Jump to content

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Audi_Rutuliukai

Narys
 • Pranešimų skaičius

  17
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Reputacija

0 Neutralus

Apie Audi_Rutuliukai

 • Rangas
  Naujas narys forume

Profilio peržiūros

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. VIRTUALIOS VALIUTOS gavimo ANKETA 1. Jūsų Vardas_Pavarde: Audi 2. Kokias užduotis atlikote?: nafta, automobiliu dažai, dažu ingridientus 3. Kiek turėtumėte gauti virtualios valiutos: 200+1100+1000/ 2300 4. Atliktų užduočių įrodymai: nafta(11)https://imgur.com/a/YqUSvQb ingridientai(4)https://imgur.com/a/x0eOva2 dažai(2)https://imgur.com/a/VeeUvBy
 2. Svejkas, duodu 300 eurų ir nuvalau ir išplaunu tau batus. Ir jeigu dar norėsi galiu parūpint žiemai bulvių naminių 20kg.
 3. Tavo Vardas_Pavardė RLS.LT serveryje: Audi_Rutuliukai Keliais sakiniais papasakok apie save, prisistatyk (kuo vardu, kiek metų, iš kokio miesto, kuo domiesi, ką veiki laisvalaikiu: Sveiki esu vardu Emilijus man 14 metų, žaidžiu krepšinį. Kada pradėjai žaisti šiame projekte? Kokie pirmi įspūdžiai? Kas patiko, o kas nelabai? Papasakok plačiau:Projekte pradėjau žaisti prieš 1 metus. bet mečiau, nes atėjo vasarą dirbau taxi buvo labai įdomu. Kokia tavo SA-MP patirtis? Galbūt esi kažką pasiekęs kituose serveriuose? Papasakok: Sampą žaidžiu 2 metus kažkur. Iš kokio SA-MP projekto imigruoji?: reklama.lt Iš kur sužinojai apie serverį? Jeigu pakvietė draugas, koks jo vardas žaidime?: Pasakė draugas Salvis_Lolas Ar žinai, kad serveryje yra pasiekimų, misijų sistemos? Ką galėtum apie jas pasakyti?: Taip žinau, pradėjau jas vykdyti. Su kokiomis problemos jau teko žaidime susidurti? Papasakok plačiau, kaip jas išsprendei: Dar neteko jokių spręsti. Ką manai apie serverio žaidėjus? Ar bendruomenė draugiška? Ar maloniai priėmė į serverį?: Visi draugiški ir malonūs. Galbūt jau išbandei kokius nors, su pakvietimu, ar be, serverio darbus? Kurie iš jų tau patiko, o kurie priešingai?: Taip, kaip ir sakiau dirbau taxi labai patiko ir dabar dirbu medikuose irgi labai faina. Ką dažniau tenka naudoti: nuomojamą transportą, ar Taksi? Kodėl šia paslauga naudojiesi dažniau?: Dar neteko naudotis. Ar jau spėjai susidurti su kokiais nors sunkumais ir prašyti Administratorių pagalbos (/padmins)? Papasakok plačiau: Dar neteko prašyti, nes yra viskas aiškiai parašyta /komandos Ar teko kviesti kokį nors darbą su komanda /kviesti? Ar greitai buvo sureaguota ir atvykta į iškvietimą? Taip taxi labai greitai suregavo ir maloniai pigi pavežė. Ką, tavo nuomone reikėtų keisti ar tobulinti, kad naujokams būtų lengviau įsitvirtinti mūsų projekte?: Viskas puikiai, manau nieko nereikia keisti.
 4. Tavo Vardas_Pavardė RLS.LT serveryje: Audi_Rutuliukai Keliais sakiniais papasakok apie save, prisistatyk (kuo vardu, kiek metų, iš kokio miesto, kuo domiesi, ką veiki laisvalaikiu: Sveiki esu vardu Emilijus man 14 metų, žaidžiu krepšinį. Kada pradėjai žaisti šiame projekte? Kokie pirmi įspūdžiai? Kas patiko, o kas nelabai? Papasakok plačiau:Projekte pradėjau žaisti prieš 1 metus. bet mečiau, nes atėjo vasarą dirbau taxi buvo labai įdomu. Kokia tavo SA-MP patirtis? Galbūt esi kažką pasiekęs kituose serveriuose? Papasakok: Sampą žaidžiu 2 metus kažkur. Iš kokio SA-MP projekto imigruoji?: reklama.lt Iš kur sužinojai apie serverį? Jeigu pakvietė draugas, koks jo vardas žaidime?: Pasakė draugas Salvis_Lolas Ar žinai, kad serveryje yra pasiekimų, misijų sistemos? Ką galėtum apie jas pasakyti?: Taip žinau, pradėjau jas vykdyti. Su kokiomis problemos jau teko žaidime susidurti? Papasakok plačiau, kaip jas išsprendei: Dar neteko jokių spręsti. Ką manai apie serverio žaidėjus? Ar bendruomenė draugiška? Ar maloniai priėmė į serverį?: Visi draugiški ir malonūs. Galbūt jau išbandei kokius nors, su pakvietimu, ar be, serverio darbus? Kurie iš jų tau patiko, o kurie priešingai?: Taip, kaip ir sakiau dirbau taxi labai patiko ir dabar dirbu medikuose irgi labai faina. Ką dažniau tenka naudoti: nuomojamą transportą, ar Taksi? Kodėl šia paslauga naudojiesi dažniau?: Dar neteko naudotis. Ar jau spėjai susidurti su kokiais nors sunkumais ir prašyti Administratorių pagalbos (/padmins)? Papasakok plačiau: Dar neteko prašyti, nes yra viskas aiškiai parašyta /komandos Ar teko kviesti kokį nors darbą su komanda /kviesti? Ar greitai buvo sureaguota ir atvykta į iškvietimą? Taip taxi labai greitai suregavo ir maloniai pigi pavežė. Ką, tavo nuomone reikėtų keisti ar tobulinti, kad naujokams būtų lengviau įsitvirtinti mūsų projekte?: Viskas puikiai, manau nieko nereikia keisti.

Copyright © 2012-2020 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
 • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.