Jump to content

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Malicki_Mantas

Narys
 • Pranešimų skaičius

  7
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Reputacija

-2 Nepritampantis

Apie Malicki_Mantas

 • Rangas
  Naujas narys forume

Profilio peržiūros

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tavo slapvardis žaidime: Malicki_Mantas Ką keistum, kas tau nepatinka darbuose, kurie nereikalauja valdžios pakvietimo? (pasiūlymai, idėjos): Be pakvietimo darbai vieni yra įdomus ir neatsibosta dirbti, kituose trūksta veiksmo. Ką keistum, kas tau nepatinka darbuose, kurie reikalauja valdžios pakvietimo? (pasiūlymai, idėjos): Tedirbau tik teisėsaugoje, joje viskas yra gerai , veiksmo pilnai užtenka ir nėra nuobodu žaisti. Kokia tavo nuomonė apie pasiekimus (/visipasiekimai)? Jų pakankamai? Galbūt kitaip įsivaizduoji pasiekimų sistemą?: Jie gal yra šiek tiek per sunkūs, manau būtu geriau įdėti keletą pasiekimų kuriuos būtu lengviau pasiekti naujokams ,kad galėtu greičiau užsikelti XP Ką manai apie misijų sistemą (/misijos)? Jos veiksmingos? Galbūt kitaip įsivaizduoju misijų sistemą?: Jų yra per mažai, tik dvi, reikėtu kažko naujo. Kokie dalykai naujokams serveryje yra per sudėtingi?: Mano nuožiūra kas bent jau man buvo sunku tai išsilaikyti teises, bet tai gal yra gerai. O visa kita susitvarkiau puikiai Naujokai turi galimybių pakankamai užsidirbti? Jeigu ne, tai kaip jie galėtų užsidirbti daugiau?: Užsidirbti ir gauti pinigų naujokui yra nei per sunku nei per lengva. Su kokiomis problemos susidurei tu ar tavo draugai? (kalbant apie viską bendrai): kai kurių komandų nėra /komandos tai reikia klausti kitų. Bendrieji pasiūlymai serveriui, siekiant, kad naujokams būtų geriau: Kaip ir rašiau viršuje padaryti daugiau pasiekimų kurie duotu XP.
 2. Jūsų slapyvardis žaidime (Vardas_Pavardė): Malicki_Mantas Jūsų /info lentelės nuotrauka: https://imgur.com/9xD9baD Įvykdytų užduočių numeriukai: 14 , 10 Įvykdytų užduočių įrodymai (nuotraukos, video): 14 - https://imgur.com/9xD9baD 10 - https://imgur.com/adXSxEp
 3. Jūsų slapyvardis RLS.lt serveryje: Malicki_Mantas Kada žaisti pradėjote mūsų projekte?: Užsiregistravęs jau su šiuo slapyvardžiu buvau ganėtinai senai, bet pradėjau žaist visai nesenai. Kokia jūsų SA-MP patirtis? [aprašykite apie praeitį kituose projektuose t.y ką esate pasiekęs, kaip sekėsi žaisti, kas patiko, kas nepatiko ir t.t]: Žaisdavau *reklama.lt* serveryje, ten iš pareigų neturėjau nieko , dirbau keletoje darbu, buvo smagu, nepatiko ten ,kad nėra išvis kompanijos. Iš kokio projekto ir kodėl emigruojate bei renkatės ateitį čia, RLS'e?: Iš lasventuro, nes čia yra daug draugų kurie žaidžia ir bus kompanijos, kas begalo patraukė mane čia žaisti tai ,jog mašiną galima padaryti su mechanine pavarų dėže Iš kur sužinojote apie RLS.lt[jeigu pakvietė žaidėjas, parašykite jo slapyvardį]?: Justas_Ses (girdėjau žemiau negu žemai jis čia) Kokie pirmieji įspūdžiai mūsų serveryje? [kas patiko, kas nepatiko]: Labai puikios sistemos. Serveryje yra pasiekimų, misijų sistemos. Ar teko išbandyti? Buvo lengva, sunku, įdomu ar priešingai?: Dar neteko Ar dažnai naudojate serverio navigaciją [/gps]?: Dažnai Kokiuose darbuose jau teko dirbti? Kurie iš jų įdomiausi, pelningiausi, nuobodžiausi?: Dar nedirbau niekur , šiuo metu tik važinėjuos Ar naudojote serveryje nuomojamą transportą? Ar jo pakanka, yra lengva rasti?: Ne, turiu savo mašina. Ar teko naudoti /admin komandą? Ar pagalba buvo suteikta?: Teko, taip buvo. Ar teko naudoti /kviesti komandą? Ar greitai buvo sureaguota į iškvietimą? Nenaudojau dar. Ar teko serveryje ar kitur susidurti su kažkokiu informacijos neaiškumu? Ar gali paminėti?: Viskas buvo aišku. Ką, tavo nuomonę, reikėtų keisti, kad naujokams būtų lengviau įsitvirtinti mūsų projekte?: Galėtu eiti lengviau išsilaikyti teises.

Copyright © 2012-2019 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
 • Sukurti naują...

Important Information

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su Terms of Use.