Jump to content

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Aivaras_Slavik

Direktorių prižiūrėtojas (-a)
 • Pranešimų skaičius

  328
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  9

Aivaras_Slavik paskutinis laimėjimas - Gegužė 25

Tą dieną Aivaras_Slavik turinys buvo mėgiamiausias!

Reputacija

398 Gerbiamas

6 Sekėjai

Apie Aivaras_Slavik

 • Rangas
  Dažnas dalyvis
 • Gimtadienis 2005.02.01

Kontaktai

 • Discord
  Aivaras#3092

Informacija apie narį

 • Miestas
  Tiesiai ir į kairę
 • Lytis
  Vyras

Profilio peržiūros

4.169 profilio peržiūros
 1. Be komentarų. Ieškome boso galinčio suburti aktyvią komandą ir galinčio jai vadovauti. Norime nors minimalaus aktyvumo šiandieninėmis sąlygomis. --- Atrankos tipas - motyvacinis laiškas + *apklausa Discord platformoje* Jūsų užduotis yra parašyti motyvacinį laišką šioje temoje, kuriame pilnai aprašote save, kaip kandidatą į Cosa Nostra mafijos boso pareigas. Pasibaigus anketų paskelbimo laikui, direktorių prižiūrėtojas temoje/būsenos atnaujinime paskelbia apklausos datą ir laiką arba susisiekia su kandidatais asmeniškai. Apklausos metu siekiama sužinoti plačiau apie kandidatus, jų anketose pateiktus siūlymus, suteikti galimybę apginti savo tikslus ir idėjas. Šiuo atveju, klausiama ir taktinių klausimų, kurie svarbūs valdant nusikalstamą frakciją. Rinkimų informacija ir taisyklės Rinkimai vyksta iki kol atsiras tinkamiausias žaidėjas iš visų kandidatų, todėl rinkimai vyksta neribotą laiką. Temoje komentuoja tik kandidatai į boso pareigas. Pašaliniai komentarai lygūs forumo įspėjimams arba kitoms bausmėms. Kandidatuoti į šios mafijos boso pareigas galima visiems, kurie nėra įrašyti juoduosiuose sąrašuose. Kandidatų forumo slapyvardis privalo sutapti su žaidimo slapyvardžiu. Bosas turi turėti visas galimybes žaisti be problemų, kurios galėtų sutrukdyti vadovauti. Kandidatas privalo turėti gerai veikiantį mikrofoną ir galimybę juo naudotis. Kandidatas negali dalyvauti kitų SAMP projektų veikloje. Kandidatai turi pateikti motyvacinį laišką pagal apačioje išvardintus kriterijus. Tekstas turi būti ne didesnis nei 14 pt. dydžio, o teksto spalva turi būti tokia, kad tekstas būtų lengvai įskaitomas. Būsimas bosas renkamas ne tik pagal anketą. Apžvelgiama jo praeitis projekte, elgesys forume, gautos nuobaudas. pasiekti pasiekimai. Netuščiažodžiaukite ir nerašykite to, kas ir taip aišku. Pildydami motyvacinį laišką negaiškite nei savo, nei mūsų laiko, ir rašykite tik tai, kas yra aktualu ir naudinga. Teikiant anketą, kandidatas turi būti bent kiek nors laiko veikęs mafijos veikloje; Pažymėkite anketą kaip redaguotą per 10 min. nuo jos parašymo! Kriterijai, kuriuos rekomenduojama (nebūtina) paminėti rinkimuose Trumpas jūsų prisistatymas, jūsų istorija SAMPe ir RLSe, pasiekimai jame. Mafija. Kokia jos rolė serveryje, kodėl ji yra reikalinga? Jūsų patirtis mafijų veikloje. Veiklos ir idėjos, kurias taikysite būdamas bosas ir visos kitos idėjos, jūsų tikslas būnant mafijos bosu bei priemonės jų pasiekti. Mafijos efektyvumo didinimas. Priemonės tam pasiekti. Kolektyvas. Kas bus svarbu jį formuojant, kaip jį rinksite? Kaip sieksite spręsti iškilusias problemas? Ko iš savo mafijos narių tikėsitės? Jūsų veikla projekte šiuo metu; /info ir /xp lentelės
