Jump to content

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Extazy_Peach

Narys
 • Pranešimų skaičius

  216
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  2

Extazy_Peach paskutinis laimėjimas - Gegužė 2

Tą dieną Extazy_Peach turinys buvo mėgiamiausias!

Reputacija

128 Pritampantis

2 Sekėjai

Apie Extazy_Peach

 • Rangas
  Dažnas dalyvis

Profilio peržiūros

2.569 profilio peržiūros
 1. Krautuvėlė yra uždaroma laikinai. Krautuvėlė jau nepritraukia klientų, nėra užsakymų.
 2. Pranešame, jog nuo šiol ir vėl teikiame modifikacijas!
 3. Sveiki, tai apklausa, kur galite išreikšti savo nuomonę apie "Extazy" modifikacijų krautuvėlę. Krautuvėlės nuoroda - Mes gyvavome: 2020/03/11 iki 2020/05/30 Krautuvėlė šiuo metu uždaryta. Tačiau, ateityje gali būti atidaryta. Sudalyvaukite apklausoje!
 4. Sveiki, Extazy modifikacijų krautuvėlė uždaroma. Ačiū tiems, kurie sakėsi mūsų modifikacijas. O labiausiai ačiū noriu pasakyti savo krautuvėlės komandai - @Pink_Nightmare, @Jerry_Stars, @San_Aivaras,@Tupac_Amaru, @Moon_Demon. @Ill_Bundem Ateityje gal būt, tesime savo veiklą. Tačiau tai nėra 100 procentų.
 5. Sveiki, išvydome naujus veidus (tiesa yra ir senas vilkas ) komandoje. Mane nustebino @Jerry_Stars kandidatūra, kad jis ir vėl nori grįžti į šias pareigas. Tad pagalvojau kodėl gi ne? @Moon_Demonyra suteikiamas bandomasis laikotarpis. 14-30 dienų. Jei jam seksis puikiai - ir toliau liks pareigose.
 6. Atmesta. Netaisyklingas anketos šablonas. Jis pakeistas.
 7. Ieškoma Ieškomas Extazy modifikacijų krautuvėlės darbuotojas. Norintys - susisiekite su manimi asmenine žinute. Rinksime 2-3.
 8. Hey, krautuvėlei šiandieną sukako 2 mėnesiai! Per šį antrą mėnesį: Komandos nariai Turime pokyčiu komandos nariuose, atsirado "Darbuotojų prižiūrėtojas", kuris renka ir atsako už darbuotojus. Taip pat, išvydome naujų veidų Darbuotojo pareigose - Ill_Budėm (Deja, bet nušalintas) ir Tupac_Amaru. Darbuotojų prižiūrėtojo pareigos atiteko San_Aivaras, taip pat ir paskirtas į Klubo moderatorių. Klubo moderatoriaus pareigas paliko Pink_Nightmare Užsakymai Per šį mėnesį sulauke gan nemažai užsakymų - 18! Klubas Klube šiuo metu 36 nariai!
 9. Sveikutis, pamėgink įsirašyti 3.7 sampo versiją, nes man ta pati bėda buvo.Jei žadi naudoti sampfuns arba cleo failus, tai nepavyks, nes ant šios samp versijos neveikia sampfuns ar cleo, tiesiog crashina žaidimą.Sampo versijijos parsisiuntimas žemiau, siūskis 3.7 versiją. Cia Pabandyk ištrinti „gta_sa.set“ failiuką, failiuką rasi; Documents - Gta San Andreas User Files.
 10. Štai naujas link - https://gamemodding.com/en/gta-san-andreas/cleo-scripts/48754-first-person-mod-v30.html
 11. Sveikutis, radau tavo norimą modifikciją - First person mod. Šiuo metu dirba Extazy Modifikacijų krautuvėlė, ir joje viskas nemokama. Tad patariama apsilankyti!

Copyright © 2012-2020 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
 • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.