Jump to content

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Aivaras_Slavik

Direktorių prižiūrėtojas (-a)
 • Pranešimų skaičius

  376
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  17

Aivaras_Slavik paskutinis laimėjimas - Rugsėjis 27

Tą dieną Aivaras_Slavik turinys buvo mėgiamiausias!

Reputacija

556 Forumo siela

Apie Aivaras_Slavik

 • Rangas
  Dažnas dalyvis
 • Gimtadienis 2005.02.01

Kontaktai

 • Discord
  Aivaras#3092

Informacija apie narį

 • Miestas
  Tiesiai ir į kairę
 • Lytis
  Vyras

Profilio peržiūros

6.278 profilio peržiūros
 1. Nesuprantu, čia pagyrimas ar papeikimas? ,,MENTAS" - peiki direktorių, nes kreipinį ,,Mentas" jis naudoja darbe kuriam vadovauja JIS. O kaip ,,Talibano" kariai (su visa pagarba Juliui) ar kiti pavadinimai kurie taip pat atrodo nepriimtini? Išmetimas iš darbo ,,be priežasties" - Kiekvienam savo išrinktam direktoriui suteikiu šią teisę, tuo labiau žinant, kad Policijos Departamente situacija su darbuotojais buvo tragiška, tokią teisę suteikti buvo logiška. ,,Mažas aktyvumas" - na, nežinau ką tu laikai ,,mažu aktyvumu", kai šiam direktoriui gavus pareigas serveris sulaukia daugiau veiksmo ir aktyvumo iš teisėsaugos pusės nei jo buvo per visą vasarą. Su direktoriaus aktyvumu aš kol kas problemų nematau. ,,Anketų kopijavimas" - apie šią dalį tau viską atsakė pats Paulius (0:47 jo garso įraše). Ko ne visi direktoriai iš ten viską kopijuoja ir remiasi RLS wikipedijos svetainėmis kurdami savo darbo skilties temas. Galima sakyti, kad taip ir reikia daryti, nes jei kiekvienas direktorius pradės įvardinti savo darbo funkciją vis kitaip, pradės galvoti naujas bausmes, naujas/nepriimtas/nelogiškas darbo taisykles, kas iš to bus? Papeikimas/pagyrimas atmestas. Direktorius įspėtas nebus.
 2. 9add28ae73a5c37102023b93a03d9ef6908.png

  Labai ilgai trukę rinkimai atnešė šiokių tokių vaisių. Daug patirties turintis asmuo  nusprendė dar kartą pasirodyti aktyviosios frakcijos vadovo poste. Po diskusijų ir ilgų pamąstymų skelbiu, kad naujuoju Policijos Departamento vadovu tampa @Pro_Mode

   

  Taip pat vis dar vyksta rinkimai į Armijos direktoriaus postą!

  1. Rodyti daugiau komentarų  3 more
  2. Mafioz_Elpatrone

   Mafioz_Elpatrone

   mentams. as. nedirbsiu.

  3. Dovis_Elemo

   Dovis_Elemo

   o uz bana berniuk mes dar pakalbesim oi oi oi

  4. Gytiz_Kweb

   Gytiz_Kweb

   tvarka bus padaryta :P

    

 3. b42e7887e95219734c1a75a632b76f5b440.png

  Kaip bebūtų gaila, The Triads boso rinkimai nesulaukė nė vieno kandidato, tačiau džiaugiuosi, kad @William_Hard nusprendė vėl sėsti už aktyviųjų frakcijų vairo. Per jo laikiną vadovavimą turėjome daugiau veiksmo nei per visą vasarą, o tas mane labai džiugina. Pranešu, kad naujuoju The Triads  mafijos bosu tampa William_Hard!

