Jump to content
📌 Kviečiame balsuoti PAVASARIO nominacijų I etape ×

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Lee_Pri

Narys (-ė)
 • PraneÅ¡imų skaičius

  249
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  9

Lee_Pri paskutinis laimėjimas - Kovas 14

Tą dieną Lee_Pri turinys buvo mėgiamiausias!

Reputacija

325 Gerbiamas

Apie Lee_Pri

 • Rangas
  Dažnas dalyvis
 • Gimtadienis 2000.04.02

Kontaktai

 • Discord
  Lee_#8754

Informacija apie narį

 • Miestas
  Å iauliai
 • Lytis
  Moteris

Žaidėjo informacija

 • Administratorius
  Nenustatyta
 • VIP narys
  Taip
 • Darbas
  Nenustatyta

Profilio peržiūros

5.596 profilio peržiūros
 1. Labas vakarėlis!

   

  Trumpai drūtai dėl ko rašau šį pranešimą, tai palieku Direktorių prižiūrėtojos pareigas (na jeigu galima taip pavadinti) Kitaip tariant po Feat_Thompson pareigų atsisakymo buvo iškart nusistatyta ir dėl mano laiko komandoje, todėl iš kart buvo surastas pakaitalas man. Viskas dėl to būtų labai gerai, JEIGU prieš tai būtų pakalbėta su manimi, o ne iškart nusistatyta, kad kaip ir pagrindinis administratorius pats pasisakė "Tai tikriausiai tave Minde kartu išsiveda" lyg būtume vienas ir tas pats žmogus. Neturiu nieko prieš naująjį DP ar kitus naujus komandos narius - visokeriopos sėkmės jiems ir tikiuosi sieksite aukštumų! Problema ne naujuose veiduose, o tame, kaip yra renkama komanda, kaip sprendžiamos tiek vidinės tiek išorinės problemos, komunikacijos stygius ir visiška nepagarba vienas kitam. Nesididžiuoju savo darbu bent paskutines kelias savaites dėl asmeninių įvykių gyvenime aktyvumas tikrai buvo kritęs ir negalėjau skirti pareigoms tiek laiko, kiek pati buvau užsibrėžusi, todėl prašiau Feat'o papildomo žmogaus mano pareigose, kuris man padėtų su darbais, kurių nespėju, kuris galbūt ateityje galėtu užimti mano vietą. Tam norėjau naujo, komandoje dar nematyto asmens, kad galėtume plėsti žmonių galinčių prisijungti prie komandos akiratį, o ne tik priiminėti tuos pačius žmones besikartojančiu ratu. Dėja, mano mintis buvo suprasta klaidingai, tai buvo priimta kaip mano motyvacijos stygius, o ne taip, kaip noras gerinti susiklosčiusią situaciją ir žiūrėjimas į ateitį ir galimus platesnius pasirinkimus į Direktorių prižiūrėtojo pareigas. Esu nusivylusi, kad diskusija apie tave verda ne su tavimi, sprendimai priimami ''nes taip galvojo, kad pasielgsi'', net problemos ar klausimai man yra užduodami per kitą asmenį (arba kalbama apie mane (šiuo atvėju Feat'ą)) lyg asmeniniai santykiai įtakotų mano gebėjimą priimti sprendimus pačiai. Suprantu, galbūt sudėtinga suprasti tai ką bandau išaiškinti, bet tiesa yra tiesa. Labai gaila palikti tiek laiko puoselėtą šiltą kėdę ir nebebūti dalimi bandančia išsaugoti tą nostalgišką, nuostabią vieta, kurioje esame kaip maža šeima, todėl linkiu puikaus darbo visiems komandoms nariams! Tikiuosi ir viliuosi, kad greitu metu pasikeis šitas mąstymas ir serveris turės vilčių nežlugti. 

   

  Sėkmės!

