Dutch_Stuff

Narys
 • Pranešimų skaičius

  26
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Reputacija

4 Neutralus

Apie Dutch_Stuff

 • Rangas
  Naujas narys forume
 • Gimtadienis 2002.06.03

Informacija apie narį

 • Miestas
  Narnija
 • Lytis
  Vyras

Profilio peržiūros

45 profilio peržiūros
 1. anti-crasher bandei atsisiųst?
 2. Giriamo žaidėjo slapyvardis RLS.lt serveryje: @Marozas_Legalus Giriamo žaidėjo padarytas darbas, dėl ko jis yra giriamas: žmogumi galima pasitikėti, padeda problemoje. Padėjo permest pora dalykų. Vaizdiniai įrodymai su padarytu darbu (neprivaloma):
 3. forumas,TS :]] Įvairių būdų gi yr, vis dėl to buvai su Klaudijum ten susirašęs, atsimenu /c klausė ar "Aušmantas" įžeidimas. Tai galėjai jo paprašyt, kad duotų mute
 4. Na žinai, kai kurie žmonės tokius žodžius priima kaip įžeidimą O dėl "Verksnio" tai galėjai ir man kažkaip sušaudyt mutę, bet to nepadarei, tai pats kaltas.
 5. Pats savo įrd. įmetei, nes buvai pašalinis bazėj. Tavęs ten niekas nelaukė Jei nori išsivešt mašinas, prašom varyk į atstatymą.
 6. 1. Jūsų Vardas_Pavarde: Dutch_Stuff 2. Nusižengusio darbuotojo @Vardas_Pavarde: @Joris_Joris 3. Koks nusižengimas buvo padarytas: Free star 4. Įrodymai[BŪTINA]: 5. Papildomas komentaras[NEBŪTINA]:
 7. Sustabdė FTB ir pasiūlė pakaifuot #Eddy #Exco
 8. jūsų slapyvarids; Dutch_Stuff kokias užduotis įvykdėte; lagaminai ir laikas Kaupsite toliau taškus; taip įrodymai [ kiekvienos užduoties kelti atskirai ];
 9. Jūsų slapyvardis; Dutch_Stuff Į kelintą rangą norite patekti; 2 rangą Pradirbimo įrodymai;
 10. jūsų slapyvarids; Dutch_Stuff kokias užduotis įvykdėte; lagaminai, laikas Kaupsite toliau taškus; yes įrodymai [ kiekvienos užduoties kelti atskirai ]; BTW nepradirbau laiko, nes iš PD vienas sudėjo free star ir net baudos nepasiūlė.
 11. Bet žinai, yra daugybė darbuotojų, kurie tikėjosi kažką daugiau pasiekti negu aukščiausia rangą. Žinoma nebūtinai apie apsaugą kalbu. Nu bet no hate, nebandau čia paverkt, tiesiog, kaip Cola ir sakė DINGSTA DARBUOTOJŲ MOTYVACIJA.
 12. @Feat_Thompson geras drk, but the true is..