Jump to content

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Fixas_Hyper

Narys (-ė)
 • Pranešimų skaičius

  1.448
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  14

Fixas_Hyper paskutinis laimėjimas - Liepa 18

Tą dieną Fixas_Hyper turinys buvo mėgiamiausias!

Reputacija

766 Forumo siela

Apie Fixas_Hyper

 • Rangas
  Sometimes when I close my eyes, I can't see.
 • Gimtadienis Gruodis 30

Kontaktai

 • Discord
  Fιχαѕ! #0011

Informacija apie narį

 • Miestas
  Palanga
 • Lytis
  Vyras

Žaidėjo informacija

 • VIP narys
  Taip

Profilio peržiūros

10.052 profilio peržiūros
 1. Kokio darbo direktorius buvote?: The Triads Atsistatydinimo data: Kuomet bus išrinktas tinkamas žmogus į boso pareigas. Atsistatydinimo priežastis (detalus paaiškinimas): Naaa, tiesiog dingo motyvacija ir visas tas noras kažką daryti, tiesiog "išblėsau". Pats tinkamas laikas duoti kitiems asmenims pasireikšti ir parodyti ką jie gali, pats visų savo tikslų neįvykdžiau, bet ką jau padarysi. Tiesiog noriu tarti didelį ačiū Aivarui ir savo draugams, komandai, kolegoms kurie su manimi buvo šiame kelyje. Iki!
 2. Ačiū @Alan_Paradoxbei @Džioraldas_Goldenuž visą ši laiką komandoje, buvo smagu, patirties tikrai įgavau, bet yra kaip yra. Reik judėti toliau 

   

  Metai išbūti komandoje 😎

 3. Sveiki dar kartą! Dėkojame visiems dalyvavusiems ir nekantraudamas skelbiu 2022 m. vasaros sezono nominacijų rinkimų antrąjį etapą. Turite galimybę dar kartą išreikšti savo nuomonę, išrenkant vieną iš dviejų ar daugiau kandidatų, kurie pirmajame etape surinko daugiausiai balsų savo nominacijoje. Balsavimas vyksta iki 2022.09.25 23:59val. Pirmojo etapo nugalėtojai, surinkę daugumą arba daugiau nei pusę balsų Vasaros serverio žaidėjas - @Eisvy_Das(2 iš 13 balsų | 15,3 proc.) Vasaros mafijos bosas - @Mafioz_Elpatrone(6 iš 13 balsų | 46,1 proc.) Vasaros mafijos narys - @Mafioz_Elpatrone(3 iš 11 balsų | 27 proc.) Vasaros neutralaus darbo darbuotojas - @Justas_Marke(2 iš 13 balsų | 15,3 proc.) Vasaros neutralaus darbo direktorius - @Lee_Pri(3 iš 13 balsų | 23 proc.) Vasaros paslaugiausias žaidėjas - @Aaliyah_Haugton(2 iš 12 balsų | 16,6 proc.) Vasaros proveržis - @Martynas_Zzm(3 iš 9 balsų | 33 proc.) Pirmojo etapo faktai Daugiausia skirtingų žaidėjų (12) buvo nominuota vasaros sezono serverio neutralaus darbuotojo nominacijai bei vasaros sezono serverio žaidėjo nominacijai Daugiausiai balsų surinko Mafioz_Elpatrone (6) Vasaros mafijos boso nominacijoje. Antrojo etapo taisyklės Draudžiama prašyti balsų. Dėl pažeistos taisyklės bus anuliuojami balsai; Įtartinų paskyrų balsai bus tikrinami ir pažeidimų atveju anuliuojami; Draudžiama iš kitų paskyrų balsuoti už save. IP sutapimo atveju balsai bus anuliuojami.
 4. Administratorius įspėtas nebus. @Oskaras_Cooluž tokį "pažeidimą" jau ilgą laiką niekas nekalina, nes tai jokios žalos nepadaro, tikiuosi tokių kalinimų nebematyti.
 5. Labas, sukurk apklausa iki 23:00, kitu atveju tema bus užrakinta. @E_Juračka .
 6. Sveiki, RLS'iečiai sveikinuosi su jumis jau grįžus į mokyklas ar darbus po vasaros, tad šia proga su komanda nusprendėme surengti jums Bitmoji konkursą! Informacija: Konkurso pagrindinė užduotis - parodyti gražiausią, madingiausią Bitmoji Konkurse gali dalyvauti visi serverio žaidėjai turintys susikūrė Bitmoji Konkurse daugiausia bus atsižvelgiama į darbo tematika Projekto žaidėjai gali vertinti nuotraukas palikdami "patinka" ar kitas reakcijas Kaip turėtų viskas atrodyti https://imgur.com/a/XjI9IOS Konkursas vyksta nuo 2022-09-11 iki 2022-09-20 Nugalėtojus rinks komanda (40% lems surinktos reakcijos) Taisyklės: Šioje temoje negalima rašyti kitokių pranešimų nesusijusiu su šiuo konkursu Maksimaliai nuotraukų gali būti tik viena Nesukčiauti nevogti kitų dalyvių idėjų Nuotrauka gali būti apkarpyta, kad nesimatytų jūsų privačių duomenų Nuotrauka turi būti jūsų pačių, kitu atvėju būsite diskolifikuotas. Nuotraukos turi būti talpinamos į https://imgur.com/ Prizai: 1 - vietos nugalėtojas - 150'000 serverio valiutos + 600krd. 2 - vietos nugalėtojas - 100'000 serverio valiutos + 400krd. 3 - vietos nugalėtojas - 75'000 serverio valiutos + 200krd. Dalyvavimo anketa: 1. Jūsų Vardas_Pavardė: 2. Jūsų nuotrauka: 3. Papildomas komentaras: Prizas gali kisti esant mažam dalyvių skaičiui, viską spręs RLS Komanda. Didelė temos dalis pasiskolinta nuo - The_Respect

Copyright © 2012-2021 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
 • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.