 2. Sveikinu saulyte oioioi auk didute buk mano mazute 😘

 3. Labas vakaras, truputis žinių direktorių tarpe.

   

   

  Kad nekiltų klausimų noriu jus apšviesti ties tuo kas vyksta. Įvyko direktorių mainai, t.y. buvęs TAXI įmonės direktorius Jason_Alvarez paliko postą ir iškeliavo reguliuoti eismo TRV firmoje, nes iki šiol ją valdęs Eltruko_Legend nusprendė išeiti pencijon ir palikti direktoriaus postą (didelis ačiū Jam už nuostabų darbą). Tuo tarpu atsilaisvinus TAXI direktoriaus kėdei į ją prisėsti pasisiūlė buvęs apsaugos direktorius Ernis_Hard.

   

  Linkiu abiems direktoriams sėkmės naujuose darbuose!

 4. Kada atliksi savo darbą kiek galima laukti? Ar teks imtis rimtesnių reikalų a? 🤔

  1. Lee_Pri

   Lee_Pri

   Kiekvieną mėnesį vis bandai ir nepavyksta.. O tavo bumbėjimas ir grasinimai proceso nepaspartins. :) Nori direktoriaus kai buvai baustas už čytinimą būnant direktorium ir dar gasdini DP su ''rimtesniais reikalais''? :D Vajej

 5. Labas vakaras. Ilgai laukta ir pagaliau sulaukta analizė jau čia. Jei kyla klausimas kodėl taip ilgai.. Papasakosiu. Atrankos tipą sudaro MOTYVACINIS LAIŠKAS + discord apklausa esant reikalui. Dėja, nei vienas iš užpildžiusių nesuprato motyvacinio laiško esmės (kad ir kaip tikėjaus sulaukt dar tokio dalyko) ir visi iki vieno žaidė kažkokius klausimus/atsakymus atsakinėdami į vedamuosius klausimus, kurie yra pateikti tik tam, kad būtų kuo remtis (ar kad būtų aišku ką reikia rašyti) rašant motyvacinį laišką.. Liūdna, kitą kart tokias ''anketas'' tiesiog anuliuosiu. Bet dabar einam prie esmės. --- Mantelis_Gargalis - Su tavim kilo problemų nuo pat pradžių.. Anketa priimta tik iš 3 karto ir net paaiškinus kodėl tavo anketa buvo paslėpta ir kodėl ji netvarkinga vistiek sugebėjai padaryt visiškai tą patį tik kitom spalvom. Susišnekėt pokalbiui irgi neįmanoma (laiko stoka mano kaltė), pildai į direktorių, kai net nesi prisijungęs prie serverio discordo, o kai gauni pakvietimą prisijungti pasirodo esi dar ir užbanintas. Žodžiu, kaip bebūtų man patinka tavo kolektyvo vizija, kaip tu jį įsivaizduoji, koks norėtum, kad jis būtų, bet man gal kiek trūksta paaiškinimo kaip tu jį tokį sukurtum ir išklaikytum. Labai daug gerų norų su labai mažu kraiteliu idėjų. Pamenu tave policijos departamento pavaduotojo vietoje, įspūdžio nesudarei. Norėčiau pamatyti tave pasižymint pavaduotojo pareigose prieš imant direktorių, todėl šiam kartui ne. Eriux_Kitaip - Tu - slidus variantas. Anketa kaip ir tavo kandidato didelio įspūdžio nesukėlė, parašyta kad tik parašyt, bet tavo greitas sureagavimas į mano žinutes, tikslūs atsakymai, nepasimetimas kalbant, rišlūs sakiniai ir pasitikėjimas tuo ką sakai tikrai maloniai nustebino. Buvo malonu kalbėtis, nes neteko traukti liežuvio iš už dantų, į visus mano klausimus turėjai po gan greitą platų atsakymą. Taip pat nustebino, kad paklausus kodėl būtent mechanikai, kai turi 0 patirties juose atsakei, kad įsidarbinai į mechanikus su kita paskyra vien tam, kad juos pažinti, įsigilinti į darbo sistemas ir aktyviai ten dirbi (taip pat padedi naujokams). Tavo noras aiškus, todėl man belieka tik jį išpildyti ir tikėtis, kad nenuvilsi. Suprantu, kad labai rizikuoju, bet manau su mano pagalba mums gali pavykti.
 6. A rainbow baby!! <33 Sėkmės, Gediminai! Dėl betkokios problemos - kreipkis!
 7. Labas vakaras, serverio žaidėjai, o ypač esami ir būsimi darbų direktoriai!

