Jump to content

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Rajono_Dyleris

Narys
 • Pranešimų skaičius

  10
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Visas forumo dalyvio Rajono_Dyleris turinys

 1. sukurk daugiau seni, nekreipk demesio i sitas gyvenimo nemaciusius nolaiferius, jie nezino tikro gyvenimo sunkumo..
 2. kaip i festa alko isinest

  1. Rodyti daugiau komentarų  10 more
  2. Word_Exe

   Word_Exe

   ai cia ciuju tu apie save ka keizas

  3. Vincente_Delboske

   Vincente_Delboske

   nebegert Andreli, nebegert

  4. Young_Guy

   Young_Guy

   *keiksmai* i galva apsaugai ir begi i festa tusinti ez

 3. nebugink tu to kokso kiek galima..

  1. Gytiz_Kweb

   Gytiz_Kweb

   vat nesuprantu kam ozint

 4. sveikas kiek nuo papu stumi?

  1. Rodyti daugiau komentarų  4 more
  2. Matas_Rap

   Matas_Rap

   Sveikas, jaučiu kokia pusantro, o tu? 

  3. Rajono_Dyleris

   Rajono_Dyleris

   jei gerai issisikes 50 spaudziu

  4. Matas_Rap

   Matas_Rap

   Nu tau ir jėga 

 5. e kaip parasyti busenos atnaujinima?

  1. Turbo_Butch

   Turbo_Butch

   Pagalbos skilty paklausk, gal kas atsakys

  2. Rytis_Gun

   Rytis_Gun

   e kaip atsakyti i busenos atnaujinima?

  3. Rajono_Dyleris

   Rajono_Dyleris

   Po kiek bulves pas tave?

 6. po apacia 2 nesekmingi narai

 7. Nu *keiksmai* sitas tai kadras, palieka srv, o dbr vaidenas cia siulydamas pagalba, apsispresk seni, tik savo lygi parodai. Rido stumimai pagal mane kaip tik nelogiski, su juo serveris bent kazkiek juda i prieki, o su dontu bugfixu gave dziaugemes.
 8. va tau ir geguze. sveikinu kentai, imuskit rlsa i sampo pasaulio virsunes!!@!!!@@!!!!
 9. Superku cs dezes, skinus. PM

  1. Dovis_Elemo

   Dovis_Elemo

   Turiu labai daug deziu

  2. Franky_Deurlo

   Franky_Deurlo

   Joa patikimas šitas 

 10. Vpš nepričiom tas Ridas čia, atnaujinimų rlsui niekad ir nereikėjo (bent laikyt 50 žmonių), tai buvo tik bonusas naujiem žaidėjam, bandot įmūst kažkokią love n positivity vibe į rls'ą ir galvojat kad čia geresnė vietą bus naujokam , naujokui prisitaikyt prie serverio tikriausiai lengviau kai 20 žmonių žaidžia, ane? Žaidėjam patiko pats procesas, kad ir buvo jis jau atmintinai išmoktas, bet kiekvienas ts susipykimas, kiekvienas nuvertimtas, užbaninimas ir teikė žaidėjam azartą, žaist toliau, atkeršyt ir t.t. gal dabar nereikės skaityt dar vienos anketos į drk nuo depresijos apimto fainiausio rls'o žaidėjo? taip ir galvojau kad antrą kart dp, antrą kart depresijos protrūkis ant galo bus.
 11. pasakyk anekdota

  1. Rodyti daugiau komentarų  13 more
  2. Malvinas_Mafija

   Malvinas_Mafija

   Nervu ner, viskas chill, tiesiog nekisk savo snukio kur nereik ;)

  3. Tpaba_Akgandzia
  4. Gytiz_Kweb

   Gytiz_Kweb

   niponel pyktas ar juokintojas

 12. Juokingiausia tas kad kaikurie pacaniukai, kurie meemina Rida ir yra kalti del serverio stadijos. Ant atnaujinimu nebuties zaidejai buvo priprate, prie debiliskos valdzios pasirodo ne.

 13. Čia verta komentuot vpš? :DD bachuras, pats įmetei vidosą kaip kulkos sprogsta nepasiekus manęs, o kad tavo siauras protas nesupranta kad hydra net ir užtaginus, gali nepataikyti į tokius lėktuvus kaip stunt plain'ai, rustleriai t.t. nemano kaltė, jei vis dėl to kažkaip, neaišku bus kažkuriam iš čyt priž, feel free parašyt, ig paskraidysiu dar kartą taip pat lol ;DD
 14. Imigracijos paraiškos anketos šablonas Jūsų slapyvardis RLS.lt serveryje: Rajono_Dyleris Kada žaisti pradėjote mūsų projekte?: Šiandien Kokia jūsų SA-MP patirtis? [aprašykite apie praeitį kituose projektuose t.y ką esate pasiekęs, kaip sekėsi žaisti, kas patiko, kas nepatiko ir t.t]: Esu buvęs gan nemažai kartų mafijos/gaujų direktorius/pavaduotojas didesniuose serveriuose, viskas kaip ir puikiai sekėsi ten, bet pabodo rutina, norisi išbandyti kitas chebras ir t.t. Iš kokio projekto ir kodėl emigruojate bei renkatės ateitį čia, RLS'e?: Iš sargo, o ateinu nes kaip ir minėjau noriu išbandyti kitas sistemas, žmonęs ir t.t. Iš kur sužinojote apie RLS.lt[jeigu pakvietė žaidėjas, parašykite jo slapyvardį]?: Kokie pirmieji įspūdžiai mūsų serveryje? [kas patiko, kas nepatiko]: Joseph_Valachi Serveryje yra pasiekimų, misijų sistemos. Ar teko išbandyti? Buvo lengva, sunku, įdomu ar priešingai?: Nebandžiau dar Ar dažnai naudojate serverio navigaciją [/gps]?: Taip naudojau, viskas puikiai sutvarkyta ir suprantama. Kokiuose darbuose jau teko dirbti? Kurie iš jų įdomiausi, pelningiausi, nuobodžiausi?: Dabar tik teises laikaus, pagalvojau užpildysiu ir bandysiu darbintis Ar naudojote serveryje nuomojamą transportą? Ar jo pakanka, yra lengva rasti?: Taip, prie ligoninės smagu kad yra, nes net ir nebūnant taksistams yra kaip nuvažiuoti. Ar teko naudoti /admin komandą? Ar pagalba buvo suteikta?: Neteko Ar teko naudoti /kviesti komandą? Ar greitai buvo sureaguota į iškvietimą? Teko, kviečiau taksistus, nesureagavo Ar teko serveryje ar kitur susidurti su kažkokiu informacijos neaiškumu? Ar gali paminėti?: Tik tai kad tos nuomuotos mašinos su mechaninę pavarų dėže, manau pieva. Ką, tavo nuomonę, reikėtų keisti, kad naujokams būtų lengviau įsitvirtinti mūsų projekte?: Nuomuotas mašinas padaryt su automatinę pavarų dėže. Esu iš Vokietijos (parašyta paminėti).

Copyright © 2012-2019 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
 • Sukurti naują...

Important Information

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su Terms of Use.