 4. Antrieji šio vakaro rinkimai, kur susitinka trys skirtingos, bet to pačio tikslo siekiančios asmenybės. Analizė apačioje. Martis_Beleka - žinau, kad esi labai aktyvus žaidėjas, bet taip pat žinau, kad tavo savitvarda menka, ne retai užsidegi ir elgiesi brutaliai. Su kandidatavimu į postus taip pat leidi suprasti, kad nori tik valdžios, o ne joje kažką nuveikti. Sutinku, aktyvumas pakiltų, bet ar darbuotojai tavo darbo struktūra būtų patenkinti - nemanau. Prie kandidatūros net nesistengei. Grazvys_Nfs - mes ir vėl susitinkame. Kandidatūroje daug medžiagos, daug žodžių, tačiau nieko kas trauktų akį ar išsiskirtų nėra. Aktyvumas projekte taip pat manęs netenkina, ar bent žinai kokia šio darbo situacija šiuo metu ir kam tu ryžtiesi? Kalbant apie idėjas, iš aprašymo leidai suprasti, kad jei darbuotojas pas tave įsidarbintų, jis paslaugas turėtų teikti basom kojom (t.y. be transporto priemonės), būkim biedni, bet teisingi, ne visada tokie dalykai ,,tik įsidarbinęs" būna taikomi ir dažniausiai tenka laukti po kelias valandas ar dienas, kad įgautum kažką tokio, kas buvo pažadėta ,,tik įsidarbinus". Eisvy_Das - labai džiaugiuosi matydamas tavo kandidatūrą. Tvarkinga, protinga, pilna minčių. Nenustoji manęs stebinęs. Puikiai išvardinai idėjas ir suradai joms alternatyvas, nepabijai pasinaudoti buvusio direktoriaus sistemomis ir planuoji jas naudoti savo veiklai. Taip pat džiaugiuosi, kad medikų direktoriaus pareigos vaidina svarbų vaidmenį tavo dabartiniame kandidatavime, pasiteisinusias idėjas - panaudojam! Esi daug žadantis asmuo, linkiu tau sėkmės!
 5. Labas vakaras, pagaliau galime bandyti atstatyti tvarką mūsų direktorių virtuvėje, taigi, pradėkime nuo medikų direktoriaus analizės. Arnas_Toreno - kad ir kaip mane tenkintų tavo kandidatūros oficialumas ir rimtumas, Miglė man teikia daugiau vilčių. Palyginus tave su Migle, išvada yra tokia: Tavo žaidimas mūsų projekte nėra pastovus ir atrodo, kad ateini tik dėl pareigų, nes asmenų galinčių užimti pareigas jau yra likę vienetai. Tikrai vertinu tavo darbą, visą rimtą požiūrį į medikų valdžios postą. Atrankų formatas gal kiek per griežtas, juk ateiname žaisti žaidimą, o ne studijuoti medicinos bakalauro laipsniui įgyti. Migle_Tam - kandidatūra nenustebino ir įspūdžio nekėlė lyginant ją su Arno, tačiau aukščiau minėjau, kad tavyje matau daugiau vilties, kad išliksi šiose pareigose. Nemanau, kad klysiu sakydamas, kad tu pastoviai žaidi projekte, net kai jam būna sunku. Esi turėjusi pavaduotojos pareigų, tačiau jų neišnaudojai visu šimtu procentų. Štai tau rimtesnės pareigos, o kaip su jomis elgtis - spręsk pati. Ar tu esi nusiteikusi dirbti efektyviai parodys tik laikas. Miglei_Tam neišbuvus pareigose 14d. jos atiteks Arnas_Toreno.
 6. Situacija neverta įrašymo į teisėsaugos grubių pažeidimų sąrašus. Žaidėjas įrašytas į Apsaugos juodąjį sąrašą.
 7. Mode_Weeed neišbuvęs minimalaus direktoriavimo termino nusprendė atsisakyti direktoriaus posto. Tikslai nebuvo pasiekti ir žadėta vizija nebuvo išpildyta. Ieškome asmenų pasiryžusių ne tik demonstruoti gerus rezultatus, bet ir prižiūrėti tvarką miesto gatvėse. Asmenys turi pasižymėti gerais komunikavimo sugebėjimais, gebėti dirbti komandoje ir atskirai. Dėl laikino direktoriaus pareigų kviečiu kreiptis asmeniškai --- Atrankos tipas - motyvacinis laiškas + apklausa ,,Discord" platformoje. (Apklausos gali ir nebūti) Kriterijai kuriuos privaloma paminėti motyvaciniame laiške: Trumpas jūsų prisistatymas, jūsų istorija SAMPe ir RLSe, pasiekimai jame. Darbo aprašymas. Ką atlieka ši sritis projekte, kodėl ji reikalinga, ar ji dabar išnaudojama pilnu pajėgumu? Darbo sistemos, kurias taikysite būdamas direktorius ir visos kitos idėjos. Darbo efektyvumo didinimas. Asmeninė komandos vizija. Kaip darbuotojus skatinsite dirbti ir nepalikti darbo? Kolektyvas. Kas bus svarbu jį formuojant? Tobulo kolektyvo vizija. Pavaduotojas. Kaip jį rinksite? Galbūt jau turite tokį išsirinkę? Kokią funkciją firmoje jis atliks? /info ir /xp lentelės Kontaktiniai duomenys (Discord) Rinkimai vyksta iki kol atsiras tinkamas kandidatas pareigoms užimti.
 8. Po labai ilgai trukusių rinkimų galiu priimti sprendimą ir pranešti, kad naujuoju Cosa Nostra mafijos bosu tampa @Darius_Wolf