 2. Labas vakaras! Neilgai trukus mes ir vėl susitinkame čia. Rinkimai audringo dėmesio nesusilaukė, sulaukėme dviejų kandidatų, o toliau laikyti temą atrakintą - nebėra prasmės. Šiuose rinkimuose privalėjome griebtis šiaudo galo. Analizė apačioje. -- Martis_Beleka - Labas. Kandidatūra prigrūsta žodžių, privelta klaidų, sunkiai skaitosi. Kaip iš tavęs, tikėjausi didesnės idėjų virtinės. Tavo aktyvumas serveryje yra puikus, tačiau tokį aktyvumą norėčiau matyti neutraliose frakcijose (mano asmeniniu atžvilgiu, ten turi daugiau šansų užimti direktoriaus postą). Esi aktyvus, lengva su tavimi bendrauti, tačiau ar surinktum aktyviai ir gerai veiksmuose dalyvaujančia komandą - nesu tikras. Nenukabink nosies, viskas priešaky. Luis_Salvatore - Sveikas. Kandidatūra jokio įspūdžio nesukėlė, joje taip pat daug klaidų, tačiau patiko, kad atvirai kalbi apie teisėsaugos prioritetus, jų neslepi. ,,forume daug temu nereikėtu kurti, nes kaip ir manau, kad RLS’o didelia dalį užiima šauliai, kuriems nelabai ir rupi tos temos forume, ateina į veiksmus padaro savo darba kovoja ir atsijungia". Na, skirdamas šias pareigas tikiuosi nors truputėlio daugiau. Matydamas tavo veiklą nusikalstamame RLS'o gyvenime, tikiu, kad būtum neprastas vadovas. Šiuose rinkimuose tau didelį pliusą uždėjo sutarimas su kitos teisėsaugos valdžia (William'u). Visi suprantame, kad jūs dirbsite kartu ir jūsų sutarimas daug ką nulems. Linkiu tau sėkmės! Luis_Salvatore neišbuvus pareigose 14d., jos bus perleidžiamos Martis_Beleka.
 3. Papeikimas vertas ko ne nulio. Black_Tomy - paliko direktorių, apie jį nekalbam. William_Hard - žmogui didelė apkrova gyvenime (mokslai), paskirtas pavaduotojas situacijai tvarkyti. Taip, surinkta komanda nėra viena iš aktyviausių, bet ji nėra tokia tragiška, kaip ją aprašai. Yra veiksmas, jei galim - susijungiam. Nežinau ko tu tikiesi. 30v30 grobimų? - pamiršk, nebe tie laikai. Dabar galim primesti laikino armijos direktoriaus (Pijaus) situaciją ir sakyti: ,,O, tai čia žiūrėk, per dieną surinko komandą, veiksmuose tik armija renkasi, kur PD?" Gerai, taip yra, bet kiek ilgai? Kiek esu pastebėjęs - pirmomis dienomis yra lengva vadovauti, o po to, kai įsistovi rutina, vyksta tas pats per tą patį ir iš 11 lieka 3-6. (Pijau, prieš tave nieko neturiu). Noriu pasakyti, kad pastoviai aktyvią komandą palaikyti yra sunku, žinant tai, kad pagrindinis aktyviųjų frakcijų prioritetas yra pasišaudyti grobimuose ir išsiskirstyti, nes oras už lango (kad ir kaip banaliai skambėtų), daro savo. Kad ir kiek darbo valdžia dės pastangų darbo veiklai paįvairinti, vargu ar jos atsipirks, aišku, nesakome, kad stengtis nereikia. O jei ir priimtume sprendimą direktorių šalinti - ar būtų asmuo galintis jo vietą užimti (žinoma, demonstruodamas geresnius rezultatus)? Dėl direktoriaus valdymo kompetencijų aš nusiskundimų kol kas neturiu. Žinoma, į šį papeikimą nebus neatsižvelgta ir jis tikrai bus aptartas su William'u, bet tikslo skirti direktoriaus pažeidimą, mes nematome. Papeikimas atmestas.
 4. Sw nepyk, kad palikau neatvaryk pas mane bijau aš biski.

  1. Deimantas_Hip

   Deimantas_Hip

   Kad ans melagis yra kur jis tau varys

 5. Kaip žinia, vakar nuo savo pareigų atsistatydino Cosa Nostra mafijos bosas @Neivis_Extra. Šis bosas užkėlė aukštą kartelę ateities bosams. Aktyvumas, veiksmų gausa, o kas netikėčiausia - vykdomos savaitinės frakcijų užduotys buvo tai, kas Neivydą darė išskirtiniu. Jo suburta komanda puikiai tvarkosi veiksmuose, jo pavaduotojas @Oly_Zimapuikiai prie to prisidėjo.  Ačiū jums.