   

  Nuo šio mėnesio startuojam su dar didesne motyvacija Jums būti geriausiais savo sferoje (t.y. direktoriavime). Kiekvieną savaitę bus vertinamas Jūsų darbas, pastangos bei kompetencija būnant direktoriumi. Už kiekvieną puikią savaitę turėsite progą gauti nuo 100 iki 400 kreditų! Startinė bazė prasideda ties 100 kreditų (juos jūs gaunate vien už buvimą direktoriumi. (Primenu, kad aš pasilieku teisę Jums jų nesuteikti, jeigu tą savaitę nepamačiau jokių minimalių pastangų, firma buvo neprižiūrėta ir/ar Jūsų paties išrinktas pavaduotojas/darbuotojai buvo nesuvaldomi ir neprižiūrėti)) 

   

  Už ką bus suteikiami papildomi kreditai prie bazinio atlyginimo?

   

  - Už aktyvią/prižiūrėtą firmą ;

  - Pastangas vykdant frakcijų/direktorių užduotis ; 

  - Įnešamas naujas įdėjas į vadovaujamą firmą ;

  - Periodišką treniruočių/veiklų rengimą ; 

   

  Ir daug kitų, kurias stebiu tik aš iš Jūsų rodomos kompetencijos pusės (pvz: bendravimas su darbuotojais, Jūsų pačių aktyvumas, motyvacija, lyderio sugebėjimai ir kt.)

   

  Labai tikiuosi, kad tai paskatins ne tik Jus, bet ir mus tapti geresniais savo vadovaujamoje sferoje ir judėsime tik pirmyn!

   

  Atlygiai startuos nuo kitos savaitės (t.y. kitos savaitės pabaigoje DISCORD platformoje visiems direktoriams bus pranešta koks atlygis jų laukia už tos savaitės nuopelnus)

   

  Linkiu gerų savaičių!!!

  1. Samperis_Dry

   Samperis_Dry

   va cia tai kietai, senoji valdzia biski skupai buvo, gailejo zaidejam pora simtu kredu numest uz aktyvuma :)

 8. man vis dar drk skoloj

  1. Lee_Pri

   Lee_Pri

   begu nuo problemu

  2. Eva_Moon

   Eva_Moon

   PROBLEMU???????????? ALIO?

 9. labas ar galiu būti TPV ir taip gauti armijos direktorių?  

  1. Rodyti daugiau komentarų  1 more
  2. Toyo_Yello

   Toyo_Yello

   PIPIEC AR TU RIMTAI ?

  3. Ray_Allen

   Ray_Allen

   KAP TAI PIPIEC O TAI HYDRA? AS NORU BUT TEISESAUGOS PAJEGU VADAS ARMIJOS GENEROLAS VIENAS PATS ARMIJUOJ

  4. Nina_Yoo

   Nina_Yoo

   Jis jau užaugo būti vadu.. 

 10. Labas vakaras,

   

   

  Kadangi kandidatas tik vienas, tai net nesivarginu kurti atskirą temą analizei. Naujasis Medikų direktorius - @Bws_Nivalit. Tikėjausi didesnės konkurencijos Matui, dėja. Tikriausiai niekas nepasiginčys, kad Bws stiprus tiek kandidatas, tiek asmenybė, būtent toks, kokio man direktorių tarpe ir reikia. 

   

  Sėkmės naujajam direktoriui! 

   

  P.S. Toyo, parduosi pažymą?

  1. Toyo_Yello

   Toyo_Yello

   Žinoma, kad parduosiu :)

  2. Black_Tomy
  3. Martynas_Zzm

   Martynas_Zzm

   plaus pinigus daktarai dabar...