  Perspektyvus, savo vietą mafijoje žinantis ir jos funkciją suprantantis asmuo. Tikiuosi, kad Darius parodys serveriui tai, ko jau senai nebuvo. Sėkmės! 

 9. 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Aivaras_Slavik 2. Jūsų nuotrauka: 3. Papildomas komentaras: :-D
 10. Sveiki. Sveikinuosi su Jumis apsaugos direktoriaus rinkimuose. Sulaukėme dviejų stiprių kandidatų, tačiau vadovauti gali tik vienas iš jų. Analizė apačioje. --- Justas_Ses - kandidatūra paprasta, aprašyti elementariausi dalykai ir iškart kyla klausimas - jei jau užpildei anketą, kodėl nesireiški žaidime? Manau logiška, kad pateikęs kandidatūrą asmuo norės pasirodyti ir būti pastebėtas žaidime. Tavo atveju, tu tik prisijungei, užpildei ir vėl dingai. Jei jau ketini grįžti, pasistenk tai ir pademonstruoti. Džiugina tai, kad neketini daryti jokių nuolaidų ir prielaidų ir ketini savo darbuotojus versti dirbti sunkiai, komandos vizija gera ir įgyvendinama. Žinau, kad patirties turi daug ir tikiu, kad gali vadovauti, bet, kad ir kokia būtų serverio situacija, motyvaciją reikia rodyti. Lauris_Game - kandidatūra plačiai, bet netvarkingai parašyta, daug minčių ir maža konstrukcijos. Užsibrėžti tikslai - įspūdingi. 2 treniruotės per dieną - skamba lyg neįmanoma įvykdyti misija, bet jei tu sau leidi galvoti kitaip, kodėl gi tavimi nepatikėjus? Patiko tai, kad grįžęs į serverį parodei aiškų tikslą - apsaugos direktorius. Susitarei dėl laikino direktoriaus pareigų, parinkai komandą - parodei norą, o vadovavimo praeitis kalba pati už save. Linkiu tau sėkmės. Lauris_Game neišbuvus pareigose 14d. jos atiteks Justas_Ses.
 11. [2022.09.10] Sukurtos temos: Sukurta BAT (Bendrųjų Apsaugos Taisyklių) tema; Sukurta vaizdo stebėjimo kamerų naudojimo tema; BMT/BTT pakeitimai Pridėtas kalėjimo pabėgimo veiksmo aprašymas; Sukurtos kalėjimo pabėgimo taisyklės; BTT: Draudžiama: Naudoti kliūtis norint patekti ant pastatų stogų; Darinėti kalėjimo vartus norint ,,įbuginti" transporto priemones; Kelti Hydrą kol oro gynybos sistemos nėra išsprogdintos; Naudoti Hydros raketas ne Los Santos miesto teritorijoje (žr. priedą); Skristi ant Hydros stogo; Naudoti /tpd ; /tpm komandas, jei transporto priemonės yra kalėjimo viduje; BMT: Draudžiama: Skristi ant lėktuvų stogų;
