Jump to content

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Vierch_Rajon

Narys (-ė)
 • Pranešimų skaičius

  607
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  6

Vierch_Rajon paskutinis laimėjimas - Spalis 17 2021

Tą dieną Vierch_Rajon turinys buvo mėgiamiausias!

Reputacija

352 Gerbiamas

Apie Vierch_Rajon

 • Rangas
  Big Ounce Professional Street Nigga
 • Gimtadienis 2002.05.06

Kontaktai

 • Discord
  بعد حلول الظلام#1337

Informacija apie narį

 • Miestas
  yo
 • Lytis
  Vyras

Žaidėjo informacija

 • VIP narys
  Taip

Profilio peržiūros

8.844 profilio peržiūros
 1. Tai parodik banneda ar kažką nieko kitko negali pasakyt ir tiek
 2. Kas cia pamoinas tai tu ir tavo aimas, dar pats sugeba pasakyt, kad naudojo kietas bicas
 3. kad ir koks konkretus tas jonas yra,bet sioje situacijoje tu toks biski suciara esi dovis cold cia mazinies,kad tu necytini,nenaudoji palengvinanciu programu,realiai buciau turejas admina tuo momentu tave buciau seniausiai uzbanines https://streamable.com/1tp7xf lol tab cbug didmeistris video virsuj paziurek ten irgi zmogus bego,bet tau ten nebuvo problemos. zinai ten irgi matei begimo kripti. senai zinomas buwai del savo aimo su hujovais settingais,pagaliau ir pasimovei nieko naujo. gero wakaro klounas cirkas isvaziavo tave kazkaip pamete. galiu pasakyti,kad komanda bent siuo atveju sudo nesumale ir patvirtino bana normaliai.
 4. Užtildyto žaidėjo slapyvardis: @The_Dude Užtildymo priežastis: grasinimai (taj pala tuoj tu tylesi) Vaizdiniai įrodymai: https://imgur.com/a/2ETX75c
 5. efektukai tai top @Nico_Bratashvilika manaj
 6. nepikit kad kisuosi teisybes ieskotojai,bet visi atsakymai cia: . Vienu zodziu teisibes nebus nes cia rls.lt
 7. Blokuoji žaidėja už serverio klaidų išnaudojima tačiau pats nelabai kreipi demesį į pačio gautus įrodymus kuriuos tuo pačiu įkėlei ir į banneda? Kur aiškiai matosi serverio klaidų išnaudojimas arba kitaip įgaunamas pranašumas prieš kitus žaidėjus((https://streamable.com/j46arj) nutraukiama animacija įeinant į interjera įgaunamas pranašumas prieš visus kalinius.maištautojus nes žaidėjas greičiau patenka į kalėjima be jokios kritimo animacijos)) ką tu irgi akcentavai savo argumente . sakyčiau ganėtinai šališkai vykdai savo darbą. toks mažas summary jei norit visų irodymų eikit ten į tą papeikimą.
 8. Peikiamo komandos nario Vardas_Pavardė?: @Prosta_Jonce Peikiamo komandos nario pareigos?: PP Komandos nario nusižengimo paaiškinimas?: Šališkumas, dvigubi standartai,nenuoseklumas. atmestinas darbas Įrodymai, patvirtinantys komandos nario nusižengimą?: Prieš tai parašytame papeikime Jonui man uzkliuvo vienas ir kolkas vienintelis jo argumentas dėl žaidėjo parašusio papeikimą blokavimo. Jo argumentas atrodo taip (https://imgur.com/a/ZOv1BDl),Taigi galime tuo pačiu prieiti prie blokavimo susįjusiu su praeitu papeikimu. Jonas akcentuoja,kad žaidėjai yra blokuojami už Naudojimasi serverio ar SA:MP klaidomis; Piktnaudžiavimas serverio ar SA:MP sistemomis, siekiant išvengti mirties ar bausmės, ar įgauti pranašumą prieš kitus žaidėjus. Taigi,galbūt klausiate dėl ko paskutinioji dalis buvo paryškinta,tai Jonas užblokavo žaidėja su kito asmens įrodymais galvoju galbūt jis juos peržiurėjo nenuosekliai arba tiesiog yra šališkas kadangi pateiktuose įrodymuose štai video kurį akcentuoju(https://streamable.com/nqdl46) nu just in case jeigu video įkelėjas jį sugalvos pašalinti tai (https://streamable.com/j46arj) su įrodymais,kad tas video buvo blokavime (https://imgur.com/a/wrEeHJz). Ką mes puikiai matome tai žaidėjas nutraukia kritimo animacija nuo dviračio paspausdamas enter ant kalėjimo pickupo,taip įgavo pranašuma prieš kalinius,maištautojus. Pranašumas: (Greitesnis patekimas į vidų) nors pranašumas ir nedidelis tačiau jis yra ir taisyklese nėra akcentuojama koks turi būti pranašumas (didelis ar menkas). Ir gerbiamasis pp į viską žvelgė atmestinai,šališkai ir priimė blogą sprendimą su kuriuo prieštarauja savo argumentui ir serverio taisyklėms.