    

 11. Gal pradedam rinkt direktorius? ar cia laukiam kol servas uzsidarys, nes rimciausias ir vienintelis kandidatas tau nepatinka? ;)

  1. Rodyti daugiau komentarų  9 more
  2. Mark_Bellarus

   Mark_Bellarus

   Tai jo kai pisi bilioteni kad i darbeli nesokt tai viskam (RLS ONLY) laiko užtenka. 
   o del manes tai nesijaudink ne tavo meteliai kad 10 prie lowos mamka prirakina

  3. Feat_Thompson

   Feat_Thompson

   jeigu ziezmariaus toliau klausysi gyvenime toli eisi broli.... ( pries teikdamas tokiu faktus, pirma pasidomek kaip is tikruju buvo ), jauciu kad tawe mamka prirakinta laiko prie lovos, kad tik dviliktoku cigaru neprasytum nupirkt uz pietu pinigus

  4. Matthew_Kiwi

   Matthew_Kiwi

   gal galit atrakint, nespejau anketos ikelt :(

 12. Labas vakaras, po ilgesnių rinkimų mes ir vėl susitinkame čia. Didelis ačiū pildžiusiems ir nepabijojusiems kandidatuoti į iššūkį keliančio darbo valdžios postą. Analizė apačioje. --- Martis_Beleka - Turbūt ir pats sutinki, kad anketa.. Švelniai pavadinant skurdi. Tušti atsakymai į klausimus, visiškai neveiksmingos ''idėjos'', kaikurios net apskritai sunkiai suprantamos. Taip tavo aktyvumas geras (tik šiuo met kiek pakritęs), bet to geram direktoriui neužtenka. Žinant tave esi degtukas, kuris kaip greit užsidega - taip greit ir užgęsta ir per tai su tavimi kyla visiškai bereikalingi ginčai ir problemos. Nesidžiaugu tavo praeitu direktoriavimu, netvarkytos forumo temos, firmos apleidimas, naštos užkrovimas kitiems, bendradarbiavimo problemos ir t.t., o dabar apsaugai reikia tvirto sugriebimo, todėl šiam kartui ne. Hero_Master - Labas! Neslėpsiu nuostabos pamačius tavo anketą, malonu rinkimuose matyti senesnius veidus. Anketa parašyta trumpai ir aiškiai, idėjos, kad ir stipriai nepraplėstos, bet ganėtinai gerai suprantamos ir manau, kad galėtų būti gan veiksmingos šiek tiek jas pakoregavus. Labai džiaugiuosi tavo noru suteikti pavaduotoją galbūt ir niekad pareigų neturėjusiam asmeniui/naujam veidui serveryje taip paskatinant jį ir toliau čia žaisti, naujokai - mūsų serverio ateitis ir mane visada džiugina mintys ne tik apie specifinės firmos gerovę, bet ir pačio serverio. Kaip bebūtų.. Kaip ir pats minėjai - dabar stebi žaidimą serveryje iš šono, o prieš pildant norėtųsi matyti aktyvumą serveryje (13tos dienos /info lentelė su 7min buvimu serveryje), matyti tavo pačio darbą toje firmoje ir t.t. Šiam kartui matau stipresnį ir aktyvesnį kandidatą į šią gan sudėtingo posto kėdę, todėl šį kart pasakysiu ne. Ernis_Hard - Mano akimis šiuo metu esi tinkamiausias kandidatas užimti šią vietą, esi aktyvus, užsispyręs ir jau pasišildęs sėdynę bei susipažinęs su situacija darbe, kol esi laikinas Apsaugos direktorius. Tavęs neišgasdino mažas darbuotojų skaičius, aktyvumas ar veiklos trūkūmas, kas man labai patinka. Stebėjau tave laikinoje valdžioje ir tikiu, kad kaip ir kalbėjom discorde - įdėjus kiek daugiau savos fantazijos, idėjų ir motyvacijos, tu gali išgelbėti apsaugą nuo antrojo užšaldymo. Sėkmės!
 13. Palaikai Andrew Tate? :3

Copyright © 2012-2023 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
 • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.