Jump to content

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dablo_Dievas

Narys
 • Pranešimų skaičius

  22
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Reputacija

10 Neutralus

Apie Dablo_Dievas

 • Rangas
  Naujas narys forume
 • Gimtadienis 2001.05.02

Informacija apie narį

 • Miestas
  Klaipėda
 • Lytis
  Vyras

Žaidėjo informacija

 • Administratorius
  II lygis
 • VIP narys
  Taip

Profilio peržiūros

173 profilio peržiūros
 1. Giriamo žaidėjo slapyvardis RLS.lt serveryje @Tekashi_Xdd Giriamo žaidėjo padarytas darbas, dėl ko jis yra giriamas Padėjo išspręsti kilusias problemas, tiek forume, tiek žaidime. Vaizdiniai įrodymai su padarytu darbu (neprivaloma)
 2. ANKETA: Pažeidimą įvykdžiusio administratoriaus Vardas_Pavardė (@Vardas_Pavardė):@Eltruko_Legend Pažeidimo aprašymas: Situacija mieste buvo mašina tokia, norėjau nutempti jo draugo car, jie sakė palik palikau, pradėjo vitys mane, bet atsiplėšiau ir nebe pagavo, kelioms minutėms praėjus vėl sutikau Eltruko_Legend aš atsitrenkiau į ji nes man su lagg samp dėl modpackų jis pradėjo vitys daužyt pradėjo aš išlipės be aprangos ji bšk apšaudžiau, o paskui prie apsaugos kitas čiuvas ji apšaudė ir nužudė, ir kažkodėl aš tapau kaltas ir visa ta laiko tarpa mane šaudė teleportavos ir megino nužudyt, nei aš jo nušoviau, nei aš jo susprogdinau car, bet tsg kad tas čiuvas ji nušovė aš tapau kaltas. Bet kokių atvėjų Adminams yra draudžiama šaudyti į kitus civilius ypač į kitą administratorių o ypač kai teleportuojies su /to ir šaudai dar pats tai yra Draudžiama! Pažeidimo įrodymai (foto/video):https://imgur.com/a/LaoSjxX
 3. Tavo Vardas_Pavardė RLS.LT serveryje:Dablo_Dievas Kada pradėjai žaisti šiame projekte?:2019-12-12 Kokia tavo SA-MP patirtis? Galbūt esi kažką pasiekęs kituose serveriuose?:Žaidžių samp jau 13metų tai patirties turiu. Iš kokio SA-MP projekto imigruoji?: Nebe prisimenu koks buvo serveris. Iš kur sužinojai apie serverį? Galbūt pakvietė draugas?:Internete Kokius įspūdžius serveryje patyrei pirmomis dienomis?:Vos prisireginau tai nušovė kažkoks debils... Ar žinai, kad serveryje yra pasiekimų, misijų sistemos? Ar teko naudoti? Ką galėtum apie jas pasakyti?:Žinau, tai labai gerai, bet labai mažai kaip mums naujokams šitam serverių yra labai mažai, tikiuosi, po kažkiek laiko bus daugiau pasiekimų/misijų. Ar dažnai tenka naudotis GPS (/gps) komanda? Sunku, ar priešingai, lengva, surasti norimas vietas?:Neteko, viską žinau, nes mačiau youtubėje viską. Galbūt jau išbandei kokius nors, su pakvietimu, ar be, serverio darbus? Kurie iš jų tau patiko, o kurie priešingai?:Nieko nebandžiau Ką dažniau tenka naudoti: nuomojamą transportą, ar Taksi? Kodėl šia paslauga naudojiesi dažniau?:Neteko nei vieno naudotis. Aš su senom tatčkom nesivažinėjų, važiuojų tik su to kuris variklis galingas yra, o jei ten 1.6 variklis, tai su tokia mašina nenuvažiuosiu į pasaulio krašta. Ar jau spėjai susidurti su kokiais nors sunkumais ir prašyti Administratorių pagalbos (/padmins)? Ar buvo suteikta pagalba buvo suteikta?:Neteko. Ar teko naudoti kviesti (/kviesti) kokį nors darbą? Ar greitai buvo sureaguota ir atvykta į iškvietimą?:Neteko Ką, tavo nuomonę, reikėtų keisti, kad naujokams būtų lengviau įsitvirtinti mūsų projekte?:Kai sugalvosiu būtinai pranešiu!

Copyright © 2012-2020 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
 • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.