 9. Užtildyto žaidėjo slapyvardis: @Rokiuks_Tdy Užtildymo priežastis: skaiciuko skelbimai i /vc Vaizdiniai įrodymai: https://imgur.com/a/p8KEPuP
 10. cia paskaicius mafioz elpatrone komentaru liudna pasidaro cyteris kita cyteriu vadina ...
 11. ta pati situacija kzn kas ira ponaitis
 12. Peikiamo komandos nario Vardas_Pavardė?: @Simas_Rexxas Peikiamo komandos nario pareigos?: DP Komandos nario nusižengimo paaiškinimas?: Apsileidimas, darbo neatlikimas, neaktyvumas, neatsakingumas, ignoravimas. Įrodymai, patvirtinantys komandos nario nusižengimą?: Pradėkime nuo to, kad Simas apskritai nėra direktorių prižiūrėtojas, o žaidėjas su mėlynu nicku forume. Paskutinė jo veikla forume buvo Spalio 1 dieną, kai paskelbtas TT perleidimas. Žaidime apskritai DP nėra matomas ir nieko nenuveikia. Palyginam su Bws - direktorių prižiūrėtojas aktyviai dirba, tikrina visas kompensacijas, koreguoja BTT, renka direktorius, yra matomas žaidime, rengia papildomas veiklas, bendrauja su serverio bendruomene. Akivaizdus skirtumas - vienas dirba ir stengiasi, kitas dėjęs ir su švyturiu gali ieškoti kiek nori vistiek nerasi. Galima vien palygint aktyvumus, kas matosi VVP: Simas pražaidęs 46 minučių per šį mėnesį, kas yra tik 20 kartų mažiau nei jo DP kolega. Iš karto bus kalba, kad “turiu gyvenimą neturiu tiek laiko”, bet jei neturi laiko, kam laikyti postą ant vaizdo? Dar gal sakys, kad “svarbu darbai atlikti, o ne kiek serve prabūnu”, bet vėl, visus darbus atlieka Bws. Įdomu kada žaidime paskutinį kartą Simai prisijungęs buvai ir praleidai ilgiau nei valandą Kad žmogus neaktyvus ir neatlieka jokių darbų gali patvirtint ir šitos nuotraukos: https://imgur.com/a/ewwFxWd Realiai dėl šito problemos ignoravimo ir krito CN direktorius - nemanau, kad būtų tokios pasekmės, jeigu pareigas užimantis asmuo į jas žiūrėtų atsakingai ir tinkamai reaguotų, nes rcon žaidėjų problema jau yra ilgą laiką, pastoviai būna jie pas mafijas, ne kartą kalbėta, bet nieko nedaryta ir nepadaryta, kol galiausiai nukentėjo direktorius, bet ir tai ne iš DP pusės, o nušalintas buvo turbūt tik dėl to, kad užblokuotas mėnesiui. Tas pats buvo su Linu - žmogus nieko nedarė, tiesiog prisijungė ant grobimų pašaudyt ir viskas. Prireikė visos vasaros, kad atsisveikintų ir į jo vietą paimtų Bws, o dar momentais už abu DP pagrindinė administracija rinkimus skelbdavo. Taip, Linas neturėjo laiko, buvo kitų prioritetų, neatliko darbų, galiausiai po ilgo gumos tempimo buvo nušalintas, bet Simukas pasiliko, nors lygiai taip pat atsipalaidavęs nieko neveikia. Man labai įdomu ką pats gerbiamas direktorių prižiūrėtojas mąsto ir ką atsakys į papeikimą, nes jau daug kas nemato šio žmogaus net kaip komandos nario, o kad jis dar oficialiai DP, tai tiesiog anekdotas. Galėtų pats suvokti, kad nieko neveikia ir netempęs visko į dugną tiesiog atsisakyt ir užleist poziciją kitam, kas norėtų ir galėtų, tuo labiau pasižėjus į Egis_Nike papeikimus matosi, kad net ir aktyviam esant, nemenkas kompetencijos trūkumas pas poną, bet Džioraldas išsuko Gal ir kiti pasisakys ir pasidalins nuomone, nes turbūt nevienas taip galvoju, bet kai Dutchas direktorių prarado, kam buvo įmanoma užkirst kelią JEIGU TIK NEIGNORUOTŲ GERBIAMASIS VERSLININKAS SIMONAS, jau reikia apie tai kalbėt.
 13. truksta dar biski KLIPO( https://streamable.com/g00utm ) . NIEKO SUS TEN EXITE XD(https://streamable.com/ixoegh) (netycia zinai flakona nusove tikrai nenorejo lucis vienivartai damusti..)

Copyright © 2012-2021 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
 • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.