Jump to content

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Nissa_Cass

Narys
 • Pranešimų skaičius

  5
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Reputacija

6 Neutralus

Apie Nissa_Cass

 • Rangas
  Naujas narys forume

Profilio peržiūros

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Pažeidimą įvykdžiusio administratoriaus Vardas_Pavardė (@Vardas_Pavardė): @malbor_lietuva Pažeidimo aprašymas: Neleidžia išeiti iš hp, vien šaudo -2k - prašau gražinti bapkes. Pažeidimo įrodymai (foto/video): Turiu daug ss, video : Numesiu video, jei truks tai parašykit. :
 2. Pirmi trys žmones užmete repus gauna free cd key. ĄŽ viskas bus nusiusta.

  1. Rodyti daugiau komentarų  7 more
  2. Saška_Finazonik

   Saška_Finazonik

   Pirmi 20 žmonių uzmete rep gaus nieko. Bandom tikrai verta. 

  3. The_Smecher

   The_Smecher

   Pirmi trys uzmete +rep gaus mano acc 

  4. Lukas_Svr

   Lukas_Svr

   Pirmi 3 uzmete plius rep bus apsaugoti nuo komunizmo ir nuo kauno

 3. Jūsų Vardas_Pavarde:Nissa_Cass Padaręs pažeidimą asmuo (Pažymėti su @): @Armandas_Kent Padaryto pažeidimo apibūdinimas: Free rakinimas, keiksmažodžiai, įžeidinėjimai, palikimas, žudymas be priežasties. Įrodymai: https://imgur.com/a/SB63BEA Papildomi komentarai [NEBŪTINA]: Randomus per rurą iš darbo. MECH #1
 4. Jūsų slapyvardis RLS.lt serveryje:Nissa_Cass Kada žaisti pradėjote mūsų projekte?:Šiandien. Kokia jūsų SA-MP patirtis? [aprašykite apie praeitį kituose projektuose t.y ką esate pasiekęs, kaip sekėsi žaisti, kas patiko, kas nepatiko ir t.t]: Ojojoj sampas mano antrasis real life taip pasakyčiau, čia daugiau patyręs neigu normaliam realife - neskaitant zonos xd. Sampą žaidziu nuo pat 2012 metų, o tuo tarpu susikaupė daug patyrties, tiek admino, tiek direktoriaus tiek pavaduotojo. Na žaisdamas 2012 metais dažniausia būdavau cyplius, prašydavau visko, tiek maikrafon būdavo irzlus, ir t.t Esu turėjęs pavaduotoja, prižiūrėtoja ir didžiuosiuose Lietuvos serveriuose. Nepatiko serveriuose notreallife gameplay, pažaidęs čia kelias minutes, pasijutau namuose. Iš kokio projekto ir kodėl emigruojate bei renkatės ateitį čia, RLS'e?: Ryžino (*reklama.lt*) Nes geresni updaitai ( atnaujinimai ) Administracija, žaidėjai, puikus gm. Iš kur sužinojote apie RLS.lt[jeigu pakvietė žaidėjas, parašykite jo slapyvardį]?:Sužinojau iš samp topų. Kokie pirmieji įspūdžiai mūsų serveryje? [kas patiko, kas nepatiko]: Nėra minusu, gm nesvietiškai geras, žmones, administracija vapšie tyliu. #GerbiuTokius. Serveryje yra pasiekimų, misijų sistemos. Ar teko išbandyti? Buvo lengva, sunku, įdomu ar priešingai?: Ne dar neteko. Ar dažnai naudojate serverio navigaciją [/gps]?:Na kolkas kolkas, bet laikui einant nebereikės. Kokiuose darbuose jau teko dirbti? Kurie iš jų įdomiausi, pelningiausi, nuobodžiausi?: Nedirbau. Ar naudojote serveryje nuomojamą transportą? Ar jo pakanka, yra lengva rasti?:Taip, pakanka, ir lengva rasti. Ar teko naudoti /padmins komandą? Ar pagalba buvo suteikta?:Taip, ofc. Ar teko naudoti /kviesti komandą? Ar greitai buvo sureaguota į iškvietimą?Ne dar nenaudojau. Ar teko serveryje ar kitur susidurti su kažkokiu informacijos neaiškumu? Ar gali paminėti?:Ne. Ką, tavo nuomonę, reikėtų keisti, kad naujokams būtų lengviau įsitvirtinti mūsų projekte?:Duoti daugiau exp, pamažinti darbų exp.

Copyright © 2012-2020 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
 • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.