 12. Pagrindinė apsaugos srities veikla: Apsauga - miesto bankomatų pildymas, pagalba teisėsaugai grobimuose. Apsaugai aktualūs serveryje vykstančių veiksmų tipai: Kalėjimo pabėgimas - veiksmas įtraukiantis teisėsaugą, mafiją ir apsaugininkus. Apsaugininkų tikslas - taisyti oro gynybos sistemas ir tokiu būdu sutrukdyti mafijozams išlaisvinti kalinius iš kalėjimo. Kiti veiksmai paminėti BTT - https://forumas.rls.lt/topic/84779-bendrosios-teisėsaugos-taisyklės-btt/ Bendrieji apsaugos nuostatai: Apsauga yra pusiau neutralus darbas. Tai reiškia, kad šio darbo atstovai gali dalyvauti grobimuose vykstančiuose tarp mafijų ir teisėsaugos vadovaudamiesi taikomomis taisyklėmis ir išimtimis; Apsaugininkas be darbo aprangos tampa paprastu žaidėju; Apsaugininkas privalo laikytis KET; Privaloma gerbti kitas teisėsaugos sritis, dirbti išvien dėl bendro tikslo; Apsaugininko pareiga yra klausyti direktorių prižiūrėtojo; Draudžiama pjaustyti, žudyti žaidėjus sraigtasparniu; Apsaugininkui draudžiama užsiimti nusikalstama veika, padėti nusikaltėliams; Draudžiama vartoti/turėti/platinti narkotines medžiagas; Draudžiama tarnybinius ginklus atiduoti ar parduoti ne teisėsaugos sričių atstovams; BTT atžvilgiu, mafijai priklausantis sandėlis yra prilyginamas mafijos bazei; Bendrosios veiksmų taisyklės: Apsauga gali dalyvauti kalėjimo grobime (teisėsaugininkų skaičius nesvarbus) ir be jokių apribojimų (išskyrus BTT nuostatus) jame naudoti savo amuniciją prieš mafijas. Apsauga gali dalyvauti visuose grobimuose, jei nėra prisijungusių bent 8 teisėsaugininkų. Apsauga grobimų metu privalo vadovautis visomis BTT.
 13. Vaizdo stebėjimo kamerų naudojimas Apsaugos vaizdo stebėjimo kameros leidžia pastebėti bankomatų apiplėšimus ir sekti žaidėjų buvimo vietą. Vaizdo stebėjimo kamerų papildoma informacija: Vaizdo stebėjimų kamerų koregavimas - /kameros Vaizdo stebėjimo kameros turi tam tikrą gyvybių skaičių. Pilnai joms išsekus, kameros išsijungs 20 – iai sekundžių, ir jos išjungti vėl nebebus galima 10 minučių; Vaizdo stebėjimo kameros nefiksuoja asmenų su kaukėmis; Pastebėjus bankomato apiplėšimą, apie jį bus pranešama darbo racijoje; Galimybę daryti žalą vaizdo stebėjimo kameroms turi tik mafijos nariai; Draudžiamos vietos vaizdo stebėjimo kamerų montavimui: Pastatų interjeruose; Po žeme; Ant medžių; Ant žemės; Prie pat nusikalstamų grupuočių bazių; Vietose kuriose nebūtų įmanoma joms daryti žalos; Neadekvačiose vietose (ore, po vandeniu ar kt.); Gali būti pakeista tik DP komandos. Ištrinti temą yra draudžiama!

Copyright © 2012-2021 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
 • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.