Jump to content
Gyveni užsienyje? Informacija tau! ×

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Darius_Wolf

Narys (-ė)
 • Pranešimų skaičius

  21
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Reputacija

10 Neutralus

Apie Darius_Wolf

 • Rangas
  Naujas narys forume

Kontaktai

 • Discord
  Dariuss #7138

Informacija apie narį

 • Miestas
  Dusetos
 • Lytis
  Vyras

Žaidėjo informacija

 • Administratorius
  Nenustatyta
 • VIP narys
  Taip
 • Darbas
  Policininkas

Profilio peržiūros

359 profilio peržiūros
 1. Sveiki visi skaitantys mano anketą bei sveikas Matai. Pradėsiu nuo prisistatymo. Mano vardas yra Darius, serveryje esu geriau žinomas kaip Darius_Wolf. Turiu kelias paskyras, taip pat mane galima atpažinti iš Vakaris_Good bei Aimo_Brolis nickų. Man yra 17 metų, esu draugiškas, linksmas. Projekte žaidžiu nuo 2015 metų, ant savo dabar žaidžiamos paskyros turiu sukaupęs 88k bendros patirties taškų. Einant prie pasiekimų, esu buvęs 2 kartus GS bosas, 2 kart TB bosas, RM bosas, apsaugos pavaduotojas, medikų pavaduotojas ir RM boso parankinis. Kaip ir minėjau, esu žaidęs per kelias paskyras, todėl iš /xp lentelės galbūt ir neįtikinamai atrodo, bet neturiu tikslo meluoti. Armija yra teisėsaugos sritis labiau linkusi į reagavimą į grobimus bei oro erdvės priežiūrą. Ji yra reikalinga padėti kitai teisėsaugos sričiai, tai policijai taip pat neatsiejamai patruliuoti mieste, gaudyti bėglius ir daryti kitą teisėsaugai būdingą veiklą. Armija išsiskiria savo darbo transportu, nes turi Hydra ir Cargobob. Mano idėja armijoje tai būtų hydros kvalifikacija. Kad žaidėjas galėtų pilotuoti Hydra, jis privalės atlikti tam tikrus pratimus, kuriuos vertins kvalifikatorius ar darbo valdžia. Pastebėjau, jog dauguma žaidėjų mėgsta piktnaudžiauti Hydra, tad norėdami turėti visas galimybes į ją, turės praeiti patikrą. Mano antroji idėja būtų armijos rekordų knyga. Joje būtų surašomi įvairūs galimi pagerinti rekordai, pvz. bendras išduotas baudų skaičius, didžiausias konfiskuotas narkotikų kiekis per vieną kartą ir panašiai. Darbuotojas pagerinęs rekordą gautų premiją ir jeigu jo niekas nepagerintų per savaitę, vėl gautų premiją ir taip kas savaitę kol kažkas kitas pagerina rekordą. Mano darbo diena atrodys paprastai, darbuotojai laikydamiesi rangų patruliuos mieste, palaikys tvarką ir prižiūrės miestą. Kartais padarysiu mini eventų per kuriuos darbuotojai galės laimėti įvairių prizų kaip premija, rangas ir panašiai. Darbuotojams reguliariai dalinsiu premijas, kad jie būtų patenkinti. Kolektyvą atsirinksiu pagal gerai pasirodžiusius atrankoje, atkreipsiu dėmesį į žaidėjo XP. Kilus problemoms visada stengsiuosi ieškoti ir priimti geriausią sprendimą. Iš savo darbuotojų tikėsiuosi aktyvumo, gero darbo, susikalbėjimo. Pavaduotoją pradžiai norėčiau turėti patyrųsį teisėsaugininką, kuris man padėtų pradžioje. Po to duočiau pasireikšti kitiems, naujiems ir to vertiems darbuotojams, kurie savo vertę įrodo atsidavimu darbui. Šiuo metu esu PD darbuotojas, patruliuoju mieste, kartais pasišaudau A51 zonoje draugiškai su kitais teisėsaugos darbuotojais. Mano /info ir /xp lentelės: https://imgur.com/a/MziRlek Mano discord: Dariuss#7138
 2. Anketa 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Darius_Wolf 2. Kelinto rango esate: 4 3. Norima kvalifikacijos data ir laikas: Dabar..
 3. Jūsų Vardas_Pavardė: Darius_Wolf Tr. priemonės pavadinimas: Rancher su nuosavais numereis (pukis) Aprašymas (apibūdinimas): Gera mašina visai kaip sandkingas. Rida: 1415km Kaina: Siūlom!! Nuotraukos (tr. priemonės, /vinfo, /bagazine): https://imgur.com/a/ZOisr4B https://imgur.com/a/E1FNSc7 Papildomi komentarai: Pasilieku teise neparduoti.

Copyright © 2012-2021 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
 • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.