Jump to content

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Fixas_Hyper

Projekto prižiūrėtojas (-a)
 • Pranešimų skaičius

  1.424
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  12

Fixas_Hyper paskutinis laimėjimas - Birželis 18

Tą dieną Fixas_Hyper turinys buvo mėgiamiausias!

Reputacija

732 Forumo siela

Apie Fixas_Hyper

 • Rangas
  Sometimes when I close my eyes, I can't see.
 • Gimtadienis Gruodis 30

Kontaktai

 • Discord
  Fιχαѕ! #0011

Informacija apie narį

 • Miestas
  Palanga
 • Lytis
  Vyras

Žaidėjo informacija

 • Administratorius
  IV lygis
 • VIP narys
  Taip
 • Darbas
  Taksistas

Profilio peržiūros

9.359 profilio peržiūros
 1. Užduočių savaitė! Šią vasarą ir vėl komanda jus pasitinka su naujomis veiklomis, užduotimis, o įveikus jas, mes jus apdovanosime prizais! Šis renginys veiks visai paprastai, šioje temoje bus paskelbtos visos savaitės užduotys nuo pirmadienio iki sekmadienio, o papildytos iš naujo vėl bus apie pirmadienį/antradienį. O jums tik ką reiks atlikt, įveikti jas, už kiekvieną užduotį gausite atskirus prizus, jas įveikus turėsite parašyti kurią užduotį atlikote ir koks prizas jūsų laukia! Renginys prasidės nuo 07-04 Pirmadienio užduotis: Šią dieną turėsite pražaisti serveryje bent 1 valandą, atlikus užduotį padaryti /info nuotrauka. Prizas: 50 kreditų ir 10,000e. Antradienio užduotis: Šią dieną turėsite apsilankyti kazino ir sulošti bent vieną žaidimą. Prizas: 25 kreditai ir 10,000e. Trečiadienio užduotis: Šią dieną turėsite apsilankyti visų darbų bazėse. Prizas: 50 kreditų ir 15,000e. Ketvirtadienio užduotis: Šią dieną turėsite gauti bėglio statusą. Prizas: 30 kreditų ir 13,000e. Penktadienio užduotis: Šią dieną turėsite apsilankyti šaudykloje ir nudažyti 5 sienas. Prizas: 25 kreditai ir 10.000e. Šeštadienio užduotis: Šią dieną turėsite apsilankyti prie "VINEWOOD" ženklo esančio Los Santos mieste. Prizas: 35 kreditai ir 12,000e. Sekmadienio užduotis: Šią dieną turėsite nusifotografuoti su vienu iš serverio esančių direktorių. Prizas: 30 kreditai 15,000e. Anketa: Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Kurios dienos užduotį atlikote: Atliktos užduoties įrodymai: Kokį prizą turėtumėte gauti:
 2. Devidosas_Galaxy Netinkamas /s; 1 įspėjimas. https://imgur.com/a/piDcLYk
 3. Skelbiu galutinius 2022 metų pavasario sezono nominacijų rinkimų rezultatus. Ačiū 42-iems forumo dalyviams, kurie dalyvavo antrame etape. Šį kart labiausiai pasisekė Lukui_Monstr kuris nugvelbė net tris nominacijas! Kiekvienam nugalėtojui bus skiriama po 150 kreditų premijos bei forumo parašai, už kuriuos nuoširdžiai dėkoju - @Grazvydas_Drifteris Forumo parašai - Imgur Artimiausiu metu kreditus įteiks - @Bws_Nivalit Nominacijų laimėtojai po pirmojo turo: Pavasario serverio žaidėjas - @Martis_Beleka (14 iš 26 balsų | 53,8 proc.) Pavasario administratorius - @Feat_Thompson(15 iš 29 balsų | 51,7 proc.) Pavasario neutralaus darbo direktorė - @Lee_Pri(14 iš 27 balsų | 51.8 proc.) Pavasario neutralaus darbo darbuotojas - @Josh_Hokage(8 iš 27 balsų | 29.6 proc.) Pavasario proveržis - @Bws_Nivalit(20 iš 26 balsų | 76,9 proc.) Nominacijų laimėtojai po antrojo turo: Pavasario komandos narys - @Lukas_Monstr(16 iš 42 balsų | 38,1 proc.) Pavasario serverio prižiūrėtojas - @Mafioz_Elpatrone(20 iš 42 balsų | 47,6 proc.) Pavasario darbo direktoriaus pavaduotojas - @Feat_Thompson(30 iš 42 balsų | 71,4 proc.) Pavasario teisėsaugos direktorius - @William_Hard(23 iš 42 balsų | 54,7 proc.) Pavasario mafijos bosas - @Neivis_Extra(22 iš 42 balsų | 52,3 proc.) Pavasario teisėsaugos darbuotojas - @Eva_Moon(27 iš 42 balsų | 64,2 proc.) Pavasario mafijos narys - @Lukas_Monstr(29 iš 42 balsų | 69 proc.) Pavasario paslaugiausias - @Lukas_Monstr(25 iš 42 balsų | 59,5 proc.) Pavasario įvykis - Mafioz_Elpatrone išsiperka iš kenkėjų sąrašo (26 iš 42 balsų | 61,9 proc.)
 4. Nuimtas administratoriaus statusas
 5. Nuimtas administratoriaus statusas
 6. Sveiki dar kartą! Dėkojame visiems dalyvavusiems ir nekantraudamas skelbiu 2022 m. pavasario sezono nominacijų rinkimų antrąjį etapą. Turite galimybę dar kartą išreikšti savo nuomonę, išrenkant vieną iš dviejų ar daugiau kandidatų, kurie pirmajame etape surinko daugiausiai balsų savo nominacijoje. Balsavimas vyksta iki 2022.06.14 23:59val. Pirmojo etapo nugalėtojai, surinkę daugumą arba daugiau nei pusę balsų Pavasario serverio žaidėjas - @Martis_Beleka (14 iš 26 balsų | 53,8 proc.) Pavasario administratorius - @Feat_Thompson(15 iš 29 balsų | 51,7 proc.) Pavasario neutralaus darbo direktorė - @Lee_Pri(14 iš 27 balsų | 51.8 proc.) Pavasario neutralaus darbo darbuotojas - @Josh_Hokage(8 iš 27 balsų | 29.6 proc.) Pavasario proveržis - @Bws_Nivalit(20 iš 26 balsų | 76,9 proc.) Pirmojo etapo faktai Daugiausia skirtingų žaidėjų (16) buvo nominuota pavasario sezono serverio neutralaus darbuotojo nominacijai Daugiausiai balsų surinko Bws_Nivalit (20) Pavasario proveržio nominacijoje. Antrojo etapo taisyklės Draudžiama prašyti balsų. Dėl pažeistos taisyklės bus anuliuojami balsai; Įtartinų paskyrų balsai bus tikrinami ir pažeidimų atveju anuliuojami; Draudžiama iš kitų paskyrų balsuoti už save. IP sutapimo atveju balsai bus anuliuojami.
 7. Užsakymų galime nepriimti jei užsakytas asmuo yra iš Cosa Nostra ar The Triads mafijos
 8. The Triads mafija - viena iš stipriausių ir geriausių mafijų serveryje, turinti pačius geriausius žudikus, kurie pasiruošę už stambius pinigus nužudyti jūsų norimus asmenis, aukas su jūsų skirtais pranešimais bei žinutėmis. Aukų kainoraštis: Paprastas serverio žaidėjas - 5,000e Paprastas serverio žaidėjas, bet prie nužudymo būtų parašyta žinutė ar panaudota komanda - 8.000e Teisėsaugininkas - 10,000e Teisėsaugininkas, bet prie nužudymo būtų parašyta žinutė ar panaudota komanda - 15,000e Serverio darbo direktorius - 7,000e Serverio darbo direktorius, bet prie