Jump to content

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Max_Payn

Narys
 • Pranešimų skaičius

  24
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Reputacija

4 Neutralus

Apie Max_Payn

 • Rangas
  Naujas narys forume

Profilio peržiūros

197 profilio peržiūros
 1. Žiūriu tie patys verksniai tebežaidžia. Nieko naujo. 

  1. Rodyti daugiau komentarų  2 more
  2. Andrius_Crazy

   Andrius_Crazy

   Netavo pisalas max payn. Žaidi tai žaisk.

  3. Max_Payn

   Max_Payn

   Nežaidžiu ir nežaisiu ;)) 

  4. Deima_Deima

   Deima_Deima

    ble grynai seni

 2. Tai kad updeit nėr toks blogas. Ė Ses sailentas neleidž į top1 pakilt? Ok
 3. Nieko nežinau keliu hydra. swkn sefsai
 4. Matai sveikinu tave su 18-liktu gimtadieniu, linkiu kad būtum laimingas ir mokslai baigtusii šimtu procentu. Ir 100 gramų už tave.... AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAa

 5. Pranešimo apie čyterį anketa: 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Max_Payn 2. Pažeidėjo @Vardas_Pavardė: @Arma_Gidon 4. Kaip buvo čytinama: Aimas. 5. Įrodymai (būtina):
 6. Žaidimo Vardas_Pavardė Max_Payn Trumpas prisistatymas (kuo vardu, kiek metų, kuo domiesi, ką veiki laisvalaikiu, koks tavo charakteris) Sveikas Vikarijau, mano vardas yra Mantas man yra 15 metų gyvenu užsienyje. Esu sportiškas vaikinas, šiuo metu mėgstamiausias sportas krepšinis. Dažniausias dalykas ką veikiu laisvalaikiu? Hmm.... Praleidžiu laiką su draugais, kompiuteriu. Mėgstu kartas nuo karto nuvaryti į salę su draugais, pažaisti krepšinį, kartais ir futbolą. Mano charakteris: Komunikabilus, sukalbamas, drąsus, paslaugus. Kas serveryje patiko, kas sukėlė teigiamą įspūdį Žaidžiu jau trečią dieną. Per šį trumpą laikotarpį susidarė geras įspūdis apie serverio bendravimą. Didžioji dalis žaidėjų itin paslaugūs. Keletas žaidėjų suteikė pagalbą ties vairavimo egzaminu bei teorija. Kai kurie žaidėjai įtikino jog imigracijoje nėra būtina emigruoti iš kito serverio kas tikrai tikrai gelbėja naujokams. Kas serveryje nepatiko, kas trukdė žaisti. Ką dar reikėtų tobulinti Serveris atrodo lyg ir geras, bet iki pilno tobulumo trūko mažiau šaudytojų į naujokus. Tai kelią didelį neigiamą požiūrį į serverį. Situacija tokia, esu naujokas. Važiuoju link savo pirmojo darbo t.y. Limuzinų Vairuotojai. Ir kaip iš niekur nieko išdygsta žaidėjas su AK-47 ginklu ir sušaudo be jokios priežasties. Po minutės kančių ligoninėje išeinu iš jos ir vėl tas pats tipas laukia manęs. Nušovė ir vėl. Susisiekiau su administratoriais t.y. /padmins. Jie suteikė pagalbą ir viskas išsisprendė. Taigi, reiktu tobulinti sistemą, jog žaidėjai negalėtu žudyti žmonių iki tam tikro skaičiaus XP. Mačiau jog iki 3000 xp žaidėjui mirštant jo žudikui prideda 15 žvaigždučių ir atima 3000€. Idėjos serveriui. Galbūt žaidimo metu kilo kažkokia idėja, kuri pagerintų žaidimą. Idėja serveriui. Sukurti nuomojamus dviračius bent 3 tose vietose kur yra nuomojami automobiliai. Arba padauginti nuomojamų transportų nes jų labai labai per mažai. Kita idėja, išsipirkimas iš kalėjimo. Kas per dalykas tai? Paprasta, tu sėdi kalėjime