Jump to content

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Lee_Pri

Narys (-ė)
 • Pranešimų skaičius

  219
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  5

Lee_Pri paskutinis laimėjimas - Kovas 30

Tą dieną Lee_Pri turinys buvo mėgiamiausias!

Reputacija

262 Gerbiamas

7 Sekėjai

Apie Lee_Pri

 • Rangas
  Dažnas dalyvis
 • Gimtadienis 2000.04.02

Kontaktai

 • Discord
  Lee_#8754

Informacija apie narį

 • Miestas
  Šiauliai
 • Lytis
  Moteris

Žaidėjo informacija

 • Administratorius
  II lygis
 • VIP narys
  Taip
 • Darbas
  Taksistas

Profilio peržiūros

3.259 profilio peržiūros
 1. Ok??? ;DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD gerai kita kart sprendimu nedarysiu nes ne bicas esu
 2. Kalbi apie šituos įrodymus, kuriuose nėra užfiksuotas nei vienas nusižengimas? Į papeikimą atsakyta, bet nei vieno įrodymo patvirtinančio,kad čia ne free starai, tik kažkokie randominiai chatai nufotkinti su samsungu?
 3. :DDDDDDD oj mamamia, gal dar gaujos nariu pakvieskit kokiu? Parašytas darbuotojo papeikimas - okey, direktorius gali atsakyt per 24h. Žmogus gavęs free jailo turi atsedėt savo visiškai neužsitarnautą laiką, nes direktorius atsakys į ppk tik už 24h max? Parašė asmeniškai, kad reikia unjailo, paaiškino situaciją, paprašius pd valdžios įrodymų už padarytą nusižęngimą už kurį žaidėjas buvo pasodintas kaleiman - įrodymai nebuvo suteikti. LEISK TAU PRIMINTI, KAD PD VALDŽIA IR BUVO TIE ŽMONĖS, KURIE JĮ PASODINO. Atrašė, bet įrodymų nepateikė. Man nereikia laukti, kol bus atsakytą į kažkokį tai darbuotojo papeikimą. dėl unjail, man tereikia įrodymų, kuriuos pateikti buvo ATSISAKYTA.. Šališkumas? Nuo kada mutinam už keiksmus racijoj? Mutinama yra tik tada, kai keiksmai yra vartojami viešuosiuose pranešimuose kaip /pvp, /dvp /s ar skelbimai. Darbo racija vieša?? Primink, kada paskutinį kart serveryje lankeis...? SENBUVI
 4. Labutis ;ppp ETAPAS NUMERIS VIENAS Ramiai budžiu, kai gaunu sms, kad PD išsidirbinėja ir mėto free starus, bei pasodino į jailą už visiškai nieką. Paprastai atrašiau, kad rašytų darbuotojo papeikimą ir direktorius viską išspręs, kai atsakys ir bus patvirtintas free jailas - unjailinsiu. Kiek vėliau paaiškėjo, kad ''free star ir free jail'' BAUDĖJAI ir yra PD valdžia.. Gražiai parašiau, kad norėčiau gauti įrodymus už ką buvo sudėti starai (nes žaidėjas prašė unjail) , man buvo atsakyta ''ARBA KAS'', kiek vėliau ir atsakymai kaip ''aš pavaduotojas ir man įrodymų darytis nereikia, https://imgur.com/a/W4kJqIx kai labai aiškiai BTT (bendrosiose teisėsaugos taisyklėse) yra nurodyta, kad DIREKTORIUS neprivalo darytis įrodymų IKI 40 įtarimo lygio, kas labai aiškiai žaidėjo pateiktuose įrodymuose esančiuose PD skilties papeikimuose https://imgur.com/D6v6Gtd matosi, kad starai buvo sudėti tikrai daug didesnio lygio nei 40. Nesulaukus jokių įrodymų iš PD pusės (o tik daugybę ''žvengaliukų'' ir pasityčiojimų, kad ''AŠ PAVAS AŠ NIEKO NEPRIVALAU DARYT'', ''ARBA KAS'') ir turint tik nukentėjusiojo žaidėjo įrodymus - unjailinau žaidėją. Po unjailinimo pasipylė begalinė viena už kitą juokingesnių žinučių lavina, o vos po kelių sekundžių priešais mano būdėjimo vietą ir ta pati... PD valdžia! Ot grožis tada prasidėjo, mirgu margu keiksmų, įžeidimų, grasinimų, kad ''ir vėl pagausiu aš jį ir vėl starų prip*siu'' ... ETAPAS NUMERIS DU Kaip ir minėjau.. VIS DAR stoviu toj pačioj budėjimo vietoj.. Po unjail vos po kelių sekundžių - gražuolis policijos pareigūnų (NEginti, NEsaugoti, NEpadėti - bet į jailą free kišti!) automobilis. ''AŠ SAKYSIU VISUS ŽODŽIUS (jei pagaunat apie koki video kalbu) Tokių pravardžių prisiskaičiau,tiek grasinimų.. Na atitinkamai, už tai - 60minučių tylos.. Nepatiko matyt PD direktoriui jo pavaduotojo tylėjimas, todėl nusprendė pakerštaut ir atgal mutę užmest.. už.. ..... ŠUNĮ? o kur čia šuo? hmm.. Tiek to.. Bet.. Jei manot, kad neatitinkamai mute buvo gautas, tai va, prašom - https://imgur.com/a/tyIPncw P.S. SASKOS "APSAUGINIO" NEI VIENOS ŽINUTĖS NEMATAU.. GAL PASIDALINSI? P.P.S. Nelabai paėjo tavo tas kerštas, kaip bebūtų gaila.. sorry, kita kart pasistengsiu tikrai įžeist! https://imgur.com/a/TrZcfPe ETAPAS NUMERIS TRYS - APIBENDRINIMAS Vienu žodžiu - nėra žodžių. Nei direktorius nei pavaduotojas nežino BTT, išsidirbinėja iš serverio žaidėjų (mėto free star ir free sodina į jailą), įrodymų neturi (dėl BTT žinių trūkumo), įžeidinėja, o gražiai paprašius įrodymų - išsityčioja, Nežinau, ką,berniukai, norėjot šituo ppk pasiekt, kai turit tik ''įžeidimą'' dėl šuns (kurio tarp kitko irgi nėra...), bet.. Aj ir tarp kitko.. Buvo ir prieš tai apie jūsų ''išdaigas'' paskūsta - https://imgur.com/a/oBjSDUY Gerai, baigiu, nustokit rašinėt ''EIK ATSAKYK Į PPK'' GERO VAKARIUKO!
 5. A tu baigsi gert? Kiek galima jau??

  1. Lee_Pri

   Lee_Pri

   maisai kazka aleksejau

  2. Saška_Finazonik

   Saška_Finazonik

   Nu tu čia labai jau negražiai pasakei 

    

 6. Patvirtinta. Ženklas galioja iki 10.02
 7. Nenuvilk manęs, ex-pavaduotojau!!! Jei reiks pagalbos žinai kur kreiptis. Make taxi great again! Sėkmės!
 8. del paskutinio sakinio tai prisiemu nuopelnus as aciu
 9. Ywertynk Neivydas Ekstra pilstomas alus no weno iki desim

  1. Rodyti daugiau komentarų  2 more
  2. Mafioz_Elpatrone

   Mafioz_Elpatrone

   mute + kick + ban + rcon + didnt ask + ratio + 0 + mesa + vienivartai

  3. Eva_Moon
  4. Lee_Pri

Copyright © 2012-2021 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
 • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.