  Reikia naujo boso, darbas jau pradėtas, o kas geriau jį pratęs jei ne direktoriaus pavaduotojas? Štai kodėl skiriame @Oly_Zimanaujuoju Cosa Nostra mafijos bosu. Komanda yra, lieka ją išlaikyti, sustiprinti ir sėkmingai konkuruoti. Sėkmės!

  1. Rodyti daugiau komentarų  2 more
  2. Neivis_Extra

   Neivis_Extra

   Dq,  bet nerašykit į archyvus, nenusipelnęs. Istorija dar nebaigta

  3. Mark_Bellarus

   Mark_Bellarus

   bws vps nepramusinek kapsukas isejai is dp sudus kalbi

  4. Oly_Zima
 6. Labas vakaras! Pirmasis papeikimas. Pirmasis atvejis: Feat_Thompson - pirmojo blokavimo bausmė buvo registruota, juodieji sąrašai užpildyti, valdžios įspėjimai taip pat surašyti. (Lee_Pri - atsakomybė už pavaduotoją (tačiau nuėmus įspėjimus, jie buvo ištrinti ir DP jau nematomi)) Po antrojo blokavimo Feat’as nebuvo įrašytas į darbų juodąjį sąrašą ir tam yra svari priežastis. Žinoma, ji gali pasirodyti kiek šališka, bet žinant, kiek tuo metu TAXI valdžia dėjo darbo į visą projektą (taip pat ir į savo firmą), o tas darbas buvo matomas ne tik DP nariams (tai įrodo apačioje pateikti pagyrimai TAXI valdžiai, jų taip pat yra ir nerašytų), drąsiai sakome, kad mūsų akimis sprendimas nebuvo klaidingas, o ir po šiai dienai TAXI darbas vyksta labai gerai. Antrasis atvejis: Žaidėjas buvo įrašytas į visų darbų juodąjį sąrašą diena po blokavimo. Po papeikimo patikrinti visi darbai su pakvietimu, žaidėjas nė viename iš jų nedirba. Niekas nelįsdavo prie mūsų? - tikriausiai nė neįsivaizduoji, kiek per dieną yra gaunama žinučių susijusių su DP reikalais. Taip pat mūsų darbas yra atliekamas ne vien žaidime. Esame du DP nariai, pasiskirstę darbais, o visi sprendimai būna priimami abiejų nutarimu. Antrasis papeikimas. Rcon’inių nesurašymas? Žaidėjas Mafioz_Elpatrone pagrindinės administracijos paliepimu buvo išbrauktas iš juodojo darbų sąrašo po to, kai jis išsipirko draudimą žaisti projekte. Pats matai: ,,blist nuimami”, taigi, kokia prasmė yra įrašyti jį į juoduosius sąrašus, kai žaidėjas negali žaisti projekte, o išsipirkus bausmę jam yra nuimami visų draudimų sąrašai ir įrašai??? Dėkojame už papeikimą. Slavik & Power
 7. 313 dienų.. Tiek @Ineta_Tiesiogišbuvo savo direktorės poste, kad ir kaip bebūtų gaila, Ineta savo pareigas nusprendė perleisti @Jason_Alvarez žmogus turi tiek Inetos, tiek TRV kolektyvo, tiek DP pasitikėjimą. Belieka palinkėti jam sėkmės!

   

  Perleidimo būdu, TRV direktoriaus postas yra perleidžiamas @Jason_Alvarez.

