečia, ne darbo valandos, Pirmadieniais iki Penktadienio dirbam nuo 11:00-21:00, tai reiškia jei noriu dirbt ir jei DĖVIU UNIFORMĄ, aš turiu užsiimti DARBO VEIKLA, ir tai aš dariau, buvai surakintas už nusižengimą, ir buvai įsodintas kad visu pirma nepabėtum,ir antra kad PD atvažiuotų ir suteiktų tau baudą Užbaigiam kalbas, laukiam Direktoriaus sprendimo. Ačiū.
 15. Taska_Kent

  "G4S" Tarnybos // Darbuotojų skundai

  Sveikas, Iš mano pusės. Aš privažiavau su Buffalo kaip matosi nuotraukoje (Darbinė mašina), ramiai važinėjai, ir poto paleidai šūvius į civilius. ( https://imgur.com/a/Q7SELsn ). Dėl to buvai surakintas. Tada buvai įsodintas į darbinę mašiną ir kaip sakiau žaidime "Pasinaudojai savo draugo paslaugom" Ir Kenneth_Douthart paleido šūvius į mane, nuo kurių aš žuvau, tuo momentu buvo iškviestas PD ir jis atvyko ir tave paleido. Tada aš sėdau ant savo NRG ir važiavau vėl patruliuot, apžiūrėt aplinką, bet vėl pasirodėt tad vėl nušovėt, ir vėl gryžau ir surakinau. Tai pat, pridedant prie šio atsakymo, buvai įsodintas į darbinę transporto priemonę ir į nuosavą dėl tavo ir mano saugumo, priežastis; buvau iškvietęs PD kad atvyktų ir surašytu tau bauda, ir būtum buvęs laisvas