Rajono_Dyleris

Narys
 • Pranešimų skaičius

  4
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Reputacija

2 Neutralus

Apie Rajono_Dyleris

 • Rangas
  Naujas narys forume

Profilio peržiūros

709 profilio peržiūros
 1. Vpš nepričiom tas Ridas čia, atnaujinimų rlsui niekad ir nereikėjo (bent laikyt 50 žmonių), tai buvo tik bonusas naujiem žaidėjam, bandot įmūst kažkokią love n positivity vibe į rls'ą ir galvojat kad čia geresnė vietą bus naujokam , naujokui prisitaikyt prie serverio tikriausiai lengviau kai 20 žmonių žaidžia, ane? Žaidėjam patiko pats procesas, kad ir buvo jis jau atmintinai išmoktas, bet kiekvienas ts susipykimas, kiekvienas nuvertimtas, užbaninimas ir teikė žaidėjam azartą, žaist toliau, atkeršyt ir t.t. gal dabar nereikės skaityt dar vienos anketos į drk nuo depresijos apimto fainiausio rls'o žaidėjo? taip ir galvojau kad antrą kart dp, antrą kart depresijos protrūkis ant galo bus.
 2. Juokingiausia tas kad kaikurie pacaniukai, kurie meemina Rida ir yra kalti del serverio stadijos. Ant atnaujinimu nebuties zaidejai buvo priprate, prie debiliskos valdzios pasirodo ne.

 3. Čia verta komentuot vpš? :DD bachuras, pats įmetei vidosą kaip kulkos sprogsta nepasiekus manęs, o kad tavo siauras protas nesupranta kad hydra net ir užtaginus, gali nepataikyti į tokius lėktuvus kaip stunt plain'ai, rustleriai t.t. nemano kaltė, jei vis dėl to kažkaip, neaišku bus kažkuriam iš čyt priž, feel free parašyt, ig paskraidysiu dar kartą taip pat lol ;DD
 4. Imigracijos paraiškos anketos šablonas Jūsų slapyvardis RLS.lt serveryje: Rajono_Dyleris Kada žaisti pradėjote mūsų projekte?: Šiandien Kokia jūsų SA-MP patirtis? [aprašykite apie praeitį kituose projektuose t.y ką esate pasiekęs, kaip sekėsi žaisti, kas patiko, kas nepatiko ir t.t]: Esu buvęs gan nemažai kartų mafijos/gaujų direktorius/pavaduotojas didesniuose serveriuose, viskas kaip ir puikiai sekėsi ten, bet pabodo rutina, norisi išbandyti kitas chebras ir t.t. Iš kokio projekto ir kodėl emigruojate bei renkatės ateitį čia, RLS'e?: Iš sargo, o ateinu nes kaip ir minėjau noriu išbandyti kitas sistemas, žmonęs ir t.t. Iš kur sužinojote apie RLS.lt[jeigu pakvietė žaidėjas, parašykite jo slapyvardį]?: Kokie pirmieji įspūdžiai mūsų serveryje? [kas patiko, kas nepatiko]: Joseph_Valachi Serveryje yra pasiekimų, misijų sistemos. Ar teko išbandyti? Buvo lengva, sunku, įdomu ar priešingai?: Nebandžiau dar Ar dažnai naudojate serverio navigaciją [/gps]?: Taip naudojau, viskas puikiai sutvarkyta ir suprantama. Kokiuose darbuose jau teko dirbti? Kurie iš jų įdomiausi, pelningiausi, nuobodžiausi?: Dabar tik teises laikaus, pagalvojau užpildysiu ir bandysiu darbintis Ar naudojote serveryje nuomojamą transportą? Ar jo pakanka, yra lengva rasti?: Taip, prie ligoninės smagu kad yra, nes net ir nebūnant taksistams yra kaip nuvažiuoti. Ar teko naudoti /admin komandą? Ar pagalba buvo suteikta?: Neteko Ar teko naudoti /kviesti komandą? Ar greitai buvo sureaguota į iškvietimą? Teko, kviečiau taksistus, nesureagavo Ar teko serveryje ar kitur susidurti su kažkokiu informacijos neaiškumu? Ar gali paminėti?: Tik tai kad tos nuomuotos mašinos su mechaninę pavarų dėže, manau pieva. Ką, tavo nuomonę, reikėtų keisti, kad naujokams būtų lengviau įsitvirtinti mūsų projekte?: Nuomuotas mašinas padaryt su automatinę pavarų dėže. Esu iš Vokietijos (parašyta paminėti).