už tave sumoka užstatą ir išeini iš kalėjimo. Gali ar ten susimokėti tam žaidėjui ar ką, tai nėra itin svarbu bet tikrai padėtu. Tai sakau iš patirties. Nėra smagu tūnoti kalėjime apie tris valandas. Tai tiek. Kokie žaidėjai labiausiai padėjo "įsivažiuoti" serveryje? Kokie trukdė (šaudė ar panašiai)? Žaidėjų vardų neatsimenu bet tikrai daug kas padėjo bei trukdė. Negaliu atsakyti į šį klausymą. Ką manai apie serverio administraciją? Ar tinkamai atlieka pareigas? Kurie iš administratorių tau padėjo labiausiai? Serverio administracija labai greitai reaguoja, padeda bėdoje ir panašiai. Noriu pagirti administratorius Turbo_Butch ir Fixas_Hyper labai greit padeda serverio klausymais. TIEK ŠIAM KARTUI.
 7. Tipo ką neprikolas? Juokauju fixai, draugai būsim kažkada.
 8. Tavo Vardas_Pavardė RLS.LT serveryje: Max_Payn Keliais sakiniais papasakok apie save, prisistatyk (kuo vardu, kiek metų, kuo domiesi, ką veiki laisvalaikiu, koks tavo charakteris...): Mano vardas yra Mantas, man yra 15 metų. Gyvenu užsienyje. Laisvalaikiu sportuoju, žaidžiu kompiuterinius žaidimus, pabūnu su draugais. Bendraujantis, draugiškas. Kada pradėjai žaisti šiame projekte? Kokie pirmi įspūdžiai? Kas patiko, o kas nelabai? Papasakok plačiau: Pradėjau žaisti šiandien. Pirmi įspūdžiai: Susidraugavau su keliais taksistais, medikais, atrodo malonūs žaidėjai. Viskas kaip ir patiko. Kokia tavo SA-MP patirtis? Galbūt esi kažką pasiekęs kituose serveriuose? Papasakok: Samp žaidžiu daugiau kaip penkerius metus. Patirties turiu ties pavaduotojo postais, daugelis jų buvo mafijos ir panašiai. Iš kokio SA-MP projekto imigruoji?: Nereklamuosiu. Iš kur sužinojai apie serverį? Jeigu pakvietė draugas, koks jo vardas žaidime?: Serverį radau tarp SuperGames.lt samp serverių. Ar žinai, kad serveryje yra pasiekimų, misijų sistemos? Ką galėtum apie jas pasakyti?: Taip teko pastebėti, esu padaręs viena misija kurioje reikėjo išmokti kovos menų. Nėra labai sunku. Su kokiomis problemos jau teko žaidime susidurti? Papasakok plačiau, kaip jas išsprendei: Kol kas dar neteko susidurti. Ką manai apie serverio žaidėjus? Ar bendruomenė draugiška? Ar maloniai priėmė į serverį?:Kaip ir minėjau daugelis žaidėjų mandagūs. Ir tikrai galiu pasakyti serveryje nėra žaidėjų su kuriais susipykom. Galbūt jau išbandei kokius nors, su pakvietimu, ar be, serverio darbus? Kurie iš jų tau patiko, o kurie priešingai?: Kol kas dar neišmėginau, dėl to ir pildau imigracijos anketa. Ką dažniau tenka naudoti: nuomojamą transportą, ar Taksi? Kodėl šia paslauga naudojiesi dažniau?: Dar neteko naudotis. Ar jau spėjai susidurti su kokiais nors sunkumais ir prašyti Administratorių pagalbos (/padmins)? Papasakok plačiau: Neteko dar prašyti pagalbos. Ar teko kviesti kokį nors darbą su komanda /kviesti? Ar greitai buvo sureaguota ir atvykta į iškvietimą?: Nesinaudojau dar. Ką, tavo nuomone reikėtų keisti ar tobulinti, kad naujokams būtų lengviau įsitvirtinti mūsų projekte?: Serveris atrodo tobulas.

Copyright © 2012-2020 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
 • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.