Jump to content

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Vicente_Aguinaldo

Narys
 • Pranešimų skaičius

  8
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Reputacija

0 Neutralus

Apie Vicente_Aguinaldo

 • Rangas
  Naujas narys forume

Profilio peržiūros

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Pažeidimą įvykdžiusio administratoriaus Vardas_Pavardė (@Vardas_Pavardė): @Ktu_Kaimietukas Pažeidimo aprašymas: free jail Pažeidimo įrodymai (foto/video):
 2. Administratoriaus, kuris jus įkalino Vardas_Pavardė (arba - sistema)?: Ktu_Kaimietukas Kodėl buvote įkalintas į kalejimą?: Tipo už masinį šaudymą, nors nušoviau pašalinį bazėje. Įrodymai, jog buvote įkalintas į kalejimą:
 3. Administratoriaus, kuris jus užtildė Vardas_Pavardė?: Mafijozas_Helix Kodėl buvote užtildytas?: Tipo dėl įžeidimo, bet pagal mane tai čia ne įžeidimas Įrodymai, jog buvote užtildytas:
 4. Pažeidimą įvykdžiusio administratoriaus Vardas_Pavardė (@Vardas_Pavardė): Mafijozas_Helix Pažeidimo aprašymas: Mane patį išpravardžiavo, o kaip atsakiau atgal užmutino, kiek žinau lavonas tai nėra keiksmažodis, ar įžeidimas:D Pažeidimo įrodymai (foto/video): Įrodymai kaip pats keikiasi : https://www.part.lt/perziura/c687fa0f11177407a4da3b5712e23353878.png. Mute https://www.part.lt/perziura/9713f829a7313805522e985cf041b21b999.png
 5. Seniau tiesiog skaitydavau serverio atnaujinimus ir jie buvo tikrai gan geri, bei unikalus. Manau todėl ir pradėjau žaisti čia. Gražūs atnaujinimai, nesustokit tobulėti!
 6. Jūsų slapyvardis RLS.lt serveryje:Vicente_Aguinaldo Kada žaisti pradėjote mūsų projekte?:Vakar vakare Kokia jūsų SA-MP patirtis? [aprašykite apie praeitį kituose projektuose t.y ką esate pasiekęs, kaip sekėsi žaisti, kas patiko, kas nepatiko ir t.t]:Esu buvęs serverio nemokamas administratorius 2x, policijos nuovados direktorius, bei nekartą esu turėjas klaną/gaują. Žaisti sekėsi gerai, projekte kuriame žaidžiau viskas patiko, tik kaip pasikeitė vienas iš savininkų, viskas labai stipriai pablogėjo. Iš kokio projekto ir kodėl emigruojate bei renkatės ateitį čia, RLS'e?: Iš las-venturo. Nes pabodo tos pačios sistemos, ta pati rutina. Iš kur sužinojote apie RLS.lt[jeigu pakvietė žaidėjas, parašykite jo slapyvardį]?:Mane pakvietė draugas, Federico_Almiron. Kokie pirmieji įspūdžiai mūsų serveryje? [kas patiko, kas nepatiko]: Viskas labai patiko,bei sudomino, priekaištų neturiu. Serveryje yra pasiekimų, misijų sistemos. Ar teko išbandyti? Buvo lengva, sunku, įdomu ar priešingai?:Dar neteko Ar dažnai naudojate serverio navigaciją [/gps]?: Dar neteko naudotis Kokiuose darbuose jau teko dirbti? Kurie iš jų įdomiausi, pelningiausi, nuobodžiausi?: Autobuso vairuotoju dirbu pakolkas. Ar naudojote serveryje nuomojamą transportą? Ar jo pakanka, yra lengva rasti?: Dar neteko naudotis, kadangi iškart padėjo administratorius ir visur suvežiojo. Ar teko naudoti /padmins komandą? Ar pagalba buvo suteikta?: Taip, labai efektyvi pagalba iš serverio administracijos, ačiū Ar teko naudoti /kviesti komandą? Ar greitai buvo sureaguota į iškvietimą? Dar neteko Ar teko serveryje ar kitur susidurti su kažkokiu informacijos neaiškumu? Ar gali paminėti?: Dar neteko Ką, tavo nuomonę, reikėtų keisti, kad naujokams būtų lengviau įsitvirtinti mūsų projekte?: Manau nieko, viskas yra pakankamai gerai, bei labai įdomu, iškart įtraukia toliau domėtis serveriu.

Copyright © 2012-2019 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
 • Sukurti naują...

Important Information

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su Terms of Use.