Jump to content

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Khabib_Magomedov

Narys
 • Pranešimų skaičius

  10
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Reputacija

1 Neutralus

Apie Khabib_Magomedov

 • Rangas
  Naujas narys forume

Profilio peržiūros

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Administratoriaus, kuris jus užtildė Vardas_Pavardė?: @Beha_Pitaks Kodėl buvote užtildytas?: Free Įrodymai, jog buvote užtildytas:
 2. Pažeidimą įvykdžiusio administratoriaus Vardas_Pavardė (@Vardas_Pavardė): @Beha_Pitaks Pažeidimo aprašymas: Pats įžeidinėja ir po to mutes deda... Pažeidimo įrodymai (foto/video): https://imgur.com/a/QHaNfBd
 3. Jūsų slapyvardis RLS.lt serveryje: Khabib_Magomedov Kada žaisti pradėjote mūsų projekte?: Kelias dienas. Kokia jūsų SA-MP patirtis? [aprašykite apie praeitį kituose projektuose t.y ką esate pasiekęs, kaip sekėsi žaisti, kas patiko, kas nepatiko ir t.t]: *reklama.lt* *reklama.lt* *reklama.lt*, man šiuose serveriuose nepatiko, nes ten visiškai nesuteikia pagalbos. Iš kokio projekto ir kodėl emigruojate bei renkatės ateitį čia, RLS'e?: Radau internete. Iš kur sužinojote apie RLS.lt[jeigu pakvietė žaidėjas, parašykite jo slapyvardį]?: Kokie pirmieji įspūdžiai mūsų serveryje? [kas patiko, kas nepatiko]: Didžiausias įspūdis jog vos ne visi žaidėjai yra labai draugiški, neskaitant kelių. Serveryje yra pasiekimų, misijų sistemos. Ar teko išbandyti? Buvo lengva, sunku, įdomu ar priešingai?: Taip, buvo visai ne sunku, bet reikia padirbėti prie jų. Ar dažnai naudojate serverio navigaciją [/gps]?: Nenusipirkau dar. Kokiuose darbuose jau teko dirbti? Kurie iš jų įdomiausi, pelningiausi, nuobodžiausi?: RC išvežiotoj , kitų darbų dar nebandžiau. Ar naudojote serveryje nuomojamą transportą? Ar jo pakanka, yra lengva rasti?: Jo dažnokai, nes darau klaidas klaidas ir mirštu, o kad prie ligonines yra nuomojamų mašinų tai puiku. Ar teko naudoti /padmins komandą? Ar pagalba buvo suteikta?: Taip, staigiai padėjo ir malonus administratorius. Ar teko naudoti /kviesti komandą? Ar greitai buvo sureaguota į iškvietimą ? Taip, taxi bei madikai sureguoja greitai, ko nepasakyčiau apie policiją. Ar teko serveryje ar kitur susidurti su kažkokiu informacijos neaiškumu? Ar gali paminėti?: Kol kas ne. Ką, tavo nuomonę, reikėtų keisti, kad naujokams būtų lengviau įsitvirtinti mūsų projekte?: Ši sistema yra puiki, nieko nereikia keisti. Arba tiesiog aš dar tiek daug nežaidžiau ir nežinau.

Copyright © 2012-2019 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
 • Sukurti naują...

Important Information

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su Terms of Use.