Tautvydas_Gucci

Narys
 • Pranešimų skaičius

  7
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Reputacija

0 Neutralus

Apie Tautvydas_Gucci

 • Rangas
  Naujas narys forume
 • Gimtadienis 2000.06.22

Informacija apie narį

 • Miestas
  Kaunas <3
 • Lytis
  Vyras

Žaidėjo informacija

 • Administratorius
  IV lygis
 • VIP narys
  Taip
 • Darbas
  Nenustatyta

Profilio peržiūros

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. ANKETA Kodėl nori dirbti TRV darbe? Nes, man patinka dirbti su darbiniu transportu, patinka vežioti krovinius iš taško A į tašką B. Dar vienas aspektas kodėl noriu į šį darbą, todėl nes, neesu dirbęs šiame serveryje TRV firmoje, todėl turiu labai daug motyvacijos, bei noro išbandyti savo jėgas. Parašykite tris, jūsų manymu, svarbiausias TRV darbo taisykles. Manau svarbiausia pradirbti minimalų dienų skaičių, laikytis bendrųjų serverio taisyklių, bei pradirbti 60 minučių per dieną. Kiek dienų reikia pradirbti darbe, kad negautumėte blisto? 5 dienas. Kiek kvalifikacijos lygių yra šiame darbe? 3 kvalifikacijos. Ką reiškia komanda /psunaikinti? Sunaikina priekaba. Kuriame mieste yra medicinos ingredientų pasikrovimas? Los Santos mieste. Kas yra virtualus pelnas? Virtualus pelnas, tai atlygis su kuriuo gali investuoti į darbinį transportą. Kiek krovinių minimaliai reikia nuvežti per dieną? 10 krovinių. Kuriame mieste yra dažų pasikrovimas? Fort Carson mieste. Ką reiškia komanda /kroviniai? Su šia komanda gali sužinoti viską apie krovinį. Kurioje vietoje reikia išsikrauti naftą? Netoli TRV bazės. Koks tavo vidutinis aktyvumas per dieną? Būna įvairiai. Priklauso nuo dienos. apie 2-3h. Ar turi TS programėlę? Turiu. Ar nesate grubiam (BDS) bei fūristų juodajame sąraše? Neesu Kas šiuo metu yra TRV pavaduotojai? Karkis ir Eimantas. Situacija: Važiuoji pasikrauti naftos, ir matai, kad nafta yra gaminama. Prie jos jau laukia vienas darbuotojas, tačiau jis netikėtai išsiteleportuoja ir tuo metu atsiranda krovinys. Kokie tavo veiksmai? Paklausiu ar galiu paiimti krovinį ir jei leidžia pasiėmu.
 2. Įsirašymas; Jūsų Vardas_Pavardė žaidime; Tautvydas_Gucci Kada įsidarbinote į TAXI; 2019.01.10 Papildomas komentaras (nebūtina)
 3. Jūsų slapyvardis RLS.lt serveryje: Tautvydas_Gucci Kada žaisti pradėjote mūsų projekte?: 2019 01 07 Kokia jūsų SA-MP patirtis? [aprašykite apie praeitį kituose projektuose t.y ką esate pasiekęs, kaip sekėsi žaisti, kas patiko, kas nepatiko ir t.t]: Pradėjau žaisti gal 13 metų, pradžia buvo labai sunki, nežinojau nei kas tas TS, nei kaip papulti į darbą su pakvietimu, vėliau prisijungė draugas ir jis pirmas papuolė į darbą su pakvietimu, tuomet užsispyriau ir aš, parsisiunčiau TS, aišku mano balsas buvo kaip vaiko bet man pavyko, tuo metu papuoliau į fūristu firmą, buvau labai laimingas, tai toliau taip ir žaisdavau, poto pradėjau vaikščioti per visokius šūdservius, esu turėjęs tikriausias visas pareigas kokias galima turėti serveryje, nuo paprasčiausio pavaduotojo iki savininko. Iš kokio projekto ir kodėl emigruojate bei renkatės ateitį čia, RLS'e?: Emigruoju iš ryzhino, kadangi ten jau visiškai žlunga, prižiūrėtojai palieka pareigas, serveryje labai didelis šurmulys.. Iš kur sužinojote apie RLS.lt[jeigu pakvietė žaidėjas, parašykite jo slapyvardį]?: Tiesiog vieną vakarą sumąsčiau kad galbūt reikia pakeisti aplinka, kadangi kaip jau sakiau mano nuomone *reklama.lt* žlunga, ir nuėjau į SuperGames ir paspaudžiau ant jūsų aprašymo apie serverį, iškarto užkabino.:) Kokie pirmieji įspūdžiai mūsų serveryje? [kas patiko, kas nepatiko]: Kai tik prisijungiau mane sutiko draugiškas SWAT`AS, negaliu pasakyti jo nick`o, nes nepamenu, bet jis buvo labai draugiškas, na tai man ir paliko gerą įspudi. Nepatiko? Mh, kolkas pasakyti negaliu, nes kolkas esu labai susižavėjes šiuo projektu. Serveryje yra pasiekimų, misijų sistemos. Ar teko išbandyti? Buvo lengva, sunku, įdomu ar priešingai?: Išbandyti neteko. Ar dažnai naudojate serverio navigaciją [/gps]?: Na, senai žaidžiau San Fierro mieste, tad tenka dažnai naudoti kad prisiminčiau viską. Kokiuose darbuose jau teko dirbti? Kurie iš jų įdomiausi, pelningiausi, nuobodžiausi?: Kolkas dirbau tik autobusų vairuotoju, bet net ir tas darbas man patiko. Ar naudojote serveryje nuomojamą transportą? Ar jo pakanka, yra lengva rasti?: Naudoju, gan dažnai kai mirštu, patiko ta sistema su mechaniniu valdymu. Ar teko naudoti /admin komandą? Ar pagalba buvo suteikta?: Teko, buvo suteikta pagalba. Ar teko naudoti /kviesti komandą? Ar greitai buvo sureaguota į iškvietimą? Neteko. Ar teko serveryje ar kitur susidurti su kažkokiu informacijos neaiškumu? Ar gali paminėti?: Jo pradžioje, kai išsinuomavau nesupratau, kodėl mašina greičiau nevažiuoja bet poto supratau, kad bėgius mėtyt reik. Ką, tavo nuomonę, reikėtų keisti, kad naujokams būtų lengviau įsitvirtinti mūsų projekte?: Net nežinau, nėra sunku ir dabar įsitvirtinti.