Jump to content

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Babuinas_Vanduo

Narys
 • Pranešimų skaičius

  158
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Reputacija

38 Pritampantis

1 Sekėjas

Apie Babuinas_Vanduo

 • Rangas
  Pradedantis dalyvis
 • Gimtadienis 2004.04.23

Informacija apie narį

 • Miestas
  Panevežys
 • Lytis
  Vyras

Žaidėjo informacija

 • Darbas
  Mechanikas

Profilio peržiūros

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Babuinas_Vanduo Papeikimo, dėl kurio gavote įspėjimą bei draudimą, nuoroda: Jūsų /info lentelės nuotrauka: https://imgur.com/a/4p37UA4 Jūsų pasiteisinimas bei priežastis, kodėl draudimas turėtų būti nuimtas: Viskas buvo taip kad darydamas atranka man trukdė šaudė ir mane įžeidinėjo. Pateikiau įrodymus su mute ir su atranka, bet netyčia ištryniau įrodymus kurie yra su šaudymų ir gavau už tai įspėjimą. Čia aš pats kaltas kad įrodymus ištryniau. Papildomas komentaras (nebūtina):
 2. Jūsų Vardas_Pavardė: Babuinas_Vanduo Kuriomis dienomis būsite neaktyvus: 2020.08.01 - 2020.08.4 arba 2020.08.5 Priežastis dėl jūsų neaktyvumo: Viska žino direktorė
 3. 07-30 Šimtas tryliktoji mechanikų dienos ataskaita. Mechanikų aktyvumas siekė 7+ darbuotojus vienu metu. Į mechanikų gretas buvo priimti keturi nauji žaidėjai. Dienos darbščiausias tapo @Nieko_Asmeniskoasmeniško pradirbęs 4 valandas. Pildau su @Iveta_Engleidimu Proud of my team.!
 4. 07-29 Šimtas dvyliktoji mechanikų dienos ataskaita. Mechanikų aktyvumas siekė 8 darbuotojus vienu metu. Į mechanikų gretas buvo priimtu trys nauji žaidėjai. Vienas darbuotojas sėkmingai ėjęs ir praėjęs kvalfikaciją. Naujas pavaduotojas @Aka_Gamka Proud of my team.!
 5. Sveikas čia įrd su įžeidimais https://imgur.com/yV02y5g , o čia kad vyko atranka https://imgur.com/jl9rVXe
 6. 07-27 Šimtas dešimtoji mechanikų dienos ataskaita. Mechanikų aktyvumas siekė 8 darbuotojus vienu metu. Vienas darbuotojas sėkmingai ėjęs ir praėjęs kvalifikacija. į darbą buvo priimti du nauji žaidėjai. Proud of my team.! 
 7. 07-24 Šimtas aštuntoji mechanikų dienos ataskaita. Mechanikų aktyvumas siekė 7+ darbuotojus vienu metu. Į mechanikų gretas buvo priimtu du nauji žaidėjai. Vienas darbuotojas sėkmingai ėjęs ir praėjęs kvalifikacija. Proud of my team.! 
 8. 07-23 Šimtas septintoji mechanikų dienos ataskaita. Mechanikų aktyvumas siekė 8 darbuotojus vienu metu. Į mechanikų gretas buvo priimtu penki nauji žaidėjai. Vienas darbuotojas sėkmingai ėjęs ir praėjęs kvalifikacija. Dienos aktyviausias tapo @Klaudijus_Klaudijuzpražaidęs 12 valandų ir pradirbęs 9 valandas. Proud of my team.! 
 9. 07-21 Šimtas penktoji mechanikų dienos ataskaita. Mechanikų aktyvumas siekė 7 darbuotojus vienu metu. Į mechanikų gretas buvo priimtu trys nauji žaidėjai. Vienas darbuotojas sėkmingai ėjęs ir praėjęs kvalifikacija. Dienos aktyviausias tapo @Nieko_Asmeniskopražaidęs 9 valandas ir pradirbęs 7 valandas. Proud of my team.! 
 10. 07-20 Šimtas ketvirtoji mechanikų dienos ataskaita. Mechanikų aktyvumas siekė 7+ darbuotojų vienu metu. Į darbą buvo priimtas vienas naujas žaidėjas. Du darbuotojai ėję ir praėję kvalifikaciją. Dienos aktyviausias tapo @Klaudijus_Klaudijuzpražaidęs 10 valandų ir pradirbęs 8 valandas. Proud of my team
 11. 07-16 Šimtoji mechanikų dienos ataskaita. Mechanikų aktyvumas siekė 6 darbuotojų vienu metu. Į darbą buvo priimti du nauji žaidėjai. Vienas darbuotojas ėjęs ir praėjęs kvalifikaciją. Dienos aktyviausias tapo @Klaudijus_Klaudijuzpražaidęs 13 valandų ir pradirbęs 11 valandų. Proud of my team! 
 12. 07-15 Devyniasdešimt devintoji mechanikų dienos ataskaita. Mechanikų aktyvumas siekė 6 darbuotojų vienu metu. Vienas žaidėjas ėjęs ir praėjęs kvalaifikacija. Į darbą buvo priimtas vienas žaidėjas. Proud of my team!

Copyright © 2012-2020 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
 • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.