Ghost_Lightning

Narys
 • Pranešimų skaičius

  6
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Reputacija

1 Neutralus

Apie Ghost_Lightning

 • Rangas
  Naujas narys forume

Informacija apie narį

 • Miestas
  Panevėžys
 • Lytis
  Vyras

Profilio peržiūros

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Anketa: Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: Ghost_Lightning Įrodymai (būtina)?: https://imgur.com/a/vnSk3v3 Į kurį rangą norite pasikelti?: Spec. Agentas
 2. Anketa norint gauti taškus: ● Jūsų Vardas_Pavardė bei dabartinis rangas: Ghost_Lightning - chirurgas ● Kokias užduotis įvykdėte: gydymas, šarvai, gaivinimas ● Kiek taškų turėtumėte gauti:18,2 ● Įrodymai: https://imgur.com/a/LiNlX7H ● Papildomas komentaras(nebūtina):
 3. Jūsų slapyvardis RLS.lt serveryje: Ghost_Lightning Kada žaisti pradėjote mūsų projekte?: Prieš ketą dienų Kokia jūsų SA-MP patirtis? [aprašykite apie praeitį kituose projektuose t.y ką esate pasiekęs, kaip sekėsi žaisti, kas patiko, kas nepatiko ir t.t]: Na mano SA-MP praeitis neispudinga. Dižiausias pasiekimas būtų darbas su pakvietimu man to ir užtenka. Iš kokio projekto ir kodėl emigruojate bei renkatės ateitį čia, RLS'e?: Emigruoju iš *reklama.lt*.lt kodėl ? O gi todėl jog serveris ritasi žemyn, kolektyvai nedraugiški, nėra tvarkos. Iš kur sužinojote apie RLS.lt[jeigu pakvietė žaidėjas, parašykite jo slapyvardį]?: Sužinojau iš YouTube Kokie pirmieji įspūdžiai mūsų serveryje? [kas patiko, kas nepatiko]: Įspūdžiai gana puikūs, tik galėtų būti daugiau misijų pvz: surasti toki ir toki objektą ar panašei... Serveryje yra pasiekimų, misijų sistemos. Ar teko išbandyti? Buvo lengva, sunku, įdomu ar priešingai?: Teko išbandyti. Buvo ne sunku. Ar dažnai naudojate serverio navigaciją [/gps]?: Ne, su darbine mašina apvažinėjau aplink sf ir susipažinau. Kokiuose darbuose jau teko dirbti? Kurie iš jų įdomiausi, pelningiausi, nuobodžiausi?: Kolkas teko ir dirbu medikuose. Gana intensyvus darbas kai mafijos uždurniuoja Ar naudojote serveryje nuomojamą transportą? Ar jo pakanka, yra lengva rasti?: Lengva rasti ir teko kelis kartus ilipti Ar teko naudoti /padmins komandą? Ar pagalba buvo suteikta?: Kolkas dar neteko Ar teko naudoti /kviesti komandą? Ar greitai buvo sureaguota į iškvietimą? Na reguoja visi greitai je ne AFK. Ar teko serveryje ar kitur susidurti su kažkokiu informacijos neaiškumu? Ar gali paminėti?: Ne neteko. Ką, tavo nuomonę, reikėtų keisti, kad naujokams būtų lengviau įsitvirtinti mūsų projekte?: Na jau nieko nereikia keisti. Bet jau man tai buvo lengva isitvirtintispan widgetspan widget
 4. Jūsų Vardas_Pavardė bei dabartinis rangas: Ghost_Lightning - Rezidentas ● Kokias užduotis įvykdėte: Pagydymas - Šarvų pardavimas - RIDA pakėlimas - - Pradirbtas laikas - Pražaistas laikas ● Kiek taškų turėtumėte gauti: 18.4 ● Įrodymai: Ridos kėlimas ( https://imgur.com/a/YABqw3S ). HP ir Šarvai bei pradirbtas laikas https://imgur.com/a/Wzwy3MT pražaistas laikas ● Papildomas komentaras(nebūtina):
 5. ● Jūsų Vardas_Pavardė bei dabartinis rangas: Ghost_Lightning - rezidentas ● Kokias užduotis įvykdėte: Pagydymas - Šarvų pardavimas - RIDA pakėlimas - Gaivinimas - Pradirbtas laikas - Pražaistas laikas ( ● Kiek taškų turėtumėte gauti: 12.7 ● Įrodymai: https://imgur.com/a/llcTZ4M ● Papildomas komentaras(nebūtina):