Jump to content
📌 09-10 įvyko serverio ekonomikos perkrovimas!! ×

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Aivaras_Slavik

Narys (-ė)
 • PraneÅ¡imų skaičius

  432
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  20

Visas forumo dalyvio Aivaras_Slavik turinys

 1. Nemeluosiu, smagu matyti, kad judam ir bandom keltis, bet pagalvojus...
  Už Vikarijaus serverio pristatymą, kuris buvo pateiktas konkursui, skirti 15 eurų vertos prizinės vietos negalime, o čia chebrai už geriausią AFK bot'ą žadamas 20 eurų prizas :/ 

   

  Uu5XVr7.png

  R3fiLuX.png

  1. Rodyti daugiau komentarų  1 more
  2. Oreo_Orka

   Oreo_Orka

   Dėl šios priežasties, kai Featas darė kita pristatymo flimuko konkursą. Tiek aš, tiek taspats Vikarijus filmuko nedarėm, nes nebegalėjai pasitikėt.

  3. Vikarijus_Finger

   Vikarijus_Finger

   Labai malonu, kad prisimeni filmuką, matyt tai ir yra geriausias įvertinimas man, koks galėtų būti (tikrai nuoširdžiai smagu, kad kažkas prisimena;D), o tie pinigai.. Na supranti, kiti laikai buvo, kita projekto komanda buvo ir netgi kitas projekto pagrindinis administratorius buvo, tai dėl visų šių priežasčių to turbūt nelabai begalim lyginti su šia diena;D O ir tas filmukas nebuvo tobulas;D Bet ačiū tau, Aivarai!

  4. Aivaras_Slavik

   Aivaras_Slavik

   Belieka pridurti, kad RLS.LT ,,Facebook'e" vis vien buvo įkeltas tik antrosios vietos nugalėtojo pristatymo filmukas :D
   KCaJcII.png

 2. 100'000€ laimėjo @Toyo_Yellopervesiu po pamokų.

  9b5dd83ba27178f9faff1ab3d6c2f2cf112.jpg

   

   

  1. Aivaras_Slavik
  2. Toyo_Yello

   Toyo_Yello

   Dekui seni, tikrai isnaudosiu, gal ant masinos kokios

  3. Josh_Hokage

   Josh_Hokage

   cia aivaras greit i bible nubego prisedo prie 2013 kompu, kad net banke 30 fpsu

 3. Labas, malonu, sekmes projekte😁
 4. @Klaudijus_Klaudijuztime to shine. Sėkmės projekte
 5. Dėkoju visiems savo fanams. Ačiū už palaikymą! 

  1. Mark_Bellarus

   Mark_Bellarus

   Ner uz ka seni ziaurus koncas buvo as tavo fan

 6. 2021.09.11/2022.01.19 - 2023.01.02

   

  Su naujaisiais, RLS'iečiai!

   

  Nusprendžiau pasitraukti iš projekto komandos gretų ir direktorių prižiūrėtojo pareigų. Ačiū tariu kiekvienam projekto dalyviui, bet ypač asmenims atvedusiems į šį kelią - @Džioraldas_Golden@Alan_Paradox@Justas_Ses.

   

  Blogas incoming. (arba ne)

  1. Rodyti daugiau komentarų  5 more
  2. Hero_Master

   Hero_Master

   Dėkui už indėlį į projektą, sėkmės ateityje @Aivaras_Slavik, buvo smagu bendradarbiauti 

