Jump to content

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

James_Gellvaro

Narys
 • Pranešimų skaičius

  4
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Reputacija

0 Neutralus

Apie James_Gellvaro

 • Rangas
  Naujas narys forume
 1. 1. Jūsų slapyvardis(Vardas_Pavardė) žaidime -James_Gellvaro 2. Kodėl norite dalyvauti turnyre? - ner ka veikt, prizai geri. 3. Ar laikysitės viršuje nurodytų nurodymų? - nuj
 2. Jūsų slapyvardis RLS.lt serveryje:James_Gellvaro Kada žaisti pradėjote mūsų projekte?: 2019-05-13 Kokia jūsų SA-MP patirtis? [aprašykite apie praeitį kituose projektuose t.y ką esate pasiekęs, kaip sekėsi žaisti, kas patiko, kas nepatiko ir t.t]: *reklama*.lt ten man patiko žaidėjai jie buvo draugiški ir padedavo sunkiausiu metu. O kas nepatiko, tai kad buvo lengva pinigu gaut ir viska gali ez gauti. Tame projekte daug patirties neturiu. Iš kokio projekto ir kodėl emigruojate bei renkatės ateitį čia, RLS'e?: *reklama.lt*.lt Iš kur sužinojote apie RLS.lt[jeigu pakvietė žaidėjas, parašykite jo slapyvardį]?: google'inau servus ir radau šį paskui sužinojau, kad gali emigruot tai bandau emigruot, kad gaut xp ir pinigu. Kokie pirmieji įspūdžiai mūsų serveryje? [kas patiko, kas nepatiko]: patiko misijos ir pasiekimai, nes jos sunkios ir reikia stengtis, kad jas iveikt. O kas nepatiko, tai kad šiektek bugu iejus i pastata nu, bet ten po**i. Serveryje yra pasiekimų, misijų sistemos. Ar teko išbandyti? Buvo lengva, sunku, įdomu ar priešingai?: esu tik žvilktelejas misijas, pasiekimus o jas ivykdit nebandžiau dar. Ar dažnai naudojate serverio navigaciją [/gps]?: am nelabai dažnai, bet manau šiame projekte reiks naudot kol isiminsiu vietas. Kokiuose darbuose jau teko dirbti? Kurie iš jų įdomiausi, pelningiausi, nuobodžiausi?: pelningiausias tolimu reisu darbuotoju darbas, o nuobodžiausi tai be pakvietimo darbai jame tik kimaras ir vsio. Ar naudojote serveryje nuomojamą transportą? Kas nenaudoja? Ar jo pakanka, yra lengva rasti?: taip lengva nes reikiamose vietose pvz: savivaldybe prie jos atsirandi kaip užsiregistruoji ir visai šalia nuomojamos mašinos, ir kai miršti išeini irgi prie pat nuomojamos mašinos. Ar teko naudoti /padmins komandą? Ar pagalba buvo suteikta?: taip žinoma teko kaip be adminu. Ar teko naudoti /kviesti komandą? Ar greitai buvo sureaguota į iškvietimą? Taip teko reaguoja staigiai ir greitai atvyksta labiausiai tenka kviest medikus arba taksi, nes jie labiausiai reikalingi arba pagydyt arba pavešt jei prie pat nuomojamu mašinu nera. Ar teko serveryje ar kitur susidurti su kažkokiu informacijos neaiškumu? Ar gali paminėti?: taip teko su rls.lt projekto bugais iejus i pastata ar iš jo išejus isibugini i žeme. Ką, tavo nuomonę, reikėtų keisti, kad naujokams būtų lengviau įsitvirtinti mūsų projekte?: nieko nereikia. Nes padaryta viskas zjbs.
 3. Jūsų slapyvardis RLS.lt serveryje:James_Gellvaro Kada žaisti pradėjote mūsų projekte?: 2019-05-13 Kokia jūsų SA-MP patirtis? 1900xp [aprašykite apie praeitį kituose projektuose t.y ką esate pasiekęs, kaip sekėsi žaisti, kas patiko, kas nepatiko ir t.t]: *reklama.lt* nebeidomus, nes atsibodo ir nelogiškas serveris. Iš kokio projekto ir kodėl emigruojate bei renkatės ateitį čia, RLS'e?: ieškojau servo ir radau šita. Iš kur sužinojote apie RLS.lt[jeigu pakvietė žaidėjas, parašykite jo slapyvardį]?: radau šį serveri ir žadu pradet žaist. Kokie pirmieji įspūdžiai mūsų serveryje? [kas patiko, kas nepatiko]: patiko viskas nieko nebuvo kas nepatiko. Serveryje yra pasiekimų, misijų sistemos. Ar teko išbandyti? Buvo lengva, sunku, įdomu ar priešingai?: dar nežinau misiju ir pasiekimu reikes pažiuret. Ar dažnai naudojate serverio navigaciją [/gps]?: nedažnai. Kokiuose darbuose jau teko dirbti? Kurie iš jų įdomiausi, pelningiausi, nuobodžiausi?:dar nei vieno nebandžiau nei vieno. Ar naudojote serveryje nuomojamą transportą? Ar jo pakanka, yra lengva rasti?:pakanka ir lengva nes jos yra reikemose vietose. Ar teko naudoti /padmins komandą? Ar pagalba buvo suteikta?:taip. Ar teko naudoti /kviesti komandą? Ar greitai buvo sureaguota į iškvietimą?teko ir greitai su reaguoja. Ar teko serveryje ar kitur susidurti su kažkokiu informacijos neaiškumu? Ar gali paminėti?:neteko susidurti. Ką, tavo nuomonę, reikėtų keisti, kad naujokams būtų lengviau įsitvirtinti mūsų projekte?: jame nieko nereikia jamenyra viskas ko reikia.

Copyright © 2012-2020 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
 • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.