Jump to content

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Babuinas_Vanduo

Narys
 • Pranešimų skaičius

  19
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Reputacija

0 Neutralus

1 Sekėjas

Apie Babuinas_Vanduo

 • Rangas
  Naujas narys forume

Profilio peržiūros

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tai aš ir atsakiau. Ir dar atsiprašau kartą! Kaltas esu padariau klaidą.
 2. Bet esmės niekas nekeičia kad tu pirmas pradėjai ką aš ir parašiau. Tai aš pasakiau kad turėjau dėti /mute visiems čia mano klaida.
 3. Situacija tokia, pats viską pirmas pradėjai, keiktis taip pat pradėjai pirmas. Ir be to /mute buvo teisingas. Pripažįstu savo kaltę turėjau dėti /mute ir kitiems, padariau klaidą.
 4. Jūsų Vardas_Pavardė: Babuinas_Vanduo Kuriomis dienomis būsite neaktyvus: šią ateinančią savaitę. Priežastis dėl jūsų neaktyvumo: muzikantas esu tai keliausiu truputi.
 5. Jūsų Vardas_Pavardė: Babuinas_Vanduo Kuriomis dienomis būsite neaktyvus: 26-27-28(vakare prisijugsiu 28diena) Priežastis dėl jūsų neaktyvumo: Turiu daug koncertu ir renginiu.
 6. Tavo Vardas_Pavardė RLS.LT serveryje: Koris_Pro Keliais sakiniais papasakok apie save, prisistatyk (kuo vardu, kiek metų, kuo domiesi, ką veiki laisvalaikiu, koks tavo charakteris...): Mano vardas Armandas man 17metu laisvalaikiu norėčiau pažaisti čia. Kada pradėjai žaisti šiame projekte? Kokie pirmi įspūdžiai? Kas patiko, o kas nelabai? Papasakok plačiau: Draugas parodė man pasidarė įdomu ir patiko labai. Kokia tavo SA-MP patirtis? Galbūt esi kažką pasiekęs kituose serveriuose? Papasakok: esu žaidęs kituose serveriuose bet labiausiai čia patiko geresne atmosfera. Iš kokio SA-MP projekto imigruoji?: *reklama.lt*. Lt Iš kur sužinojai apie serverį? Jeigu pakvietė draugas, koks jo vardas žaidime?: Pakvietė draugas Babuinas_Vanduo. Ar žinai, kad serveryje yra pasiekimų, misijų sistemos? Ką galėtum apie jas pasakyti?: žinau, jos įdomios man patinka. Su kokiomis problemos jau teko žaidime susidurti? Papasakok plačiau, kaip jas išsprendei: nebuvo problemų nes padėjo Babuinas_Vanduo. Ką manai apie serverio žaidėjus? Ar bendruomenė draugiška? Ar maloniai priėmė į serverį?: tikrai draugiška ir paveza kaip reikia ir pinigėlių duoda. Galbūt jau išbandei kokius nors, su pakvietimu, ar be, serverio darbus? Kurie iš jų tau patiko, o kurie priešingai?: bandžiau tik RC patiko labai važinėtis ir dėžės kilnoti. Ką dažniau tenka naudoti: nuomojamą transportą, ar Taksi? Kodėl šia paslauga naudojiesi dažniau?: dažniausiai jei yra draugas tai jis paveza o jei ne tai taxi. Nes taxi naujokams nemokama Ar jau spėjai susidurti su kokiais nors sunkumais ir prašyti Administratorių pagalbos (/padmins)? Papasakok plačiau: teko kai isibuginau po žeme kad ištrauktų. Ar teko kviesti kokį nors darbą su komanda /kviesti? Ar greitai buvo sureaguota ir atvykta į iškvietimą?: taxi kviečiau labai greit atvyko. Ką, tavo nuomone reikėtų keisti ar tobulinti, kad naujokams būtų lengviau įsitvirtinti mūsų projekte?: nieko nereikia keisti viskas bent jau man labai patinka.
 7. Jūsų Vardas_Pavardė: Babuinas_Vanduo Kokias užduotis atlikote: perėjau klasifikacija. Kiek taškų turite gauti: 5 taškus. Nuotraukos įrodančios jūsų atliktus darbus: https://imgur.com/a/MXPhwm1
 8. Jūsų Vardas_Pavardė: Babuinas_Vanduo Kuriomis dienomis būsite neaktyvus: 11,12 dienomis. Priežastis dėl jūsų neaktyvumo: išvažiuoju koncertuoti.

Copyright © 2012-2020 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
 • Sukurti naują...

Important Information

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su Terms of Use.