nužudymo būtų parašyta žinutė ar panaudota komanda - 9.000e Teisėsaugos direktorius - 12,000e Teisėsaugos direktorius, bet prie nužudymo būtų parašyta žinutė ar panaudota komanda - 17.000e Kainos bei kita informacija gali kisti. Šiuo metu užsakymus priima: Užsakymo anketa: Jūsų Vardas_Pavardė: Užsakomasis žmogus bei jo /info: Parašyta žinutė ar panaudota komanda (Nebūtina): Pervesti pinigai į darbo fondą: Pasiliekame teisę jūsų užsakymo nepriimti jei žmogus nesilanko serveryje. Užsakymų galime nepriimti jei užsakytas asmuo yra iš Cosa Nostra ar The Triads mafijos Šiuo metu The Triads mafija bendradarbiauja su Cosa Nostra, tad ir šios mafijos nariai gali priimti užsakymus
 9. ADMINISTRATORIŲ PAPEIKIMAI Informacija: Siekdami kokybiško bei lygaus žaidimo mūsų serveryje, kiekvienas turi galimybę jį gerinti pranešus apie asmenis, kurie kenkia kitiems serverio žaidėjams naudodami savo privilegijas - administratoriaus statusą. Taisyklės: Anketa rašoma kaip nauja tema, o temos pavadinimas turi būti prasižengusio administratoriaus slapyvardis mūsų serveryje. Anketa privalo būti užpildyta pagal jos formą, kitais atvejais bus tiesiog atmesta. Peikti galima praėjus ne daugiau kaip 24h po prasižengimo. Nuotraukose turi aiškiai matytis laikas bei data. Draudžiama kelti su programomis redaguotas nuotraukas (Apkarpyti, užtušuoti ar dar kaip nors jas pakeisti). Rašyti papeikimo anketą galite tik tuo atveju, jei nukentėjote jūs pats, arba matote, kad administratorius piktnaudžiauja savo privilegijomis. Temoje komentuoja tik nukentėjusysis(žaidėjas), peikiamas administratorius ir su papeikimu susiję asmenys. Papeikimo nerašykite, jei buvote UŽBLOKUOTAS SERVERYJE. Tiek /ban, tiek /lban blokavimai tikrinami VVP, įspėjimus uždeda projekto prižiūrėtojai. Svarbi informacija: Anketos, kurios yra be įrodymų, ar neatitinka taisyklių - užrakinamos, temos autorius įspėjamas. Išaiškintų prasižengimų temos užrakinamos. Peikti administratorių galite tuomet jei - jis nusižengia vienai iš šių taisyklių. Administratorius PRIVALO atsakyti į jam parašytą papeikimą. To nepadaręs, bus įspėtas ne tik už padarytą nusižengimą, bet ir už neatsakingumą. Anketa: Pažeidimą įvykdžiusio administratoriaus Vardas_Pavardė (@Vardas_Pavardė): Pažeidimo aprašymas: Pažeidimo įrodymai (foto/video): Anketos pavyzdys: Pažeidimą įvykdžiusio administratoriaus Vardas_Pavardė (@Vardas_Pavardė): @Fixas_Hyper Pažeidimo aprašymas: Administratorius vietoj užtildymo, mane įkalino kalėjime. Pažeidimo įrodymai (foto/video): *Įrodymų nuoroda*
 10. Pildyta ne pagal anketą, be to 6. Papeikimo nerašykite, jei buvote UŽBLOKUOTAS SERVERYJE. Tiek /ban, tiek /lban blokavimai tikrinami VVP, įspėjimus uždeda projekto prižiūrėtojai.
 11. Chainsaw_Josh nuimtas administatorius - free jail; https://imgur.com/a/i04MLPK

Copyright © 2012-2021 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
 • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.