Jump to content

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Lukas_Qnert

Narys
 • Pranešimų skaičius

  5
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Reputacija

1 Neutralus

Apie Lukas_Qnert

 • Rangas
  Naujas narys forume

Profilio peržiūros

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tavo Vardas_Pavardė RLS.LT serveryje:Lukas_Qnert Keliais sakiniais papasakok apie save, prisistatyk (kuo vardu, kiek metų, kuo domiesi, ką veiki laisvalaikiu ar panašiai):Mano vardas Lukas, gyvenu Tauragėje man 20metų.Duomiuosiu futbuolu,krepšiniu,kartais užsiimu kulturizmu. Kada pradėjai žaisti šiame projekte? Kokie pirmi įspūdžiai?:Prieš savaite kažkur Kokia tavo SA-MP patirtis? Galbūt esi kažką pasiekęs kituose serveriuose? Papasakok:Dar nesu kažko labai daug pasiekes samp istorijoje. Iš kokio SA-MP projekto imigruoji?:lv Iš kur sužinojai apie serverį? Galbūt pakvietė draugas?:iš fb grupių. Ar žinai, kad serveryje yra pasiekimų, misijų sistemos? Ar teko naudoti? Ką galėtum apie jas pasakyti?:Taip žinau jau baugiu išmokti visus kovos stilius. Su kokiomis problemos jau teko žaidime susidurti?:Dar nebuvo problemu. Ką manai apie serverio žaidėjus? Ar bendruomenė draugiška? Ar šiltai priėmė į serverį?:Taip visi draugiški malonus. Galbūt jau išbandei kokius nors, su pakvietimu, ar be, serverio darbus? Kurie iš jų tau patiko, o kurie priešingai?:Dar tik dirbau autobusu vairuoju,gan idomus darbas. Ką dažniau tenka naudoti: nuomojamą transportą, ar Taksi? Kodėl šia paslauga naudojiesi dažniau?:Dazniausiai nuomojama transporta. Ar jau spėjai susidurti su kokiais nors sunkumais ir prašyti Administratorių pagalbos (/padmins)? Ar buvo suteikta reikalinga pagalba?:Ne nespejau,. Ar teko kviesti kokį nors darbą su komanda /kviesti? Ar greitai buvo sureaguota ir atvykta į iškvietimą?:Taip kviečiau medikus atvyko gan greitai, Ką, tavo nuomonę, reikėtų keisti, kad naujokams būtų lengviau įsitvirtinti mūsų projekte?:Daugiau misiju naujokams su atlygiu.
 2. Jūsų slapyvardis RLS.lt serveryje:Lukas_Qnert Kada žaisti pradėjote mūsų projekte?:08-22 Kokia jūsų SA-MP patirtis? [aprašykite apie praeitį kituose projektuose t.y ką esate pasiekęs, kaip sekėsi žaisti, kas patiko, kas nepatiko ir t.t]:Dar niekur nesu žaidęs tai mano pirmas projektas kuriame žaidžiu. Iš kokio projekto ir kodėl emigruojate bei renkatės ateitį čia, RLS'e?:Draugas pasiulė pradėt žaist sampa,tai atejau į rls ir labai patiko ir pasilikau. Iš kur sužinojote apie RLS.lt[jeigu pakvietė žaidėjas, parašykite jo slapyvardį]?:Taip draugas pakvietė Black_Sultan Kokie pirmieji įspūdžiai mūsų serveryje? [kas patiko, kas nepatiko]:Patiko dideli update,na biški administratoriai galėtu labiau padėti. Serveryje yra pasiekimų, misijų sistemos. Ar teko išbandyti? Buvo lengva, sunku, įdomu ar priešingai?:Gan legvos tos misijos. Ar dažnai naudojate serverio navigaciją [/gps]?:Taip kolkas nežinau visų serverio vietų. Kokiuose darbuose jau teko dirbti? Kurie iš jų įdomiausi, pelningiausi, nuobodžiausi?:Dar tik autobuso vairuotoju tedirbau. Ar naudojote serveryje nuomojamą transportą? Ar jo pakanka, yra lengva rasti?:Taip naudoju pakankamai yra. Ar teko naudoti /padmins komandą? Ar pagalba buvo suteikta?:Taip naudojau gan letokai padėjo. Ar teko naudoti /kviesti komandą? Ar greitai buvo sureaguota į iškvietimą?Taip naudojau ir greitai atvyko. Ar teko serveryje ar kitur susidurti su kažkokiu informacijos neaiškumu? Ar gali paminėti?:Ne nebuvo neaiškumu. Ką, tavo nuomonę, reikėtų keisti, kad naujokams būtų lengviau įsitvirtinti mūsų projekte?:Daugiau misijų daugiau būtų naujokams veiklos.
 3. Jūsų Vardas_Pavardė:Lukas_Qnert Tr. priemonės pavadinimas: speeder Aprašymas (apibūdinimas): retas lavas Rida: 13087 Kaina: kaina siulom labiau domina mainai i kita car reta Nuotraukos (tr. priemonės, /vinfo, /bagazine): laive nėra bagažinės. https://imgur.com/a/fitH1Hf Papildomi komentarai:

Copyright © 2012-2020 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
 • Sukurti naują...

Important Information

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su Terms of Use.