 8. 1. Dalyvio Vardas_Pavardė: Aivaras_Slavik 2. Meme: 3. Papildoma informacija(neprivaloma): Kažką, kažkaip..
 9. Situacija neverta įrašymo į grubių pažeidėjų sąrašus.
 10. Analizėje užklausiau to, kas nebuvo pilnai atsakyta ,,Discord" pokalbio metu. Esu minėjęs savo papeikime, kad kandidatų apklausoje nesu tobulas, bet stengiuosi tobulėti su lyg kiekvienais rinkimais. Taip, direktorių apklausose yra spragų ir jas stengiamės ištaisyti, bet kai pokalbio metu uždavęs klausimą išgirsti tylą, supranti, kad neverta gaišti laiko ir klausimus užduodi analizėje.
 11. Labas vakaras! Po keturias dienas trukusių rinkimų sulaukėme penkių kandidatų, visi su skirtingais minusais, skirtingomis patirtimis. Išrinkti geriausią buvo sudėtinga. Analizė apačioje! --- Pijus_Yuyern - Labas, palyginus su kitomis kandidatūromis, tavoji - silpna ir skurdi. Rašai nuosekliai, pagirtina. Nesuprantu, kaip /pagydyti varžybos tau pritrauks darbuotojų. Juk supranti, kad ko ne kiekvienas direktorius už banalių paslaugų suteikimą skiria pinigines premijas, bet ar tai pasiteisina? - ne. 0 idėjų (kurios nors kiek įvairintų darbą). Dar vienas pastebėjimas: Ar tu tikrai atsižvelgi į pavaduotojo kompetenciją pagal jo sustabdytas pandemijas ir įvykdytus /skubu iškvietimus? Atleisk, bet direktoriaus poste kol kas tavęs nematau. Grazvys_Nfs - Sveikas. Kandidatūra tvarkinga, viską rašai iš eilės, tvarkingai dėstai mintis. Galimai vienintelis tavo pliusas šiuose rinkimuose yra patirties bagažas, tavo konkurentai ja nelabai pasižymi. Kandidatūroje ne kartą mini žodžius ,,papildomas veiklas", ,,kokias nors veiklas" ir kt. Kyla klausimas - kokias veiklas? Kuom jos skirsis nuo buvusio direktoriaus organizuotų veiklų? Čia man trūko konkretumo. Taip pat dabar esi užsienyje - ar esi įsitikinęs, kad šioms pareigoms galėsi skirti pakankamai laiko? Noriu matyti darbą (nors ir mažą) nuo pat pirmų dienų. Atleisk, bet ne šį kartą.. Spurga_Karamele - Labas, Kandidatūra gera, nuosekliai dėstai mintis, bet jos labai banalios. Viską surašei taip, lyg neturėtum minčių kaip galėtum paįvairinti darbo veiklą. Skaitant kandidatūra susidaro toks įspūdis, kad šiomis pareigomis apsiimtum vien tam, kad su darbuotojais kartu ,,pakaitintum" ir tokiu būdų tikėtumeisi išspausti maksimalų jų aktyvumą, o išskirtinės veiklos nelabai organizuotum. Kas patiko - naktinė pamaina, žinoma, neaprašai kaip ji veiktų, bet idėja nėra bloga (jei gerai ją suprantu). Didžiausias pagalys tau į ratus buvo pokalbis ,,Discord'e". Kalbėjai neužtikrintai ir visi trys (Tu ir DP) puikiai tai suprantame. Deja, bet šių pareigų skirti tau negaliu. Martis_Beleka - Labas. Kandidatūra aiški, dėstai aiškias mintis. Man nepatinka tai, kad nesi dirbęs medikuose, o tai jau yra kaip ir reikalavimo nesilaikymas, bet šis aspektas nėra tai, kas lemia rinkimų baigtį. Idėjos didelio įspūdžio nesukėlė, šaudymas, slėpynės, bet ar medikuose tas svarbiausia? Patinka, kad pastebi problemas medikų darbe ir gebi jas pateikti. Neramina tai, kad esi žmogus kuris nuo konkurencijos gali greitai ,,užsiplieksti", to aš nenoriu. Žinoma, gavęs kokias nors pareigas tu surimtėji, bet ar taip bus ir dabar? Dabar esi mechanikų direktoriaus pavaduotojas, ten pareigas atlieki gerai ir esi tvirtas ramstis, siūlau tau ir toliau ten semtis patirties, o po kiek laiko užtikrintai imtis direktoriaus pareigų. Mona_Sax - Labas, kandidatūra tvarkinga ir labai lengvai skaitosi, ačiū. Idėjos banalios ir nieko išskirtinio nematau. Rangų sistemoje žodis ,,taškai" tiesiog yra pakeistas į žodį ,,švirkštai", žinoma, jei tu sugebėsi tą rangų sistemą išplėtoti ir padaryti ją originalią - bus puiku. Kiek iš šono tave matau projekte - esi aktyvi ir darbšti persona, tavyje daug ryžto. Dėl atrankų - džiugina, kad į jas žiūri rimtai ir ketini jas rengti su pavaduotojo pagalba, tačiau ar visad pavyks tai padaryti - nežinia. Skirdami tau šį postą rizikuojame, bet tuo pačiu dedame daug vilties, kad iš tavęs išeis puiki darbo direktorė. Ugnelę matau, tavo užduotis - parodyti ką ji gali. Mona_Sax neišbuvus direktorės poste 14d., postas atiteks Martis_Beleka.

Copyright © 2012-2021 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
 • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.