Antony_Marroti

Narys
 • Pranešimų skaičius

  17
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Reputacija

1 Neutralus

1 Sekėjas

Apie Antony_Marroti

 • Rangas
  Naujas narys forume
 • Gimtadienis 2006.09.22

Informacija apie narį

 • Miestas
  Klaipėda
 • Lytis
  Vyras

Žaidėjo informacija

 • Administratorius
  Nenustatyta
 • VIP narys
  Ne
 • Darbas
  Nenustatyta

Profilio peržiūros

84 profilio peržiūros
 1. Visu pirma tai ponuli bent jau atsiprasyt galejai. Visu antra tu taip pat keikeisi,tad nemanau kad galetum mute deti
 2. Pažeidimą įvykdžiusio administratoriaus Vardas_Pavardė (@Vardas_Pavardė): @Domis_Bass Pažeidimo aprašymas: Ponulis negana to,kad vairuoti nemoka ir nesugeba atsipasyt,tai davė man mute už tai kad ir pats keikėsi :;D Pažeidimo įrodymai (foto/video): https://imgur.com/0oxTIoL
 3. Jūsų Vardas_Pavarde: Antony_Marroti Padaręs pažeidimą asmuo (Pažymėti su @): @Lukas_Zured Padaryto pažeidimo apibūdinimas: Ponas šaudyti iš niekur nieko pradėjo. O dar ir su uniformą. Ajajaj Įrodymai: https://imgur.com/Cxdg0Z1 Papildomi komentarai [NEBŪTINA]:
 4. Jūsų Vardas_Pavarde: Antony_Marroti Padaręs pažeidimą asmuo (Pažymėti su @): @Armandas_Kent Padaryto pažeidimo apibūdinimas: Pastebėjo,jog mano darbinė mašina už dviejų smūgių gali sprogti,užsoko ant automobilio ir pradėjo daužyti. Įrodymai:https://imgur.com/6m8st5O Papildomi komentarai [NEBŪTINA]:
 5. Sveiki,ieškau Lietuvos Medikų modo. Mačiau buvo,tačiau jo nebeeina atsisiūsti. Iš anksto dėkoju.
 6. ● Jūsų Vardas_Pavardė bei dabartinis rangas: Antony_Marroti Rezidentas ● Kokias užduotis įvykdėte: Gydymas,Šarvai,Rida,Atgaivinimas ● Kiek taškų turėtumėte gauti: 6 ● Įrodymai: Gydymas,Šarvai,Atgaivinimas: https://imgur.com/a/jEdVzDZ Rida: https://imgur.com/a/1IMobJW
 7. Jūsų slapyvardis RLS.lt serveryje: Antony_Marroti Kada žaisti pradėjote mūsų projekte?: Šiandien Kokia jūsų SA-MP patirtis? [aprašykite apie praeitį kituose projektuose t.y ką esate pasiekęs, kaip sekėsi žaisti, kas patiko, kas nepatiko ir t.t]: Na,sampą pradėjau žaisti iš tiesų neseniai. Pirmas projektas kurį žaidžiau buvo *reklama.lt*.lt ir pnš. ,tačiau nelabai patiko nes naujokai buvo niekam nesvarbūs ir nereikšmingi,visi 200 žmonių dirbo savo darbus,nieks nepaaiškino kur kas kaip Iš kokio projekto ir kodėl emigruojate bei renkatės ateitį čia, RLS'e?: Nes pažaidęs valandą supratau,jog šis projektas yra žymiai geresnis nei *reklama.lt*.lt Jaučiu malonumą žaisdamas čia. Iš kur sužinojote apie RLS.lt[jeigu pakvietė žaidėjas, parašykite jo slapyvardį]?: gtatop.lt Šioj svetainėje radau jus pačius pirmus. Kokie pirmieji įspūdžiai mūsų serveryje? [kas patiko, kas nepatiko]: Į akis užkrito iškart malonumas adminų. Buviau maloniai priimtas į serverį ir apmokytas. Serveryje yra pasiekimų, misijų sistemos. Ar teko išbandyti? Buvo lengva, sunku, įdomu ar priešingai?: Taip,nebuvo lengva nes visas sporto vietas parodė adminas. Ar dažnai naudojate serverio navigaciją [/gps]?: Kol kas teko bandyti tik kartą Kokiuose darbuose jau teko dirbti? Kurie iš jų įdomiausi, pelningiausi, nuobodžiausi?: Teko tik Autobusų vairuotoju. Ištiesų,gan neblogas,tačiau sustodamas prie stotelių norėčiau kokios geros įlaipinimo animacijos. Ar naudojote serveryje nuomojamą transportą? Ar jo pakanka, yra lengva rasti: Vieną kartą naudojau,lengva ir patogu norint iš ligoninės nuvažiuoti į savo darbą. Ar teko naudoti /padmins komandą? Ar pagalba buvo suteikta?: Taip buvau,kaip ir sakiau esu nustebęs draugiškumu adminų. Ar teko naudoti /kviesti komandą? Ar greitai buvo sureaguota į iškvietimą? Taip,teko,tačiau laukti reikėjo gan ilgokai taksistų. Ar teko serveryje ar kitur susidurti su kažkokiu informacijos neaiškumu? Ar gali paminėti?: Ne neteko. Ką, tavo nuomonę, reikėtų keisti, kad naujokams būtų lengviau įsitvirtinti mūsų projekte?: Manau galėtumėte padaryti privilegiją adminams,kurie iškarto atsiteleportuotų prie naujokų ir papasakotų apie serverį.