Jump to content
📌 Kviečiame balsuoti PAVASARIO nominacijų I etape ×

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Ernis_Akmenrah

Narys (-ė)
 • PraneÅ¡imų skaičius

  802
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  9

Ernis_Akmenrah paskutinis laimėjimas - Sausis 23

Tą dieną Ernis_Akmenrah turinys buvo mėgiamiausias!

Reputacija

267 Gerbiamas

4 Sekėjai

Apie Ernis_Akmenrah

 • Rangas
  ⚜️ Lucifer Morningstar ⚜️
 • Gimtadienis 1999.11.07

Kontaktai

 • Discord
  Ernis#3555

Informacija apie narį

 • Lytis
  Vyras

Žaidėjo informacija

 • Darbas
  Taksistas

Profilio peržiūros

7.314 profilio peržiūros
 1. Sėkmės tau! Jei reikės pagalbos, kreipkis.
 2. Administratorius PRIVALO atsakyti į jam parašytą papeikimą. To nepadaręs, bus įspėtas ne tik už padarytą nusižengimą, bet ir už neatsakingumą. Įspėtas 2x
 3. Skelbiami antrojo etapo rezultai: Metų komandos narys - @Aivaras_Slavik Ačiū visiems balsavusiems. Visus laimėtojus pasieks 200kreditų prizas, kurį įteiks @Alan_Paradox, ačiū jam!
 4. Su balsavimu problema sutvarkyta!  Tad vėl kviečiu prabalsuot 2022m. nominacijų rinkimų  2 etape ir išreikšti savo balsą komandos nario  nominacijoje!

   

 5. Ačiū visiems dalyvavusiems 2022m. nominacijų rinkimų 1 etape. Savo balsus išreiškė 56 žaidėjai, norėdami išrinkti 2022m. geriausius. 2022m. nominacijų rinkimų 1 turo laimėtojai: Metų serverio žaidėjas @Ray_Allen Metų serverio prižiūrėtojas - @Lukas_Monstr Metų administratorius - @Feat_Thompson Metų darbo direktoriaus pavaduotojas - @Feat_Thompson Metų teisėsugos direktorius - @Ray_Allen Metų mafijos bosas - @Mafioz_Elpatrone Metų neutralaus darbo direktorius - @Lee_Pri Metų teisėsaugos darbuotojas - @Toyo_Yello Metų mafijos narys - @Lukas_Monstr Metų neutralaus darbo darbuotojas - @Lays_Chips Metų paslaugiausias žaidėjas - @Vikarijus_Finger Metų proveržis - @Bws_Nivalit Metų įvykis - "Bombinė žiema" Metų komandos nario nominacijoje, Aivaras_Slavik ir Feat_Thompson surinko po lygų balsų kiekį (20), tad skelbiu antrajį rinkimų turą.
 6. Paskelbti 2022m metų nominacijų rinkimai. Kviečiu balsuoti už geriausius!

 7. Sveiki! 2022m. užbaigti ir sėkmingai šokame į 2023m. juos pradėsime su praeitų [ 2022 ] nominacijomis. Praeitais metais vyko keturi sezoniniai nominacijų rinkimai, kuriuose dalyvavote ir rinkote geriausius sezono žaidėjus. Dabar jūsų išrinkti geriausieji dalyvauja čia, kovodami dėl metų nominacijos titulo savo grupėje. Balsuoti už kandidatus 1 etape galite iki 2023.01.09 23:59 Antro etapo balsavimas vyksta iki 01.13 23:59 Taisyklės: Draudžiama prašyti balsų. Dėl pažeistos taisyklės bus anuliuojami balsai; Įtartinų paskyrų balsai bus tikrinami ir pažeidimų atveju anuliuojami; Draudžiama iš kitų paskyrų balsuoti už save. IP sutapimo atveju balsai bus anuliuojami.
 8.  

  Taip pat kviečiu užduoti klausimus bei pasiūlymus šioje temoje.

 9. Atnaujintos užduotys! 

   

   

 10. Labas, Dariau. Turiu nuvilti bet pasitaręs su kitais komandos nariais turiu šį tavo prašymą atmesti. Turėjai susitarimą ir buvai davęs pažadą buvusiam DP @Aivaras_Slavik tu jį sulaužei.. Tačiau, dėja..
 11. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Ernis_Akmenrah Kokios dienos užduotį įvykdėte?: 24/12/2022 Atlikimo įrodymai: https://forumas.rls.lt/profile/17722-alan_paradox/?status=58994&type=status
 12. Kai girtas zuikelis ridena baranką ir senis ateina su šnapso bačka, kai baltas arklys palei langą vaidenas - žinok, kad Kalėdos jau lanko tave. Linksmų švenčių!

 13. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Ernis_Akmenrah Kokios dienos užduotį įvykdėte?: 23/12/2022 Atlikimo įrodymai:
 14. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Ernis_Akmenrah Kokios dienos užduotį įvykdėte?: 22/12/2022 Atlikimo įrodymai: https://imgur.com/a/55yrGiB

Copyright © 2012-2023 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
 • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.