Jump to content

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dutch_Stuff

Narys
 • Pranešimų skaičius

  26
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Reputacija

5 Neutralus

Apie Dutch_Stuff

 • Rangas
  Naujas narys forume
 • Gimtadienis 2002.06.03

Informacija apie narį

 • Miestas
  Narnija
 • Lytis
  Vyras

Profilio peržiūros

187 profilio peržiūros
 1. Sveikiju :]]

 2. anti-crasher bandei atsisiųst?
 3. Giriamo žaidėjo slapyvardis RLS.lt serveryje: @Marozas_Legalus Giriamo žaidėjo padarytas darbas, dėl ko jis yra giriamas: žmogumi galima pasitikėti, padeda problemoje. Padėjo permest pora dalykų. Vaizdiniai įrodymai su padarytu darbu (neprivaloma):
 4. forumas,TS :]] Įvairių būdų gi yr, vis dėl to buvai su Klaudijum ten susirašęs, atsimenu /c klausė ar "Aušmantas" įžeidimas. Tai galėjai jo paprašyt, kad duotų mute
 5. Na žinai, kai kurie žmonės tokius žodžius priima kaip įžeidimą O dėl "Verksnio" tai galėjai ir man kažkaip sušaudyt mutę, bet to nepadarei, tai pats kaltas.
 6. swejkiju tave su gimtadjieniu

 7. Sustabdė FTB ir pasiūlė pakaifuot #Eddy #Exco
 8. Bet žinai, yra daugybė darbuotojų, kurie tikėjosi kažką daugiau pasiekti negu aukščiausia rangą. Žinoma nebūtinai apie apsaugą kalbu. Nu bet no hate, nebandau čia paverkt, tiesiog, kaip Cola ir sakė DINGSTA DARBUOTOJŲ MOTYVACIJA.
 9. @Feat_Thompson geras drk, but the true is..
 10. Sveikas, dėl to tlf Pocophone galim susirašyt? A.Ž. neleidžia :D

  1. Rodyti daugiau komentarų  1 more
  2. Dutch_Stuff

   Dutch_Stuff

   iš kokių kinų parduotuvių patikima pirkt? :D

  3. Tazas_Romero

   Tazas_Romero

   telefoną pirkau iš varlės

  4. Dutch_Stuff

   Dutch_Stuff

   ajjj, jasnovičius. Ačiū

    

 11. Jūsų slapyvardis RLS.lt serveryje: Dutch_Stuff Kada žaisti pradėjote mūsų projekte?: 2012 m. su praeitais acc, bet šiaip va grįžau po pertraukos ir pagalvojau, jog reikia kurtis naują acc. (Naujo serverio pradžia - naujas aš.) Su šitu - 3-4 dienas. Kokia jūsų SA-MP patirtis? [aprašykite apie praeitį kituose projektuose t.y ką esate pasiekęs, kaip sekėsi žaisti, kas patiko, kas nepatiko ir t.t]: Nu tai tarkim, kad ir tam pačiam RLS'e, neturėjęs direktoriaus/pavaduotojo posto, ko tikrai šį syk bandysiu siekti. Esu buvęs RLS teamspeak bandomasis prižiūrėtojas, paskui atsisakiau dėl tam tikrų priežasčių. O kituose projektuose, tai nieko įspūdingo, kad ir pačiam sarge nieko gero neturiu. Tiesiog mane šitas serveris (RLS) užkabinęs nuo pat mano starto šitame projekte. Sarge nepatiko dėl to, nes ten "vartosi" dideli pinigai bei nepatiko žmonių bendravimas. Iš kokio projekto ir kodėl emigruojate bei renkatės ateitį čia, RLS'e?: Iš sargo. Kur pradėjau - ten ir pabaigsiu. Iš kur sužinojote apie RLS.lt[jeigu pakvietė žaidėjas, parašykite jo slapyvardį]?: Tiesiog random su draugeliu 2012 m. ieškojom serverio, užsiregistravom Kipras_Emo ir Emo_Arma (draugo) nick'ais. Žinoma po kiek laiko supratau, jog man nepatinka mano esamas nick'as Kokie pirmieji įspūdžiai mūsų serveryje? [kas patiko, kas nepatiko]: Tuomet kai pradėjau žaisti, man nepatiko tai, kad iki kelių priž. darbo sunku užsidirbti pinigų, o paskui turėdamas >10.000 xp aš supratau, kad čia visai nėra nei sunku, nei lengva. (Juk tokio serverio ir yra esmė.) Serveryje yra pasiekimų, misijų sistemos. Ar teko išbandyti? Buvo lengva, sunku, įdomu ar priešingai?: Žinoma teko. Nebuvo man labai sunku, kai koks ADMIN atsiteleportuodavo ir duodavo 100k į rankas, o paskui tiesiog jam grąžini Bet žinoma nėra ir lengva, kai tavim nepasitiki. Ar dažnai naudojate serverio navigaciją [/gps]?: Kai pradėjau žaisti, žinoma naudodavau, dabar tai manau visas vietas atmintinai žinau Kokiuose darbuose jau teko dirbti? Kurie iš jų įdomiausi, pelningiausi, nuobodžiausi?: Visuose teko dirbti (anksčiau), o su šitu acc. tai tik autobusų vairuotojo darbą užėmiau. Ar naudojote serveryje nuomojamą transportą? Ar jo pakanka, yra lengva rasti?: Žinoma teko ir ne kartą Tik aš visiškai būčiau UŽ, jei jo būtų šiek tiek daugiau. Ar teko naudoti /padmins komandą? Ar pagalba buvo suteikta?: Žinoma. Su Dutch_Stuff acc teko jau panaudoti ir gan ADMIN'ai prisižiūri šitą reikalą. Atsakė vos po kelių sekundžių. Ar teko naudoti /kviesti komandą? Ar greitai buvo sureaguota į iškvietimą? Teko, bet aš su tuo žmogum šnekėjau teamspeak'e tuo metu Tai priėmė iškart. Ar teko serveryje ar kitur susidurti su kažkokiu informacijos neaiškumu? Ar gali paminėti?: Ne, man viskas buvo tvarkoje. Ką, tavo nuomonę, reikėtų keisti, kad naujokams būtų lengviau įsitvirtinti mūsų projekte?: Net neįsivaizduoju, jau ir taip daug pakeitėt, jog po atnaujinimų į kelis darbus galima su 3.000 xp įsidarbinti.

Copyright © 2012-2019 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
 • Sukurti naują...

Important Information

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su Terms of Use.