Jump to content
Gyveni užsienyje? Informacija tau! ×

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Neilas_Haze

Narys
 • Pranešimų skaičius

  42
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Reputacija

14 Neutralus

Apie Neilas_Haze

 • Rangas
  Naujas narys forume
 • Gimtadienis 1871.11.17

Informacija apie narį

 • Miestas
  Dubai
 • Lytis
  Vyras

Profilio peržiūros

1.852 profilio peržiūros
 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Neilas_Haze Kada įsidarbinote: 2021.02.20 Kas pakvietė į darbą?: Pavaduotoja @Nina_Yoo
 2. Žaidėjo Vardas_Pavardė, kuris padarė pažeidimą?: @Lukas_Available Kokį pažeidimą padarė žaidėjas?: Šaudymas Pažeidimo įrodymai:
 3. Žaidėjo Vardas_Pavardė, kuris padarė pažeidimą?: @Billy_Madison Kokį pažeidimą padarė žaidėjas?: Šaudymas Pažeidimo įrodymai:
 4. Nejuokauk namas šitas tikrai tiek nevertas, vidus pats lieviausias, visiškai neišskirtine vieta, siūlau 60'000 norėsi parašyk
 5. Dėkui paimiau vieną kurio reikėjo
 6. Jūsų slapyvardis žaidime: Neilas_Haze Peikiamo direktoriaus arba pavaduotojo @Vardas_Pavardė, firma: @Jerry_Stars , Medikai Už ką jį/ją peikiate? Apsileidimas, neaktyvumas, taisykliu pažeidimai. Direktorius visiškai neatlieka savo kaip direktoriaus pareigų, yra visiškai neaktvyvus, buvęs jo Pavaduotojas Donce_Nrg atsisakę pareigų vien dėlto, kad pačiam teko viską daryt, t.y daryt atrankas , dalint premijas , veiklas daryt , o pats direktorius nieko nedarydavo. Rangų tema visiškai apleista, kaip įkėle Balandžio 1 tus rangus taip ir paliko, nei jame surašyti darbuotojai, nei jis pats kaip direktorius save įrašęs.. Žaidime taipogi kiek girdėjau, kas įstoja po kelių dienų palieka. Žaidėjai įrašomi į nalogus, be jokių vaizdiniu įrodymu, kiek žinau jie turi būti, žaidėjui pažeidus kažkoki punkta nepradirbus n dienų ir pnš turi būt nuotrauka, šeip nieko blogo prieš tą direktoriu neturiu, bet kai tikrai matos, kad jo vietą galėtu užimt aktyvesnis, ir daugiau įdėju turintis žaidėjas, tai manau nieko delst nereikia. Įrodymai [foto/video] 1) Foto kaip direktorius užpildęs neaktyvumą , bet nepaskyręs pavaduotojo, kad prižiūrėtų darbuotojus/foruma tiek tą pačia tvarka darbe ir veiklos rengima. Nesuprantu man galvoj netelpa kaip darbą gali prižiūrėt Aukšto rango darbuotojai Vien per tokią valdžia, darbuotojai netenka galimybes, kažkur tai dalyvaut kaip dabar darbų estafetėse, nes nėra kam paruošt darbuotojus. 2) Čia matosi taisyklių pažeidimas kuriame žaidėjai yra gavę nalogus, be jokių vaizdinių įrodymu. 3) Čia matosi kaip rangai yra visiškai neprižiūrimi. 4) Papildau:
 7. Spaudi ant start tada documets GTA SAN andreas user files > SAMP , turėtum rast faila samp.cfg arba jei pas tave WIN 10 tai bus tiesiog samp. Tada tą faila nutempi į NotePad arba dešini pelės klaviša Edit with NotePad , išmes lentele joje bus parašyta fontface ir ten įsirašai savo norimą šriftą. Galimi pavyzdžiai: Comic Sans MS, Courier New, Georgia, Lucida Sans Unicode, Tahoma, Times New Roman.
 8. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Neilas_Haze Namo numeris: 102 Aprašymas, privalumai: Išskirtine vieta Kaina: Siūlyt Nuotraukos (išorės, vidaus, spintos): Pasižiūrėsit patys kam įdomu, dėl vidaus /sms Papildomi komentarai:
 9. medžiai tokie apnuoginti , o taip tai viskas puse velnio, gal tekstūras paimsiu

Copyright © 2012-2020 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
 • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.