  3. Mark_Bellarus

   Mark_Bellarus

   1 zinute - trys telefonai

  4. Martynas_Zzm

   Martynas_Zzm

   Netikėtas sprendimas 

 7. Alio, garažas, kurioje čia vietoje stūmimas? Tai tik analizė, kurioje mėginu išaiškinti kandidato minusus. O tamsta Klaudijui atrodo, kad čia koks vakaro šou, kai žaidėjai tampa pajuokos objektais. Nė nežinai kokias žinutes gavau iš kandidato, bet aišku, svarbiausia išreikšti pasipiktinimą kaip DP blogai dirba, o pačiam gavus pareigas atlikti dar mažiau nei reikalaujamas minimumas , Matau tik tavo eilinį bandymą prie kažko prisip*st . Linksmų švenčių🥰.
 8. Labas vakaras, na ką gi, ilgai laukta mechanikų rinkimų analizė, sprendimą priimti buvo sudėtinga, analizę sekė daug prielaidų ir pamąstymų. Analizė apačioje. --- Mafioz_Elpatrone - net nemanau ar kandidatūra yra verta analizės. Bereikalingi paveikslėliai, pradinių klasių lygio sakinių frazuotė, o iš kandidatūros supratau, kad sieki kėdės, o ne mechanikų direktoriaus posto. Už pasitikėjimą savimi rašyčiau 10, bet direktoriaus posto tau skirti negaliu. Rašant kandidatūrą reiktų bent šiek tiek surimtėti. Awesome_Weed - kandidatūroje labai trūko konkretumo, kai tavęs prašoma aprašyti idėjas, o tu jas aprašai taip: ,,Nenoriu labai čia savęs iškelt savo įdėjomis", ,,būtų visapusiška tvarka, bei sudominimas tiek misijomis/rangais" tai atleisk, bet susidaro toks vaizdas, kad neturi ką pasiūlyti, kokios misijos, kokie rangai? Paminėk tai savo kandidatūroje! Bad_Laimis - Pamačius tavo vardą, man asmeniškai, iškart akyse atsiranda mechanikai, tu lyg tam sutvertas, mechanikai yra tavo darbas, išvydęs kandidatūra ir tavo grįžimą į serverį, nemeluosiu, buvau patenkintas, bet su laiku, pažadai būti aktyviam serveryje, nebuvo ištesėti. Visi mes esame žmonės ir nenumatytos situacijos mums kiša koją, jos yra suprantamos. Kas liečia kandidatūrą - duok už ko nors užsikabinti, kad tikrai matyčiau, jog pradėdamas su tavimi pokalbį, turėsiu ko klausti, bent minimaliai paminėk idėjas, nes jei tektų rašyti analizę be pokalbio, drąsiai sakyčiau, kad idėjų kandidatūroje 0. Deja, bet šį syk ne. San_Aivaras - slidžiausias variantas rinkimuose, tačiau vienintelis aktyvus ir tinkamesnis pareigoms žaidėjas iš čia kandidatavusių. Tavo istorija kalba pati už save, nesi labai mėgstamas serveryje žaidėjas. Šiaip, požiūris į firmą geras, keli realius tikslus, nesitiki, kad viskas eis kaip per sviestą. Labai nemaloniai nustebinai su idėjų vieta ..Dėl įdėjų kurios skatins dirbti darbuotojus į mane kreiptis gali discord ar asmenine žinute forume." - tu teiki man kandidatūra, tavo pareiga yra patiekti viską kaip ant lėkštutės, o man net druskos nereiktų prašyt, tu pats ją turi atnešt.. Ši vieta tikrai pasirodė keista, tačiau nepatingėjau ir viskas pasidare daug aiškiau. Nenoriai priimdamas šį sprendimą labai rizikuoju, bet dedu vilties, kad nors kiek subrendai kaip asmenybė ir supratai savo esmines praeities klaidas.
 9. Nu baisiai cia 3 lokalke uzstumus, dredai plaikstos ant akiu. (y)
 10. Labas labas! Pagaliau, balsavimai buvo užbaigti ir sezono geriausieji jau gali džiaugtis savo laimėjimais. Ypatingai sveikiname @Feat_Thompson, @Lee_Pri ir @Vikarijus_Finger- jie laimėjo net po 2 nominacijas! Kiekvienam nugalėtojui bus skiriama po 200 kreditų premijos, bei forumo parašai! Nominacijų laimėtojai po pirmojo turo: Rudens serverio žaidėjas - @Minde_Dfb(5 iš 16 balsų | 31,25%) Rudens serverio pržiūrėtojas - @Lee_Pri(9 iš 16 balsų | 56.25%) Rudens teisėsaugos direktorius - @Lauris_Game(11 iš 15 balsų | 73,(3)%) Rudens mafijos bosas - @Mafioz_Elpatrone(8 iš 15 balsų | 53,(3)%) Rudens neutralaus darbo direktorius @Feat_Thompson(8 iš 15 balsų | 53,(3)%) Rudens teisėsaugos darbuotojas @Toyo_Yello(6 iš 14 balsų | 42,9%) Rudens paslaugiausias žaidėjas @Vikarijus_Finger(7 iš 14 balsų | 50%) Nominacijų laimėtojai po antrojo turo: Rudens projekto komandos narys - @Feat_Thompson(32 iš 56 balsų | 57,14%) Rudens administratorius - @Vikarijus_Finger(43 iš 56 balsų | 76,79%) Rudens darbo direktoriaus pavaduotojas - @Lee_Pri(30 iš 56 balsų | 53,57%) Rudens mafijos narys - @Jonas_Gargalyne(23 iš 56 balsų | 41,07%) Rudens neutralaus darbo darbuotojas - @Lays_Chips(28 iš 56 balsų | 50%) Rudens proveržis - @Bws_Nivalit(39 iš 56 balsų | 69,64%) Rudens įvykis - Bombinė žiema (37 iš 56 balsų | 66,07%)
 11. Sveikinimai, bosas Egidijus Nike

 12. Labas ir vėl! Dėkojame visiems dalyvavusiems pirmajame nominacijų rinkimų etape. Su nekantrumu skelbiame 2022 m. rudens sezono nominacijų rinkimų antrąjį etapą! Turite galimybę balsuoti už patį pačiausią savo nominacijos atstovą kuris užsitvirtino savo vietą pirmajame etape! Balsavimas vyksta iki 2022.12.16 23:59 val. Pirmojo etapo nugalėtojai surinkę daugumą ar daugiau nei pusę balsų Rudens serverio žaidėjas - @Minde_Dfb(5 iš 16 balsų | 31,25%) Rudens serverio pržiūrėtojas - @Lee_Pri(9 iš 16 balsų | 56.25%) Rudens teisėsaugos direktorius - @Lauris_Game(11 iš 15 balsų | 73,(3)%) Rudens mafijos bosas - @Mafioz_Elpatrone(8 iš 15 balsų | 53,(3)%) Rudens neutralaus darbo direktorius @Feat_Thompson(8 iš 15 balsų | 53,(3)%) Rudens teisėsaugos darbuotojas @Toyo_Yello(6 iš 14 balsų | 42,9%) Rudens paslaugiausias žaidėjas @Vikarijus_Finger(7 iš 14 balsų | 50%) Pirmojo etapo įdomybės: Daugiausia balsų surinko @Lauris_Gamerudens teisėsaugos direktoriaus nominacijoje - net 73,3%! Draudžiama prašyti balsų. Dėl pažeistos taisyklės bus anuliuojami balsai; Įtartinų paskyrų balsai bus tikrinami ir pažeidimų atveju anuliuojami; Draudžiama iš kitų paskyrų balsuoti už save. IP sutapimo atveju balsai bus anuliuojami.

Copyright © 2012-2023 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
 • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.